Кутии за съхранение на вещи / дрехи – откъде?

  • 17 918
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 918
Може вакум чували, които се ползват за дрехи.
Устройват ме и нормални с/без цип. Само да не са тънки, че все едно нищо.

# 46
  • Мнения: 1 894
по-добре пластмасово фолио. като домакинското, но голямо за опаковане на по-големи неща.
И защо? Колко ще струва?

защото е удобно за пакетиране на какво ли не и не пропуска прах. една доста дълга ролка е май около 5 лв. Отделно подредени неща едно върху друго, не се хлъзгат.

# 47
  • Мнения: 502
Вакум чували за дрехи съм закупила от икеа. Доста добре ги вакумирах с прахосмукачката и за това се замислих, че стават и за книги.

Варианта с опаковъчното фолио също е удачен, аз ползвах домакинското фолио, за да опаковам няколко от играчките на детето, които вече не използва, а съм им изхвърлила кутиите.

# 48
  • Мнения: 8 944
Аз останах с впечатление, че се търси вариант за съхранение на дрехи.

От ИКЕА имам няколко такива калъфа за дрехи - много са удобни, събират много и имат проветрение. Дрехите се съхраняват идеално, без мирис на влага и застояло.

http://www.ikea.bg/secondary-storage/Small-storage/Storage-boxes … oxes/52745/77875/

Имам и от тези. В тях съхранявам играчки и книги. Стават и за дрехи.

http://www.ikea.bg/secondary-storage/Small-storage/Storage-boxes … -boxes/3872/5003/

Искам да ви препоръчам и този органайзер за гардероб. Закача се на лост. Много е удобен.

http://www.ikea.bg/secondary-storage/Small-storage/Storage-boxes … oxes/53690/78820/

# 49
  • Мнения: 13
Купувала съм кутии за съхранение от Икеа. Доволна съм. Имат едни допълнителни закопчалки, които държат капака плътно затворен, така че да не влиза вътре прах и влага. Цените на кутиите в Икеа можеш да видиш на сайта им и така да прецениш дали са изгодни за теб. В Икеа има и непрозрачни кутии. В някои случаи са по-подходящи.

Напълно съгласна, ИКЕА е качество. Наскоро обзавеждах апартамент и разликата между ИКЕА и другите магазини е огромна (в ценовия пояс разбира се). Имам около 10 кутии за съхранение и силно препоръчвам.

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 4 769
utro77, а от плат ли са тези кутии? На органайзера за гардероб колко тежки неща могат да се наредят?

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   А някой дали се сеща къде биха могли да бъдат намерени по-"арт" кутии за съхранение на вещи? Нещо подобно, например (може да са изработени от всякакъв материал):

Скрит текст:





   Искам офлайн, обаче, не онлайн. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 13
   А някой дали се сеща къде биха могли да бъдат намерени по-"арт" кутии за съхранение на вещи? Нещо подобно, например (може да са изработени от всякакъв материал):

Скрит текст:





   Искам офлайн, обаче, не онлайн. Simple Smile

Jumbo

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Там съм ги разглеждала, но ми се видяха семплички и някак кичозни. Искаше ми се нещо по-засукано и артистично направено – може би трябва пак да се разтърся из нет-а. Иначе, от "Jumbo" си купувам от пластмасовите кутии – писала съм назад, доволна съм. Peace

# 54
  • Мнения: 466
The Black Cat  може да си вземеш обикновени и да си ги направиш ти, да си ги опаковаш в някаква хартия или пък с папие маше. Но всичко това  опира до време, желание и някаква степен сръчност и доста нерви Laughing

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   О, благодаря за идеята, но аз никак не съм по тази част. Спъната съм в ръцете, а и нямам особено търпение за подобни неща. Mr. Green Laughing Честно казано, не знам и какво точно търся. Ако нещо ми допадне, ще си взема, ако ли не – не е драма. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 8 944
utro77, а от плат ли са тези кутии? На органайзера за гардероб колко тежки неща могат да се наредят?

Да, от плат са кутиите. От някакъв здрав плат, не знам как се казва.

Органайзерът за гардероб е предназначен за дрехи.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Момичета, да споделя какво направих, в крайна сметка – мислих, струвах, накрая си взех тези кутии – 1, 2. Изключително доволна съм, контейнерите изглеждат доста добра изработка, а цената е повече от чудесна! Crazy

   Тези в IKEA не ми допаднаха с това, че нямат прикрепен към тях механизъм за закопчаване, а трябва допълнително да се закупуват т.нар. "клипс". Кутиите в Jumbo пък, особено по-големите като размер, ми се сториха относително нестабилни / некачествено направени. Тези в Praktiker (Bora) са хубави, но доста скъпи, а и като че ли, не са достатъчно читави – капакът не ляга плътно по кутията. Peace

# 58
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте! попаднах на темата, защото и аз търсех изгодно кутии.
Сега има промо в Метро - кутия 49 L за 9,60 лв. прозрачна с черен капак. Затварят се добре и имат възможност за нареждане една над друга, ако са повече.
Ако на някой му трябват.

# 59
  • Мнения: 14 966
   Момичета, да споделя какво направих, в крайна сметка – мислих, струвах, накрая си взех тези кутии – 1, 2. Изключително доволна съм, контейнерите изглеждат доста добра изработка, а цената е повече от чудесна! Crazy

   Тези в IKEA не ми допаднаха с това, че нямат прикрепен към тях механизъм за закопчаване, а трябва допълнително да се закупуват т.нар. "клипс". Кутиите в Jumbo пък, особено по-големите като размер, ми се сториха относително нестабилни / некачествено направени. Тези в Praktiker (Bora) са хубави, но доста скъпи, а и като че ли, не са достатъчно читави – капакът не ляга плътно по кутията. Peace
Благодаря да инфото ! Наистина изглеждат добре и по предназначение !

Общи условия

Активация на акаунт