2. Мнения за "Оазис строй" Пловдив - Оазис1-8

  • 183 041
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 20
Кога ще се кандидатдтва за кредит за оазис6 секция А?
може би месец май

# 76
  • Мнения: 1
Може ли някой да даде мнение за двете банки, които финансират - Уникредит и Инвестбанк.
Някой, който е минал през ипотечен кредит и защо е избрал банка "Х".
Благодаря предварително.

# 77
  • Мнения: 23
Може ли някой да даде мнение за двете банки, които финансират - Уникредит и Инвестбанк.
Някой, който е минал през ипотечен кредит и защо е избрал банка "Х".
Благодаря предварително.

Аз имам ипотека към Сибанк, тъй като през нея минава заплатата ми, а и те ми дадоха по-добър процент лихва. И също така подарък застраховка имущество. Трябва да се проверят и двете банки и да се види лихвения процент. А доколкото знам  едната банка е в евро, не зная дали го промениха.

# 78
  • Мнения: 646
В Уникредит се отпуска в лева и евро.

# 79
  • Мнения: 20
В Уникредит се отпуска в лева и евро.
какво значение има дали е в лева или евро за кредита?

# 80
  • Мнения: 12
Здравейте,
Аз също ще кандидатсвам за ипотечен кредит за апартамент в Оазис 6. До колкото разбрах от Агента, след м. Март ще могат да се правят сделки.
Но аз разговарях с него в началото на Януари, сега може да са се променили нещата.

# 81
  • Мнения: 646
В Уникредит се отпуска в лева и евро.
какво значение има дали е в лева или евро за кредита?
Просто отпускат и в двата случая.Отговарям по повод по горе писаното, че в една от банките отпускат само в евро.

# 82
  • Мнения: 20
Здравейте,
Аз също ще кандидатсвам за ипотечен кредит за апартамент в Оазис 6. До колкото разбрах от Агента, след м. Март ще могат да се правят сделки.
Но аз разговарях с него в началото на Януари, сега може да са се променили нещата.

и ние ще сме с ипотечен но се колебаем относно банките

# 83
  • Мнения: 40
Много се забавиха с ключовете на Оазис 4! Вече два месеца! Неустойка няма ли да ни платят?!

# 84
  • Мнения: 67
Аз мисля че ще се забавят и още, с тая четворка се поизложиха. Ако нвкой има клауза с неустойка да пробва.Дано поне да го направят качествено.

# 85
  • Мнения: 23
Искам да попитам, тези които вече живеят в Оазис, дали сте получили писмо от НАП, по повод започнала ревизия на Фламинго?

# 86
  • Мнения: 37
Искам да попитам, тези които вече живеят в Оазис, дали сте получили писмо от НАП, по повод започнала ревизия на Фламинго?
Фламинго няма нищо общо с оазиса.Оазис строй е изпълнител на Оазис 4.

# 87
  • Мнения: 23
Искам да попитам, тези които вече живеят в Оазис, дали сте получили писмо от НАП, по повод започнала ревизия на Фламинго?
Фламинго няма нищо общо с оазиса.Оазис строй е изпълнител на Оазис 4.
На Оазис 3 фирмата е "Фламинго Инвест" ЕООД представлявано от Паулин Томов.

# 88
  • Мнения: 11

Аз имам ипотека към Сибанк, тъй като през нея минава заплатата ми, а и те ми дадоха по-добър процент лихва. И също така подарък застраховка имущество. Трябва да се проверят и двете банки и да се види лихвения процент. А доколкото знам  едната банка е в евро, не зная дали го промениха.
[/quote]

Съседке какъв лихвен процент ти дадоха в СИ БАНК ?

# 89
  • Мнения: 23

Аз имам ипотека към Сибанк, тъй като през нея минава заплатата ми, а и те ми дадоха по-добър процент лихва. И също така подарък застраховка имущество. Трябва да се проверят и двете банки и да се види лихвения процент. А доколкото знам  едната банка е в евро, не зная дали го промениха.

Съседке какъв лихвен процент ти дадоха в СИ БАНК ?
[/quote]
През 2015- беше 5 %, но  сега е под 4%. Докато в  Уникредит беше 7%.

Общи условия

Активация на акаунт