Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 792
  • 808
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 27
Здравейте, интересува ме дали някой си е поръчвал детски обувки размер 7 или 8 и дали ще може да ми каже стелката колко см е? Благодаря предварително!

# 616
  • София
  • Мнения: 23 165
Здравейте, интересува ме дали някой си е поръчвал детски обувки размер 7 или 8 и дали ще може да ми каже стелката колко см е? Благодаря предварително!
момчешки поръчвам аз.
имам измерени номер 7, 16см.
мога довечера да измеря и номер 8 и 9.
но са различн тип и ми се струва че имат разлика.
например кецове номер 9 ми изглеждат същия размер като по-зимните номер 8.

# 617
  • Мнения: 27
Здравейте, интересува ме дали някой си е поръчвал детски обувки размер 7 или 8 и дали ще може да ми каже стелката колко см е? Благодаря предварително!
момчешки поръчвам аз.
имам измерени номер 7, 16см.
мога довечера да измеря и номер 8 и 9.
но са различн тип и ми се струва че имат разлика.
например кецове номер 9 ми изглеждат същия размер като по-зимните номер 8.

Благодаря ти! За момчешките става въпрос. Така като гледам номер 7 ще е нашия, макар и малко голям. А можеш ли да ми измериш стелката на номер 6, ако имаш?

# 618
  • София
  • Мнения: 23 165
номер 6 нямам.

# 619
# 620
  • Мнения: 203
Момичета, слува ли се често поради технически проблем да не може да се финализира поръчка от сайта на Asda - groceries? И вече няколко часа (4), не е отстранен проблема.

# 621
  • Мнения: 10 384
Момичета, слува ли се често поради технически проблем да не може да се финализира поръчка от сайта на Asda - groceries? И вече няколко часа (4), не е отстранен проблема.
Изтрий си кеша и пробвай пак.

# 622
  • Мнения: 3 213
ИЗвинявам се, че пускам две мнение едно след друго, но не открих как да редактирам предното.

Посъветвайте ме за размер - малкият е на 1г. и 1м. - 8 400гр, 78см. Попринцип му купувам един номер по-малки, особено за панталони, понеже е слаб. Но като ви чета взех да се замислям. Искам да купя пижами (цели и от две части) и бодита с дълъг ръкав - 12-18м според вас дали ще е ок? Х&M например купувам 9-12.

Сходен размер са моите близнаци. Бодита им купувам 18-24, защото както писах по-горе, са умалени. Пижами цели носят в момента 9-12 и сега чакам пижами от 2 части 9-12 - ще пристигнат в петък при мен и тогава ще кажа. С изключение на бодитата, всичко поръчвам 9-12 и в момента ги носим, че и на пролет ще им станат сигурно.

# 623
  • Мнения: 203
Момичета, слува ли се често поради технически проблем да не може да се финализира поръчка от сайта на Asda - groceries? И вече няколко часа (4), не е отстранен проблема.
Изтрий си кеша и пробвай пак.

Благодаря Simple Smile, изчистих кеша, бисквитките, но не става. Писах и до сайта по рано днес. Отговориха ми и ме посъветваха същото. За съжаление, няма резултат.

# 624
  • Мнения: 10 384
Работи си без проблем, пробвай с друг браузър?

# 625
  • Мнения: 203
Работи си без проблем, пробвай с друг браузър?
Да, работи си - стигам до финализиране и не мога да я завърша. Виждам за секунди следващата страница, където трябва да завърша и платя и... ме изхвърля

# 626
  • Мнения: 2 310
Момичета, помощ.
Някоя от вас има ли обувки или сандали, номер 8 или 9, да ми измери стелката. До сега не съм поръчвала обувки от там, а си харесах няколко неща.

# 627
  • София
  • Мнения: 23 165
намалили са хелоуинските дрехи.

Момичета, помощ.
Някоя от вас има ли обувки или сандали, номер 8 или 9, да ми измери стелката. До сега не съм поръчвала обувки от там, а си харесах няколко неща.
детски, мъжки  newsm78

# 628
  • Мнения: 4 721
Детски ботушки за момиче 26 (8 ) са 16,5 см. Това измерих.
Има частично намаление на дрехи за хелоин.

# 629
  • Мнения: 2 310
намалили са хелоуинските дрехи.

Момичета, помощ.
Някоя от вас има ли обувки или сандали, номер 8 или 9, да ми измери стелката. До сега не съм поръчвала обувки от там, а си харесах няколко неща.
детски, мъжки  newsm78
Дамски Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт