Прием в детски ясли гp. Варна 2017

  • 43 961
  • 219
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Мерси за темата! Днес всички чакащи да са приети!

# 2
  • Мнения: 599
Успех утре на всички чакащи :*

# 3
  • Мнения: 1 740
Скоро ни предстои и отсега го мисля кой месец да участваме в класирането.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 633
relight, аз ви съветвам, участвайте от първото възможно. сега няма много свободни места. все пак зависи от входящия номер, но по-добре от по-рано. зависи и към ясла сте се насочили, има такива с много свободни места...
така или иначе, ако приемат детенцето винаги може да се договорите с директора да тръгва, от когато вие пожелаете /естествено ако му плащате, че посещава яслата/.

# 5
  • Мнения: 1 740
relight, аз ви съветвам, участвайте от първото възможно. сега няма много свободни места. все пак зависи от входящия номер, но по-добре от по-рано. зависи и към ясла сте се насочили, има такива с много свободни места...
така или иначе, ако приемат детенцето винаги може да се договорите с директора да тръгва, от когато вие пожелаете /естествено ако му плащате, че посещава яслата/.

мерси за съвета
ами точно това е, че не ми се влиза в разни схеми, отлагания, бележки, да вървят такси напразно... дали това е вариант, нали все ще се намери място, или то пак си зависи от яслата, да

ще помисля как да се случат нещата, като цяло планирам да я пусна в класиране през месеца, предхождащ рождения й ден - дали е добре?

# 6
  • Мнения: 226
relight, аз ви съветвам, участвайте от първото възможно. сега няма много свободни места. все пак зависи от входящия номер, но по-добре от по-рано. зависи и към ясла сте се насочили, има такива с много свободни места...
така или иначе, ако приемат детенцето винаги може да се договорите с директора да тръгва, от когато вие пожелаете /естествено ако му плащате, че посещава яслата/.

мерси за съвета
ами точно това е, че не ми се влиза в разни схеми, отлагания, бележки, да вървят такси напразно... дали това е вариант, нали все ще се намери място, или то пак си зависи от яслата, да

ще помисля как да се случат нещата, като цяло планирам да я пусна в класиране през месеца, предхождащ рождения й ден - дали е добре?


При нас е този варинат. Ще става на 2 на 18.02 и го приеха това класиране. Не знам дали е добре, все ми мъчно да го пусна. Но го виждам колко му е скучно вкъщи, като има деца около него е много щастлив. Та ще го пробваме да ходи - каквото стане

# 7
  • Мнения: 29
Здравейте , следя с интерес. Малката става на две в началото на декември и мисля да я пусна да се върти в класиранията от октомври. Все още не съм се регистрирала за входящ номер , мисля да го направя март , дали ще е късно и има ли значение ?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Колкото по-рано я регистрираш имате по-голям шанс за прием, т.к. той е по входящ номер при равни условия.
Вчера гледах списъците и има регистрирани деца на по 3-4 месеца.
Моят съвет е да я регистрираш възможно най-скоро. Многократно можеш да променяш данните за избор на ДЯ и дата за участие в класиране, т.ч. въведените сега ще са просто формалност, за да завършиш регистрацията.
Аз лично направих регистрация май 2015, когато детето ми беше на 9м. и това ми гарантира прием сега при наличие на места.
Имай предвид и че юли, август и септември са големите класирания и минават доста номера, но следващите месеци свободните местата са малко. За това можеш да се ориентираш в историята на класиранията в сайта.

# 9
  • Мнения: 581
Доколкото знам колкото по-рано регистрираш детето толкова по-добре. Така или иначе ще започне да учасватва за класиране в посочения от теб месец. Не виждам причина да се чака до март за регистрация.

# 10
  • Мнения: 211
Здравейте,
може ли в заглавието на темата да се включат и градините, за да не се пуска нова тема?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте , следя с интерес. Малката става на две в началото на декември и мисля да я пусна да се върти в класиранията от октомври. Все още не съм се регистрирала за входящ номер , мисля да го направя март , дали ще е късно и има ли значение ?
аз две поредни години регистрирах януари, пусках да се върти от февруари и едната година го приеха септември, другата август.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Здравейте,
може ли в заглавието на темата да се включат и градините, за да не се пуска нова тема?
Има отделна тема за градините.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Днес говорих с директорка на ДЯ и ми каза, че февруари и март нямало да има класиране. От общината правели нещо и така били обявили. Много странно защо, ако в действителност ще е така. Декември нямаше, после около приема за ДГ пак пропускат яслите.

Някой с мнение за ДЯ "Звънче"?
Днес много ми я похвалиха.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 457
Явно няма свободни места по яслите, лятото е големия прием

Общи условия

Активация на акаунт