Студените януарски дни, ОКТОМВРИЙЧЕТО с усмивка ще озари!

  • 26 710
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 615
Привет и от мен в новата тема!
Толкова съм завеяна, че писах преди малко в темата за Октомврийки 2017,  Laughing

# 46
  • Мнения: 596
Хайде и аз Mr. Green
Моят син много се лигави,за съжаление чесалки и играчки не отразява,иска ръце Blush
Отложиха ни ваксините на нас, другата седмица ще се чуем с педиатъра за да види как ще е положението с грипа Rolling Eyes
Инер,с теб сме почти колежки,аз съм аналитик във фармацевтична компания Mr. Green
Охо, къде? Mr. Green
Ние сме на ваксина на 16-ти по план. Надявам се да е окей всичко и да не ни отложат. Все пак ММ излиза от работа в обедната си почивка, за да ни заведе и да ни върне, и дори закъснява.

Иннер, мазах с био ойл, ама нещо не съм фен Thinking
Защо - неприятна консистенция или ефект не видя? На нас ни е сред продуктите с най-позитивни отзиви. По-добри имат само ампулите и гела против стрии на Лирак, а техните неща са наистина прекрасни, но адски скъпи.

За захранването съм много раздвоена. След по-малко от две седмици правим 4 месеца, но ми се вижда някак рано още.  newsm78  Ще видим педиатърката какво ще каже. Ще ми се изчакам месец-два обаче.
Химакс Фарма,но съм инженер-химик Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 288
krassi14, какво ни написа  Laughing

Патето и тя се скубе доста, вече има плешиво петно на тиквето, а аз само зализвам останалата коса, че да го прикривам  Mr. Green има една приказка "мижи да те лажем". Все едно плешивите чичаци успяват да скрият темето с перчем преметнат на една страна, ама, мен си ме успокоява  Rolling Eyes Mr. Green То тя има много коса, стърчи 6-7см право нагоре Grinning, та има с какво да прикривам.

И аз чакам да видя Chuby какво е това чудо на мама натура. Тази нощ ако е същата с пъшкане, охкане и рев от полунощ до зазоряване ще предприемам някакви мерки с пробиотиците. Колко време се приемат тези пробиотици? Няма ли да им привикнат коремчетата и да им се налага цял живот да приемат бактерии и добавки? Направо не ми дават мира тези въпроси! То, в тези стерилни среди и храни, в които живеем сме изтрЕпали всички видове бактерии било то и полезни. Хм, прекалената хигиена не е добре. Ама как да ги набавим тези бактерии без добавки, а само с храна?

# 48
  • Мнения: 2 615
Pure_nature, писах им аз, че лапето спи на нощна лампа и тем подобни глупости....ама се осъзнах след няколко минути  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 129
Леле, момичета, не исках да ви вкарам в такива приключения с тия гризалки. Съжалявам, че всях смут, има и други подобни продукти на българския пазар, предполагам и по-евтини...тия 38.90 някак не ми се връзват.
Ние си кашляме стабилно, бебка пресипна и гласчето изчезна Sad ама уж щяло да си мине само, да видим. По-хладен въздух и отвреме навреме парни процедури ни предписаха.
Не се притеснявай ще мине и ние бяхме така но се оправихме без медикаменти това е просто вирус и трябва да си от шуми 🤗

# 50
  • Мнения: 596
Съсипахме се от плюнчене EmbarassedА отделно се обезвъздушава на макс Mr. Green
Много се изнервих с това седене вкъщи,мъжа ми пазарува и все недоволсва Close

# 51
  • Мнения: 1 744
На Мама Натура ползвам Коликинд. Но цаката е в постоянно уригване, даже се е случвало след масаж и седене по коремче да се уригне пак след два часа ядене, въпреки че съм я уригнала. Два часа след всяко ядене я слагам по корем за 10 минути и масаж на цялото телце, особено на коремчето по посока на часовниковата стрелка с цялата длан около пъпа. Слагам я да лежи по корем върху мен. Бебетата хранени с шише поемат много повече въздух, от само кърмените и този въздух трябва да излезе иначе са хипер раьдразнителни, плачат и газовете много ги мъчат.
Пием флора бимби, пробиотик се дава на бебе изцяло на АМ, от кърмата го набавя естествено, но ако не се кърми, трябва да се дава иначе не рагражда лакотозата и може да се алергизира. Отделно няма от къде да образува естествено ензими.
За това и бебетата на АМ се захранва по рано, за да влиза в организма жива храна, тъй като реално приема чиста синтетика

# 52
  • Мнения: 19 687
На мен педиатрите ми казаха да не давам повече пробиотици, а и самото мляко има newsm78

Ели, отговориха ми на мейла, че ще ми доставят гризалката от Енцо. Аз за всеки случай поръчах и още 2 на suavinex Mr. Green

Dalivali, няма да ти слагам линкове, само ще изброя Joy Ако нещо те интересува, свиркай!
Скрит текст:
- купички с капак за хранене с противоплъзгаща основа 2 бр.,
- комбиниран уред за готвене на пара и блендер,
- гел за никнещи зъби,
- гел за венци с дъвкалка,
- памучни кърпи 10 бр., за да се цапаме спокойно,
- муселинови кърпи 6 бр. по същата причина,
- лигавници по-голям размер, еднократни лигавници, които бяха на много добра цена, та ще ги пробвам, както и един с ръкави, за да видя дали ще е удачен,
- три чаши (две с мек накрайник и дръжки 150/230 мл, една със сламка без дръжки),
- мрежичка за плодове с резервни мрежички,
- столче за хранене, което става и на шезлонг, като му се махне таблата,
- лъжички за хранене (термо, обикновена и една за навън с капаче),
- гризалки на suavinex 2 бр. + кутийка за съхранение 1 бр.,
- комплект контейнери за съхранение, които стават за фризер от 180 и 240 мл с капачки.

От цялата работа можех да си спестя едната чаша (рано е за нея още), малко лигавници (можех да купя по-натам) и двете гризалки (щото Енцо отговориха), ама на всичко ще намеря приложение Simple Smile
/spoiler]

# 53
  • Мнения: 1 118
И аз получих потвърждение от Енцо, Кристи. Ще ги чакаме другата седмица гризалките. Ще изчакам да видя как ще се приеме първо, но мисля да купя и на МАМ такава, която е охлаждаща, че знам, че не венците им действа добре уж. Да видим, дано все нещо помогне.

# 54
  • Мнения: 1 426
Фиффи, разсмя ме. И аз си мислех за топка с косми.   Joy
Cristi, би ли дала линк за столчето, което става на шезлонг?
Аз днес взех гризалка, но той я бута с езика и прави физиономия, че ще повръща и пак пъха юмрука....  как да му я давам?

# 55
  • Мнения: 19 687
Lid, заповядай: https://youtu.be/CyezmPutp8o

Хареса ми и че е с голяма табла, "багажно" и няма пластмаса по средата на краката, а става и за дрямка.

# 56
  • Мнения: 129
Lid, заповядай: https://youtu.be/CyezmPutp8o

Хареса ми и че е с голяма табла, "багажно" и няма пластмаса по средата на краката, а става и за дрямка.

Кристи и колко струва тази глезотия 😀😀

# 57
  • Мнения: 1 426
Cristi, благодаря.  Hug
Страхотно е. Сега ще търся какви пари и къде го има.
Edit : 200 лева е, аз не съм ориентирана за цените все още, не знам дали е скъпо.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 948
Мале cristi,  то пак много неща се събират за пазаруване. Аз все си мисля, че захранването е далеч, но ей ще дойде скоро.
Каква е тази мрежичка за плодове?
Благодаря  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 426
Снощи в 21:30 малкият изяде 160 милилитра, повърна си и до сега не е мрънкал за ядене. Аз се събудих и го нахраних в просъница, иначе сигурно щеше да спи още. Това са 8 часа. При вас по колко време правят нощна пауза?

Общи условия

Активация на акаунт