Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 121 845
  • 808
  •   1
Отговори
# 405
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
https://www.levi.com/DE/en/clothing/men/t-shirts/ringer-tee-spor … swear/p/399800007
Пробвай с този size guide в техния сайт да прецениш.

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Момичета, помощ Grinning Искам да поръчам тениска на Левис за мъжа ми, но се колебая за размера дали ХЛ или ХХЛ. Няма тениски на марката, за да сравня, а и нямам идея техните умалени ли са, вталени ли са. С помощника в приложението на ФД излиза, че е ХХЛ, но пък гледам повечето му тениски са ХЛ и съм в чуденка. Някой с предложение за таблица със сантиметри или личен опит?
Имам тези https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B … -levi-s-p85781-2/ но не на тази цена 33 лв бяха.
Ако не ти е късно казвай ще меря.Но мъжът ми е ХЛ и съм купила ХЛ-идеални са му,а не да си няма бирено коремче.

# 407
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1
Това просто не го разбирам
 [/img]
 
[/img]

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Кое?

# 409
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Пуснах поръчка с два продукта на Манго, ползвах код за намаление, даде ми точна стойност, потвърдих.
Сега си отварям мейла и стойността на поръчката е по-висока (единият продукт е на друга стойност). Проверих в профила - също.
Отворих формуляра им за запитване, избрах запитване за поръчка и там, към номера поръчка си виждам правилната стойност.
На някой да му се е случвало?
И още нещо - наистина ли връщането е безплатно от офис на Еконт?

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И Манго ли имат код😊

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
На сайта го видях - EXTRA15
Обаче нещо е бъгнат сайта, тези тениски Levis, които коментирате по-горе, ги добавям в кошницата и цената скача.

# 412
  • Мнения: 2 838
Рени, пуснах поръчка и за двата размера, благодаря ти все пак. Там е работата, че тази тениска, която ми харесва я има само в ХХЛ размер, та взех и още една ХЛ резервен вариант Grinning ще сравнявам с неговите като дойде пратката и ще решавам на място.

# 413
  • София
  • Мнения: 3 835
Връщането е безплатно, но не може просто да ги занесеш в офис на Еконт, трябва да им пишеш да ти дадат номер на товарителница, с който да отидеш в този офис. Или да чакаш куриер да дойде на адрес, за да ги вземе.

# 414
  • Мнения: 2 838
На сайта го видях - EXTRA15
Обаче нещо е бъгнат сайта, тези тениски Levis, които коментирате по-горе, ги добавям в кошницата и цената скача.

Цената се сменя спрямо размера.

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Как се свързвате със сайта? Вече две писма пиша и не ме отразяват. Звънях, но вечно няма оператор.
Поръчах стоки на една цена, идват на друга, а даже в сайта при запитване за поръчката излиза вярната цена. ПО фактурите обаче е друга и днес получих смс по Еконт за по-висока цена. Пълно объркване. Изобщо нямам намерение да плащам цена, която не съм одобрила.
За капак фактурата, която са ми пратили е грешна и като калкулация - уж начислен код -15%, а като сметна приспаднатото то не е 15%.
Пълна измама.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 22:31 от NBM

# 416
  • Мнения: 9 570
Аз им писах във фейсбук страницата. Отговориха ми след около час. Peace

# 417
  • Мнения: 1
Здравейте, някой да има мнение за този сайт. Мерси!
https://www.bibloo.bg

# 418
  • Мнения: 261
Как се свързвате със сайта? Вече две писма пиша и не ме отразяват. Звънях, но вечно няма оператор.
Поръчах стоки на една цена, идват на друга, а даже в сайта при запитване за поръчката излиза вярната цена. ПО фактурите обаче е друга и днес получих смс по Еконт за по-висока цена. Пълно объркване. Изобщо нямам намерение да плащам цена, която не съм одобрила.
За капак фактурата, която са ми пратили е грешна и като калкулация - уж начислен код -15%, а като сметна приспаднатото то не е 15%.
Пълна измама.

Аз се свързах по телефона, но забелязах този проблем на момента. Казаха, че имат технически проблем и да откажа поръчката, да съм пробвала пак да я пусна късния следобяд, но и тогава след завършване на поръчката ми я изписваше на редовната цена...

# 419
  • Мнения: 184
Правилно ли разбирам ,че :
-се плаща с карта още при поръчката,а не на куриер ?
-пратките са само с опция преглед ,но не и проба-става въпрос за обувки ?!
Т.е. Виждам на място без да меря и решавам дали да ги взема .
И ако не са ми ок , после ги връщам ,ама чакам и да ми върнат и парите .
Що така сложно ?!

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 21:26 от sladka_torta

Общи условия

Активация на акаунт