The 100- тема II

  • 50 322
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
И пак Белами
Скрит текст:
е виновен за случилото се после Simple Smile Нещо съм разочарована от срещата межну него и Кларк, но те си имаха и други проблеми. Октавия доста е смалила популацията. Донякъде я разбирам, но това че не са мръднали поне малко напред, освен по техните си "племенни религии" - не! Интересно горе какво ще правят двамката.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 2 311
Струва ми се, че чернокожия си пада по Рейвън.

# 317
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Той не я е виждал, пада си по знанията й Simple Smile

# 318
  • Мнения: 3 546
Да, и аз така си помислих. Cupid Хареса я още преди да я е видял.

# 319
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Този ще смени групата Simple Smile

# 320
  • Варна
  • Мнения: 2 311
скоро ще има среща между двамата  Laughing

# 321
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Въх, ще си имаме пришелец? Simple Smile

# 322
  • София
  • Мнения: 27 160
Много интересно стана.  Party
Ако 283-те затворници се приземят в долината, в което не се съмнявам ще си е на практика нова голяма война. Битката ще е свирепа, дано са имали бюджета да я направят както трябва. Simple Smile
Естествено както винаги ще има търнове, ще се предават, ще се сменяват лагери. На Колонела май в най-скоро време ще и спретнат превратче и като нищо може да се съюзи с нашите. Актрисата е харесвана и може и да не я убиват в този сезон, а да продължи в сезон 6.

# 323
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Разбирам Октавия, но не мога да спра да й се дразя.

# 324
  • София
  • Мнения: 27 160
брат и ще я стегне. Wink

# 325
  • Варна
  • Мнения: 2 311
Накрая какъв поглед изкара Октавия  hahaha

# 326
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780

Не знам, не знам. Тя направо си го заплаши.

Как исках Белами да е "сам" и да се събере с Кларк Sad

# 327
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Октавия е изтрещяла тотално.  Crazy  Еко да му мисли.
Белами и Кларк са двойка в книгата, но тук някак не ги възприемам в това отношение.

# 328
  • София
  • Мнения: 27 160
хаха, горката Еко. О как я погледна само.  Grinning
Сега разбирам, че масово се дразните на Октавия, но благодарение на нея и 'една кръв' изобщо останаха хора в бункера. Да се бяха самоизклали поне 20 пъти ако не бе тя и идеята за обединението.
Малко или много се вразуми когато нареди отстъпление, а преди това се репчеше как те никога не отстъпват. Колонел Диоза обаче е много хитра, изключителен противник имат този път нашите и ще е голяма мъка да се справят с нея ако изобщо го сторят... Wink

# 329
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Знам, знам и все пак си ме дразни. Приема тези "отгоре" за врагове, ако не се съгласяват с нея? Т.е. пак имаме "небесни" - оцелелите горе и "земляни". Щеше да остане да си гние долу, ако не бяха останалите - Кларк най-малкото.

Общи условия

Активация на акаунт