Воевода

  • 16 522
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 27 160
Не знам кой е одобрил това нещо и му е дал зелена светлина, ама аз такава халтура отдавна не бях гледал. Пълна подигравка с филмовото изкуство. Ужасна драматургия, много слаба режисура, трагична актьорска игра с изключение на Валери, безумен монтаж и отчайваща операторска работа.
И откъде го измислиха този език на който говориха. Ужасен диалект, половината неща не се разбираха, да не говорим, че не е и автентично.
Нямам думи просто.  ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 27 160
Дами, а аз изтървах финала на филма, ако сте го гледали споделете!Моляяяяяя!


славните момци от руменската чета изревнуваха, че Румена и Стоенко че бегат и ги утепаха, докато наште спеха ама после една турска нинджа ги утепа всите без един, който се утепа самичък.  ooooh!

с една дума безумен финал  Confused

# 62
  • Мнения: 2 472
https://jenivmro.wordpress.com/%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1 … 0%BE%D0%B2%D0%BE/

Дълго е, но който иска да го прочете. И на мен не ми бяха ясни много неща във филма, но така  ми се изясни всичко. И ми хареса... и го гледах още веднъж филма! Браво! bouquet
А говорът е такъв, защото просто по този край се говори  такъв диалект.

# 63
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Дами, а аз изтървах финала на филма, ако сте го гледали споделете!Моляяяяяя!


славните момци от руменската чета изревнуваха, че Румена и Стоенко че бегат и ги утепаха, докато наште спеха ама после една турска нинджа ги утепа всите без един, който се утепа самичък.  ooooh!

с една дума безумен финал  Confused

Лелеййй!Като се сетя какво четох в уйкипедията,се надявах че ще забегнат в странство,или Алит ага да ги пусне,щото май и бе сторил мерак.Ама и на,що станало!

# 64
  • Мнения: 724
Явно не се знае със сигурност какво точно е станало, има два възможни варианта. Такъв е бил изборът на авторите.

# 65
  • зад кестените
  • Мнения: 795
https://jenivmro.wordpress.com/%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1 … 0%BE%D0%B2%D0%BE/

Дълго е, но който иска да го прочете. И на мен не ми бяха ясни много неща във филма, но така  ми се изясни всичко. И ми хареса... и го гледах още веднъж филма! Браво! bouquet
А говорът е такъв, защото просто по този край се говори  такъв диалект.

Прочетох го,благодаря,интересно ми беше

Общи условия

Активация на акаунт