ИМА ЛИ КАНДИДАТ МАМИ ОТ ПЛОВДИВ?

  • 955
  • 13
  •   1
Отговори
  • plovdiv
  • Мнения: 199
здравейте,
отскоро съм в Пловдив и не мога да се ориентирам към кой гинеколог да се обърна.С приятеля ми обсъждаме да си имаме бебе и искам да отида да се прегледам дали всичко е нормално.Благодаря ви предварително.Надявам се че и аз ще мога да се присъединя към този форум за да споделяме хубавите и лошите моменти които ни поднася живота.

# 1
  • Мнения: 7 716
Д-р Даскалов. Клиника Торакс.

# 2
  • Мнения: 1 029
И аз ти препоръчвам д-р Даскалов.Успех!

# 3
  • Мнения: 4 302
д-р Велевски, приема и с напраления от НЗОК.
Кабинетът му се намира на ул. "Средец" 48, в градинката до моста на Герджика.
Приема винаги следобяд от 14 до 18 часа.
Успех  Peace

# 4
  • Мнения: 515
Мила аз отскоро ходя при доктор Стратев и съм доста доволна намира се на Васил Априлов частен кабинет

# 5
  • plovdiv
  • Мнения: 199
БЛАГОДАРЯ
КАКВА Е ЦЕНАТА НА ПРЕГЛЕДА И КАКВО Е РАБОТНОТО МУ ВРЕМЕ?И ПОСЛЕДНО ИМА6 ЛИ НЯКАКЪВ ТЕЛЕФОН ЗА ДА СИ ЗАПАСЯ ЧАС.

# 6
  • Мнения: 515
д-р Стратев 0888504591  и  641110  а цената на прегледа зависи от това дали ще те гледа на видеозон или не но около 15-25лв
Казаха ми че е добър специализирал е в Германия

# 7
  • Мнения: 4 302
Погледни в здравен справочник има координати на гинеколози, от които много момичета са доволни.

# 8
  • plovdiv
  • Мнения: 199
А ВИЕ КАК СЕ СПРАВЯТЕ С БЕБЕПРАВЕНЕТО?ОТ КОЛКО ВРЕМЕ ОПИТВАТЕ?

# 9
  • Мнения: 4 324
Пловдивчанки Simple Smile има среща организирана от момичетата от Зачатие Simple Smile на 12.05

п.п извинявам се че се намесвам така в темата, ама тъкмо сте се събрали на куп.


А иначе аз препоръчвам д-р Даскалов.

Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 16:37 от Сънчи - Пънчи

# 10
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Верити Кажи по подробно за тази сре6та.Аз съм нова тук,но с удоволствие ще се присъединя към вас

# 11
  • Мнения: 4 324
freia, ето тук има тема по въпроса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95507.0

опс ... срещата ще е на 12.05, не на 05.06.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравей freia и ние пробваме за бебе но доктор още не съм си избрала.сериозните опити почватот май.

# 13
  • Мнения: 9 077
Доколкото разбрах, момичето иска просто профилактичен преглед...д-р Даскалов е за малко по-други случаи, на този етап не е за нея Simple Smile
В Здравен справочник има тема Бял списък за Пловдив, с кадърни лекари в града, там аз специално съм посочила моя лекар  Simple Smile Успех !

Общи условия

Активация на акаунт