Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 347

  • 86 234
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Момичета Hug

Наистина и аз не мога да се помиря с тези 11 години, множко са....нещо са се увлякли сценаристите, не можаха ли да ги направят 2-3-4....то, пък бива, бива ooooh! Съсипали са Дахан, сега гласът на гузната съвест на нашето момиче проговори и го спаси. И то, не чрез самопризнание за не верни показания, а чрез намиране на други улики. Много сложно са го завъртяли сюжета Hug

Енгин обича интересни, задълбочени истории.
.................
Очакваме и гала вечарта на филма "Лошо момче", гл. роля в който изпълнява Толга Саръташ. Г-жа Дурак ще е там, а защо не и "главните заподозрени", в т.ч. и Енгин.

# 31
  • Мнения: 9 281
   Добър вечер,Енгинки!

  Честита нова тема! Мариана благодаря  bouquet

  Не смогвам с "тъкането", даже и на един стан  ooooh! Simple SmileНо пък вие такива красиви,цветни и забавни "черги" сте сътворили,че за мен остава удоволствието поне да ви чета и да ви благодаря за всичко- стихове,размисли,колажи и клипове   Heart Eyes

  Тази вечер ще съм в Туитър,а се надявам и Енгин да е на премиера   Praynig

  Двойката ни е прекрасна,а се приема добре и от феновете ,щом вече зачести употребата на ДагСел  още от втори епизод   Party

 

 

# 32
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Двойката е прекрасна, Араселия Wink
На мен са ми тамън, както се казва Peace

Мариана, много е хубаво това, че си подбира по такъв критерии Енгин ролите Peace
Той е фин актьор, това е дума, която аз лично не бих използвала за много от турските му колеги.

# 33
  • Мнения: 23 194


Здравейте момичета  Two Hearts

Довечера сме в ТТ  newsm10

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Колегите от ПР агенцията вече пристигат на гала вечерта.
Докладвам - отляво надясно: Биннур Кая - играят с Енгин в "Брак с чужденец" и "Черната змия"; Генджо Йозак - синът на г-жа Дурак(също актьор); русата дама - не мога да позная; Мелис Биркан - Енгин беше заснет как отиваше на нейно представление в театъра и на летището - за НГ 2016.
...............
В очакване сме...




Фенско творение.

# 35
  • Мнения: 1 469


Ох, дано и Енгин да се появи. С Мелис знаем, че са също добри приятели и в едно заведение май ги бяха снимали заедно..Хади Енгин, чакаме те Simple Smile Като сложим главното действащо лице тази вечер-Толга, г-жа Дурак, синът й, всички са от неговото обкръжение....ако не снима, ще дойде.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Хаштага: OleneKadar PersembeAtvde
Акцията започна.

# 37
  • Мнения: 23 194


Що си мисля, че това ще е края на серията.
Акцията в ТТ върви перфектно.

# 38
  • Мнения: 1 469


Заболяха ме пръстите от ретуитване Simple Smile А какво ли става на премиерата ?
Мартичка, и аз така мисля...но да видим как ще стигне Даахан до там Thinking

# 39
  • Мнения: 3 243



            https://youtu.be/FS0MhmaH6eI
               
На фона на класическата музика, изглежда много добре направено клипчето.
Вмъкнати са кадри от 1-ва срия и трейларите за 2-ра.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Към момента - 41 800 туита и ретуита.

# 41
  • Мнения: 23 194


А на мен ми е интересно тази сцена от какво точно е провокирана...

# 42
  • Мнения: 1 469


А на мен ми е интересно тази сцена от какво точно е провокирана...

Затова нямам търпение до утре вечер! Най-вече да видя тази сцена Heart Eyes Изглежда сякаш ще се целунат, момент на прекалена интимност...Не мога да гадая, но може би Даахан усеща, че тя се влюбва в него...може би я предизвиква...оф не знам, но се радвам че утре живот и здраве ще съм на диванчето с вас от началото, а не като миналата седмица от средата Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 20 905


Една усмивка от мен.Засега съм вече сред вас. Hug

# 44
  • Мнения: 23 194


Много искам порядъкът на сцените да е обратния... Първо соловата акция в полицията, после "съветването" на Даахан от Селви.



Хармония  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт