Силно главоболие

  • 1 586
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
На мен парацетамола никога не ми е помагал и два пъти ми се наложи на пия по една ампула аналгин.

# 16
  • Мнения: 1 645
Рапидол Peace

# 17
Аз също имам силно главоболие от вчера... Все още съм в началото на 2-рия месец, кръвното ми е наред, въпреки, че миналата седмица беше малко ниско, но сега е ок... Лекар ми каза, че е нормално това главоболие, но ми се стори, че го каза малко ей така, защото така е чувал, без да ме прегледа... Аз също го приемам за нормално, но малко ме притеснява, това,че главоболието ми е в задната част на главата в частта и към тила, включително имам и леки болки и схващане във врата... Дали е нормално да ме боли точно там главата, при положение, че по-принцип глава ме боли едно на милион, а пък там никога не ме е боляла... Дали да се притеснявам за Менингит или нещо друго, или си внушавам от пренавиване... Благодаря ви предварително за евентуалните отговори  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 388
Ефералган,Рапидол,Панадол-всичко,което съдържа само Парацетамол.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мен кафето ме спасява- едно сутрин, и цял ден почти никакво главоболие. Естествено, ако няма  проблеми с кръвното.  bouquet

Тъкмо щях да пиша, че и от нико кръвно боли глава и да пробва с кафе, ако предполага, че е така.........и видях това мнение......

# 20
  • Мнения: 145
Аз по принцип имам мигрена и често страдам от главоболие. Затова един изпитан и ефикасен метод от мен - без никакви лекарства. Тишина, по възможност слаба светлина и пиене на много вода. Тя ще доведе до много често ходене до тоалетна, но помага за излизането на токсините от организма и бързо води до облекчение. Колкото повече ме боли главата, толкова повече вода пия. Обикновено кризата преминава слез максимум 30 минути. Дано да подейства и на вас добре, поне е безвредно и не пречи да се опита.

# 21
  • Мнения: 3 760
Нищо не пиех.Спусках щорите,изолирах шума,завивах се през глава и се опитвах да заспя.Успеех ли,като се събудех нямаше и следа от главоболието.
И аз така. А ако нямах възможност - разтривах си част от лицето с тибетски балсам. Или просто вдишвах ментов аромат.

# 22
  • Мнения: 2 271
Масаж, сън и Paracetamol... в този безвреден ред Simple Smile
Подкрепям!

# 23
  • Мнения: 11 543
Аз се спасявах с кафенце,тъй като съм с ниско кръвно.При мен помагаше и не ми се е налагало да пия някакво хапче.Но личната ми е казвала при проблем да пия Парацетамол.

# 24
  • Мнения: 992
парацетамол или солпадеин
а ако можеш просто да поспиш да си починеш и да минеш без хапчета още по добре  Peace

# 25
 ooooh!Ох и аз от както забременях често ме боли главата и ми казаха че след 3 месец вече мога да пия парацетамол или ефералган та с това се оправям аз.Дано ти помогне и на теб Peace

# 26
  • Мнения: 60
Главоболието беше най-кошмараната част от моята бременност!  ooooh! За съжаление на мен нищо не ми помагаше, но подкрепям

Масаж, сън и Paracetamol... в този безвреден ред Simple Smile

# 27
  • Мнения: 124
Скъпи мои, аз  как не се сетих да пусна едно въпросче тука - мен главата ме скъсваше просто. Сега съм в 18 г.с и малко ми отмина, ама преди 2-3 седмици исках да си я махна. Пробвах всичко - масаж, почивка, Парацетамол / отпуска те за 2 часа и после пак-ама не можем да пием хапче през час Sad /. После пробвах с малко нес кафе сутрин - с мляко или със сметана и всичко си дойде на мястото.
Преди да забременея кръвното ми беше 90/60 - когато и да ми го мерят. Чувствах се супер с такова кръвно, и сега ми е такова / без кафето сутрин/, но явно с бебето в мен не ми понася.
Моята докторка препоръча - много вода и айрян със сол.
Късмет и здраве на всички ви!

# 28
Благодаря на всички за отговорите, 4 дни се мъчих, с какво ли не,и никаква промяна... Днес не ме боли, и се надявам и довечера да не ме заболи.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт