Мъж Скорпион - 3

  • 76 197
  • 798
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 819
Края на историята, излъга ме че ще е с колеги, но видях че не е. Не се прибра даже в нас и му събрах багажа. Simple Smile
А той в крайна сметка разбра ли, че трябва да си вземе багажчето и да се маха?!

Както го нямаше, се появи към 1 през нощта. За да се кара с мен, и за да ми обяснява, че има право на социален живот. Да разбра го, ще си го вземе, ще се махне. Дори от кумова срама не ми се извини,а нагло ми каза, че ще ходи в друг град, с тази и негов колега и че аз съм натрапница, ако искам да отида. И му казах,добре че ти събрах багажа.

   Голяма наглост наистина. Изобщо не знам как сте имали такова търпение с това жалко подобие на човек?! Как има право да Ви притеснява в този късен час?

   Не се страхувайте, че оставате сама. Повярвайте ми, че по-добре да бъдете сама, отколкото някой като този индивид да Ви обижда, ядосва и унижава достойнството и честта Ви! По-добре е да останете сама и да намерите себе си. Трябва сама да разберете себе си и кои са стойностните неща в живота. Няма смисъл да се тормозим за хора като този индивид. Трябва да научите думичката "не" да казвате, без да Ви е страх, че ако откажете на някого, той ще обърне гръб и ще си замине завинаги! Точно от това аз се страхувах до преди 2 години. Страх ме беше да остана сама - като тука не идва реч само за партньор, но и за приятели, и познати.

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 15:13 от Jennifer_w

# 631
  • Мнения: 35
Страха ме доведе до тук явно.

# 632
  • София
  • Мнения: 17 773
Уау, доста бързо се развиха нещата при вас! Нека ти е обеца на ухото да отстояваш себе си в бъдеще!

# 633
  • Мнения: 35
Ами натрупваха се до сега, чашата ми преля може би. А и ситуацията беше такава, че ускори нещата.

# 634
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Ама този Скорпи само е чакал ситуацията и то да е провокирана от друг. Демек да не е негово решението да скъсате.

# 635
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Радвам се, че Акулка намери тук потвърждение и подкрепа да се раздели с тази отрова. Желая ти скорошно излекуване на раните, които ти е нанесъл и смело напред, направо го зачеркни.

# 636
  • Мнения: 35
Ама този Скорпи само е чакал ситуацията и то да е провокирана от друг. Демек да не е негово решението да скъсате.

По-скоро е чакал, някоя по-добра с която да ме замени, защото сам ми е намеквал за това. Ако не бях аз,сам щеше да ме остави заради някой си.

# 637
  • Мнения: 35
Радвам се, че Акулка намери тук потвърждение и подкрепа да се раздели с тази отрова. Желая ти скорошно излекуване на раните, които ти е нанесъл и смело напред, направо го зачеркни.

Мерси, ама наистина отрова. Направо се чувствам страшно изтощена физически и психически за нещо, което не си е струвало в крайна сметка.

# 638
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Значи даваш един "курбан" под формата на коктейлчета с приятелки и вдишваш дълбоко от свободата си  Grinning Времето е слънчево, позитивно...намери си интересни занимания, смени си прическата, просто направи нещо интересно Grinning

По-скоро е чакал, някоя по-добра с която да ме замени, защото сам ми е намеквал за това. Ако не бях аз,сам щеше да ме остави заради някой си.
Е, какъв по-ясен сигнал от това?! А ти казваш, че не си видяла кой знае какво лошо от този мъж. За трепане си Crazy Hug

# 639
  • Мнения: 35
Значи даваш един "курбан" под формата на коктейлчета с приятелки и вдишваш дълбоко от свободата си  Grinning Времето е слънчево, позитивно...намери си интересни занимания, смени си прическата, просто направи нещо интересно Grinning

По-скоро е чакал, някоя по-добра с която да ме замени, защото сам ми е намеквал за това. Ако не бях аз,сам щеше да ме остави заради някой си.
Е, какъв по-ясен сигнал от това?! А ти казваш, че не си видяла кой знае какво лошо от този мъж. За трепане си Crazy Hug

Това стана в последните няколко седмици,да не кажа дни. След като почнах да се дразня,на криенето и другата жена. Simple Smile

# 640
  • Мнения: 7
Аничка, здравей. Изчетох те с интерес - какъв типичен скорпион си си намерила. Само че хич не ми харесва тази история и имам съмнения, че човекът е просто един чикиджия (извинявам се за думата, даже не знам дали правилно я написах) в буквалния смисъл. Той се крие зад снимките и живее с тях, те го възбуждат и той сякаш няма нужда нито от физически контакт, за душевна близост пък изобщо да не говорим. Съжалявам.

Вече почти три седмици не сме си писали. Пожелах му успех на интервюто, и казах, че няма да му е нужен, защото изглежда ми е в кърпа вързана работата. Благодари, попита какъв цвят бельо, че щяло да му помогне... казах му да не се разсейва. Същия ден следобяда докато летеше наобратно, каза че иска ноктите ми върху гърба му, и ръцете му върху гърдите ми под роклята... каква била роклята (загадъчна снимка). Нищо не каза за вечерта. По време на концерта се с дърпахме, защото каза че е изморен и ще ляга... казах му, че е доста предсказуем, и въпреки това съм разочарована. Той каза, че би искал да се появя с палто и секси облекло отдолу и тях, но е възрастен с много отговорности, трябвало да става рано за работа, не сме били правили планове, а само сме си говорили фантазии, дори след като му изпратих снимки от разговора. Казах му, че го харесвам, но слагам край на играта, че аз съм била сериозна, и че си поемам по пътя. Той благодари, пожела ми весело изкарване с приятелките на концерта, и каза че наистина заслужавам една забавна вечер. Аз после му писах, че сме възрастни хора и е много просто... или не съм негов тип, или го е страх от мен оли от него си. Или ме харесва или не, или ме иска или не, или иска секс с мен или не, че дори не ми се говори вече за това... и че не разбирам нищо от всичко което се случва... никакъв отговор, но седмица след това ми е проверявал профила... аз ли съм лудата? Да ти каже един мъж два пъти, че иска теб, и нищо да не прави? Беше си сменил район на живеене в другия щат, о седмица по-късно си го върна на нашият! Явно не е станало с новата нова работа... разбирам, че на нова работа му е напрегнато и е отговорна длъжност, но... Sad

# 641
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
С право си ме цитирала, Аничка. Оставам си още на първоначалното, първосигнално мнение. Майната му, болен мозък.

# 642
  • София
  • Мнения: 874
Аз пък се чудя колко умни жени се връзват на онлайн флиртове и ги приемат насериозно. Ми какво очакваш от човек, който още не те е видял и да ти говори за бельо и лющене... Мъж, който иска да бъде с теб не би си позволил такива волности.

# 643
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Далеч съм от мисълта, че всеки мъж би се държал толкова джентълменски и хрисимо, както казва Асен. Но при този ми стана ясно, че има някакви проблеми.

# 644
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
И аз нацелих Скорпион Mr. Green Почти никакви представители на тази зодия не съм срещала. Идея си нямам какво да очаквам newsm78

Какво ще кажете за мъж Скорпион, Луна - Скорпион (или Стрелец), Меркурий - Скорпион, Венера - Везни, Марс - Лъв и жена Рак, Луна - Лъв, Меркурий - Рак, Венера - Дева, Марс - Рак.

Не му знам часът на раждане и виждам, че Луната се сменя от Скорпион към Стрелец този ден в зависимост от часа. А в някои сайтове си излиза чист Скорпион в Луна, без оглед на часа Crazy

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 21:16 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт