Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ян. 2017, 09:08 ч.

препочайте ми тапицер в София

• 22 299
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • в 1001-та нощ
Няколко мнения по-нагоре са посочени и телефона и името.

# 91
Четох, но тези са на други тапицери. На  толкова прехваления на Алина никъде не видях координати. А много хора ги искат. Вече започнах да го сънувам

# 92
Писах ви на лично, освен това някой го е написал по-нагоре телефона, така че вижте си съобщенията или прочетете темата малко назад.

# 93
Не съм получила нищо на лични. Съжалявам.  Този , коЙто се казва Борис, това ли е?

# 94
Получих координатите. Много благодаря!

# 95
здравеите добър тапицер  ул тодор каблешков бл 208

# 96
Познавам перфектен майстор/мебелист. Казва се Митко....
Работи перфектно, прави както нови, така и по проект мебели. Възстановява и тапицира мебели.  На мен ми е правил по поръчка. Тапицирал ми е няколко неща- златни му ръце  Peace
АРТ/Цехчето/ е в близост до БАН.   
От кръговото на Дървеница и 1-ва пряка, и веднага първа в дясно е входа.   На портала търсите МИТКО.

Ако някой се интересува на личен ще дам тел. 

Здравейте,

Сайта ми изпсва, че сте забранили да получавате лични съобщения?

Поздрави,
Женя

# 97
  • In the shadows of my mind
Момичета,
Дали този тапицер Борис / дама Диди все още се занимават с тези неща? Т.е. дали да им звъня или са стари тези отзиви и контакти?

# 98
Момичета,
Дали този тапицер Борис / дама Диди все още се занимават с тези неща? Т.е. дали да им звъня или са стари тези отзиви и контакти?

За Диди съм писала аз. Ползвах услугите й в началото на май, оттогава е и постът ми за нея.

# 99
Моля,и аз за телефона на тапицера

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт