Май ще се отказвам от ХЕР БЕБЕ

  • 2 654
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Ами това е-в началото бях доволна, ама след това все се появяваха разни 'детайлчета", дето не можах да ги преглътна и днешното меню ми сложи капака вече.
Ядене, което е наречено РИЗОТО, представлява безвкусен бял ориз с няколко едри, твърди зрънца царевица и грах. Зеленият боб, когато го има в менюто, е на големи, едри парцали, а за кренвиршите....вече е писано.
Иначе ми беше много удобно да ми я носят така, но.........
Сега съм се ориентирала към държавната кухня на Хан Аспарух 60. Ходих дотам, разгледах.
Има ли доволни майчета оттам?

# 1
  • Мнения: 843
Не съм по темата.. От Пловдив съм., но   взимах " доставяна" храна. Около 10 дни... И минах на кухня, верно си е ангажимент / защото ми е далече , но пък е добра/..
 Качеството със  предлагането.. някак не ми се вързаха.Храна и доставка.. 1.70 на ден. Кухнята е  0 .50ст. на ден.  Не е до парите , в случая. Качеството се оказа почти същото. проблемът , че някой е ангажиран по обед,  но при нас е решим.... Трябва качеството да е поне 1.5 по добро от настоящето  за да се откажа от кухнята.  Ако го готвя в къщи.. ще е по - зле.. защото ще замразявам.., а нямам  добра, наистина добра камера./ това е при положение, че не работя"

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Честно казано не съм учудена,че ще се откажеш,чувам все полоши отзиви за тази кухня....
Дано другата се окаже по добър вариант!

# 3
  • Мнения: 5 370
Храна и доставка.. 1.70 на ден. Кухнята е  0 .50ст. на ден.  Не е до парите , в случая. Качеството се оказа почти същото.
При нас е 14 лева на седмица с доставката. Което си дава по 1.80 на ден. Не съм за парите, разбираш ли, да не прозвучи като фукане, ама в случая не 56 лева месечно са ми проблема.
Живея в централната част на софия, а тук кухните и детските заведения не изобилстват-повече кучета, отколкото внучета. За зимата беше перфектен вариант, нооооо-иска детето да яде що-годе здравословно, егати.И вкусно!!!!!!

# 4
  • Мнения: 843
Напълно те разбирам , сър!Дечко!!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Оооооо, аз се отказах одавна.В началото всичко беше ОК, но после готвача ли смениха  newsm78, манджите станаха по-кофти и малкия спря да ги яде.Оказа се, че всяка седмица хвърлям в кофата почти 14 лева  Rolling Eyes
И аз се замислям за държавната кухня.Поне е евтино, а и лятото ще сме по-често навън и няма да мога да му готвя разнообразни манджички  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Сега съм се ориентирала към държавната кухня на Хан Аспарух 60. Ходих дотам, разгледах.
Има ли доволни майчета оттам?

На времето Лиорена вземаше храна от тази кухня и беше много доволна. А Лио-ако си спомняш-не беше човек, който ще си премълчи, ако нещо не е наред.  Grinning

# 7
  • Мнения: 46 478
СърДечен, не се шашкай, София на тази възраст мина на обща храна, тъй, че смело  Peace

# 8
  • Мнения: 1 568
Тъкмо щях, Сърдечко, да те моля да напишеш едно примерно седмично меню на Хер Бебе!
Ние сега взимаме храна от кухнята в Студ. град, която има доставка по домовете /само за някои южни квартали/, но тя ще почива ДВА месеца през лятото. Мислех да взимам от Хер Бебе през това време ... Ежедневното готвене не ми е по силите, с готовите бурканчета освен, че е по-скъпо, не може и да е толкова разнообразно.
И за да ви "успокоя" ще во кажа, че нашата кухня излиза по 2 лева на ден - 1 лев е купона и 1 лев- доставката  Laughing Храната не е чак толкова качествена колкото би ми се искало  Rolling Eyes
Моля, помогнете да взема решение!

# 9
  • Мнения: 153
Ние вземаме храна от "Хан Аспарух" вече една година. Вкусно готвят, разнообразно е и в повечето случаи храната е на много малки парченца или настъргана. Случва се да дадат и кренвирш, но това е веднъж на един два месеца. Всеки ден има месо, готвят и риба, но рядко. Аз съм доволна, а детето си хапва с удоволствие, дори отказва моите манджи.

# 10
  • Мнения: 5 370
Тъкмо щях, Сърдечко, да те моля да напишеш едно примерно седмично меню на Хер Бебе!
Ние сега взимаме храна от кухнята в Студ. град, която има доставка по домовете /само за някои южни квартали/, но тя ще почива ДВА месеца през лятото. Мислех да взимам от Хер Бебе през това време ... Ежедневното готвене не ми е по силите, с готовите бурканчета освен, че е по-скъпо, не може и да е толкова разнообразно.
И за да ви "успокоя" ще во кажа, че нашата кухня излиза по 2 лева на ден - 1 лев е купона и 1 лев- доставката  Laughing Храната не е чак толкова качествена колкото би ми се искало  Rolling Eyes
Моля, помогнете да взема решение!
Mи то като меню звучи много, ама много интересно, а дефакто....качеството не е май особено добро.
Едни мои познати, дето са в Бояна, се отказаха, сега една приятелка и тя май смята да приключва.
Апропо, в горния си постинг съм сгрешила и цената е 2.80-а не 1.80. 20 дни Х 2.80=56 лева с доставката.

# 11
  • София
  • Мнения: 771
Аз изкарах няма и 2 месеца на Хер бебе. Тия хора не си ли правят изводи от толкова отказващи се клиенти, много ми е чудно  newsm78.

slan4ogled, за коя друга кухня говориш?

# 12
  • Мнения: 5 370


slan4ogled, за коя друга кухня говориш?
Питаш нея, ама да ти напиша аз-понеже питам за кухнята на Хан Аспарух 60.

# 13
  • София
  • Мнения: 771
Сори, СърДечен, ама аз съм се объркала. Помислих си, че има предвид "друга" частна с доставка и отворих ей такива очи  Shocked

# 14
  • София
  • Мнения: 3 653
Янче, взима от тази кухня на Аспарух. Много е доволна. Дано се включи и да разкаже по-подробно.

На теб няма ли да ти е удобна и кухнята на Антим 1. На площад Възраждане, до Министерство на горите? Тя също е много добра. Ти си знаеш де, само предлагам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт