Аиде малко да коментираме първите зъбки....

  • 5 600
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте мамита ние сме на 6 месеца а вече имаме две зъбчета които докато се покажат изцяло промениха съня и характера на малкото ангелче .... това с зъбитеее винаги ли ще прави толкова агресивен малкия...цяла нощ е ниспокоен и много мрънка...до преди месец спеше по цели нощи  baby_neutral  newsm78:baby_neutral:

# 1
  • Мнения: 2 478
Здравейте мамита ние сме на 6 месеца а вече имаме две зъбчета които докато се покажат изцяло промениха съня и характера на малкото ангелче .... това с зъбитеее винаги ли ще прави толкова агресивен малкия...цяла нощ е ниспокоен и много мрънка...до преди месец спеше по цели нощи  baby_neutral  newsm78:baby_neutral:

Да не те отчайвам, но моята дунда вече 3-ти месец не спи спокойно. Сега е почти на 9 месеца

# 2
  • Мнения: 1 283
Аз пък ще те отчая. Моят е на 2.2 години със 16 зъба и сега тръгват и останалите 4. Положението е зле и със съня, и с нервите, и с мрънкането и с..... Тази вечер беше кошмар. Нямаше угодия. Дори не ми даваше да го гледам по едно време. Tired Сега гледам, че здраво се върти в леглото. До три години и докато не избият всички зъби, ще е на приливи и отливи със съня. Wink

# 3
  • Мнения: 2 478
Аз пък ще те отчая. Моят е на 2.2 години със 16 зъба и сега тръгват и останалите 4. Положението е зле и със съня, и с нервите, и с мрънкането и с..... Тази вечер беше кошмар. Нямаше угодия. Дори не ми даваше да го гледам по едно време. Tired Сега гледам, че здраво се върти в леглото. До три години и докато не избият всички зъби, ще е на приливи и отливи със съня. Wink

Да, така е, така беше и със сина ми преди 11 години. Но от време на време имаше малки паузи за отдих. С това диваче обаче няма такива - плътно всяка нощ пъшкане, мрънкане, дундуркане и всички екстри.

# 4
  • Мнения: 11 737
Чакай да видиш, като почнат да избиват кучешките и предкътниците! Кучешките по правило избиват най-трудно. Моят и храна отказваше, минаваше на "течна диета", а това със съня - не ни е държал будни, но обикаляше на сън леглото. Аз го слагам на възглавничката и го завивам и след малко го виждам отгоре върху завивката и краката върху възглавницата!. Не се отчайвайте. Преминава. До следващите зъби. Приятелка , многодетна майка ми даде съвет да натърквам венеца с бялото на кората на лимона, това успокоявало. Пробвах веднъж, но не му хареса. Можеш да го пробваш, като ви тръгнат следващите зъбки, на някои деца им харесва.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 980
Кучешките са най-зле, но и другите могат да му сьздадат дискомфорт. И е нормално да са кисели и нервни.

# 6
  • Мнения: 1 283
Ние вдигнахме снощи и температура 38,2, която успешно свалих със панадол. Чудя се болен ли е сега или са зъби, защото му няма нищо друго, освен, че беше нервен снощи и адски раздразнителен.

# 7
  • Мнения: 2 478
Ние вдигнахме снощи и температура 38,2, която успешно свалих със панадол. Чудя се болен ли е сега или са зъби, защото му няма нищо друго, освен, че беше нервен снощи и адски раздразнителен.

Според мен ако няма други симптоми може и да е от зъбките. Или ако е вирус много бързо е преминал, без всякакви други симптоми.
Бъдете живи и здрави!

# 8
  • Мнения: 1 283
Не, надути са му лимф. възли и казва, че го боли ухо. Утре сме на лекар. Ние умаме уголемена трета сливица.  Flutter

# 9
  • Мнения: 6 736
На моята дъщеря първите 2 зъба се появиха в средата на 8мия месец, разбрахме като ги видяхме. На 1г имаше 3 зъба. До 1г6м имаше всички зъби без последните 4 кътника, които се появиха на 2г като стана. Кучешките и предкътниците ги изкара 8те наведнъж. Тук-там не ядеше, имаше кривотии и пъшкане на сън, но нищо чак толкова драматично. За 2 горни зъба беше вдигнала 37.2 в рамките на ден само. Както всичко останало и за зъбите е строго индивидуално. При нея изникнаха късно, почти заедно, но без драми. Леко зъбоникнене!

# 10
  • Мнения: 29
Ние вдигнахме снощи и температура 38,2, която успешно свалих със панадол. Чудя се болен ли е сега или са зъби, защото му няма нищо друго, освен, че беше нервен снощи и адски раздразнителен.
След температура имахме и обрив по корема и гърба даже с първия зъб

# 11
  • Мнения: 4 730
Сега са зъбите, после ще бъде нещо друго, така че подготвяй се.

Докато проходи, синът ми беше детето мечта - никакви колики като новородено, заспиване само като докосне възглавницата и спане по цяла нощ от четиримесечно бебе, ядене на всичко и без проблем, раздаване на усмивки и толкова. Дори зъбите не бяха проблем, а той на една година имаше 16 зъба.

Когато проходи, все едно, че някой го смени. И така вече три години.

# 12
  • Мнения: 1 494
На малкият ми син въобще не разбрах кога му израстнаха зъбите. С големия проблеми имаше най-вече на кучешки и кътници.

# 13
  • София
  • Мнения: 30 085
По този повод някой да ползва или да е ползвал прахчета Ashton&Parsons и/или Teetha? Търся отзиви.

# 14
  • Мнения: 189
Здравейте! Имам ли повод за притеснение, че дъщеря ми има само пет зъбчета, а е на година и четири месеца? Първото зъбче излезе след годинката.

Общи условия

Активация на акаунт