Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ян. 2017, 11:18 ч.

The 100- тема II

• 40 663
  • 504
  •   1
Отговори
# 495
  • София
Уелс беше сина на Джаха. Личи ли си че помня всичко че ми е прясно Joy, 5 сезона за 2 седмици изгледах хаха.

# 496
А прясно ти е на теб. А аз като почнах тамън беше свършил първи сезон  Laughing Та как да не забрави човек за 3-4 години някои неща.
Абе помня,че изтрепа в планината хората. Ама това за диваците не го помня.
Какво точно направи, че изби диваците и защо?

# 497
  • София
Търсеше  Кларк, мислеше че е Трикру са я прибрали, а тя беше в Маунт Уедър затворена.

# 498
Мерси, просветна ми нещо  Grinning

# 499
  • Където е сърцето
Много интересен финал наистина. Тази планетка със сигурност ще крие доста изненади и началото на следващия сезон ще се гледа със затаен дъх. Природата мисля няма да е от най-гостоприемните, наследниците на предходния Елигий- също. Да видим дали този път нащите ще съумеят да "дойдат с мир" или пак ще нахълтат с рогата напред  newsm78

Фин беше <конкуренцията> на Белами един вид, един с квадратна глава, симпатично момче  Laughing  Кларк го наръга до смърт, за да го избави от един жертвеник, който му бяха стъкмили земляните да го трепят с камъни или нещо подобно гадно беше. С това хем го избави от мъченията, хем ги накара да се страхуват от нея.

# 500
Аз се сетих. Тя го наръга и после те го изгориха. Не разбраха, че е вече мъртъв  newsm78

# 501
  • Където е сърцето
Да не отива зян кладата просто  Laughing

# 502
  • София
Не, изгориха го заедно с техните хора, знаеха че е мъртъв. Бяха и сърдити че им е отнела възможноста да се отмъщават  искаха да го наръгат за всеки убит, 16 пъти май.

# 503
Фин беше гадже на Кларк. А преди това на Рейвън. Заради него тя слезе на земята и за да ревнува Фин спа с Белами.
Blush
Нищо не помня.
Ама Бел и Рейвън да се взимат.

# 504
Не, изгориха го заедно с техните хора, знаеха че е мъртъв. Бяха и сърдити че им е отнела възможноста да се отмъщават  искаха да го наръгат за всеки убит, 16 пъти май.

Пфу, че съм забравана  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт