Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 799
  • 808
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 437
Здравейте момичета! Харесала съм няколко неща и искам да ви попитам, за над колко £ си струва да си пусна поръчката сама с превозвач, а не с посредник? Повечето посредници смятат £ по 3лв, не се ли оскъпява доста? Ясно ми е че от сайта има доставка и после до БГ пак. Вие при какви суми си пускате сами поръчките?

# 631
  • Мнения: 5 597
Изчисли си приблизително кг ( включи и закачалките ),сметни си +- Еконт и ще си сравниш.
Правозвачът ти таксува само превоза,а посредника взема процент от сумата.
Вариант е да я пуснеш и директно до Бг.
Може да купиш скъпа,но лека дрешка,а може и евтина,но тежка.Ориентирай се.
Успех!

# 632
  • София
  • Мнения: 515
Да ти кажа аз си поръчах неща за 170 и няколко лева, престраших се сама да поръчам с превозвач, досега не бях пускала.., но ако бях ползвала посредник сумата щеше да е много сериозна... доста дрешки не бях уцелила като размер и ги продадох на цени на които ги купих и хората ме питаха какво не е наред, че продавам толкова евтино, обясних им че няма смисъл да стоят в гардероба като не му стават на бебчо..
а иначе дрешките бяха 4 кг и платих 9лв. доставка и 1лв такса някаква на превозвача понеже ги взех от склада им..

# 633
  • Мнения: 1 437
Благодаря ви за отговорите! Събота и неделя ще разгледам хубаво и ще поръчам Simple Smile

# 634
  • София
  • Мнения: 438
За първи път поръчах с превозвач и естествено разделиха поръчката на две пратки, като зададох доставка на следващия ден, за да пътуват заедно в един курс. Според тракинг номерата на Yodel и имейлите им - двата пакета са доставени днес при превозвача, а според превозвача - габиели са получили само един пакет, на който ми пратиха снимка. Какво да правя сега - писах през контактната форма до Асда да ми пратят proof of delivery за първия пакет, но на втория пише - 1 от 1, което ме притесни. Възможно ли е Yodel да са препакетирали заедно двата пакета?

# 635
  • Мнения: 10 384
За първи път поръчах с превозвач и естествено разделиха поръчката на две пратки, като зададох доставка на следващия ден, за да пътуват заедно в един курс. Според тракинг номерата на Yodel и имейлите им - двата пакета са доставени днес при превозвача, а според превозвача - габиели са получили само един пакет, на който ми пратиха снимка. Какво да правя сега - писах през контактната форма до Асда да ми пратят proof of delivery за първия пакет, но на втория пише - 1 от 1, което ме притесни. Възможно ли е Yodel да са препакетирали заедно двата пакета?
Ако имаш 2 тракинга, имаш 2 пакета... Йодел не препакетират. 1 от 1 пише, защото са с отделни тракинг.
Ако днес от Йодел са доставили 100 пакета в склада им - може за момента да са обработили само единия.. Не ги доставят на човек, а на адрес. И ако има 30-40 човека за доставка на тоз ден - изсипват всичко и после ги разделят.
Общо взето така се случва.

# 636
  • Мнения: 4 727
https://direct.asda.com/george/kids/coats-jackets/floral-shower- … .html#choice:size
Някой има ли такова яке? Отговаря ли си на размера? За дете на 4 г., което сега носи дрешки на George 4-5 размер дали и якето да е същият или по- големият размер?

# 637
  • Мнения: 3 922
https://direct.asda.com/george/kids/coats-jackets/floral-shower- … .html#choice:size
Някой има ли такова яке? Отговаря ли си на размера? За дете на 4 г., което сега носи дрешки на George 4-5 размер дали и якето да е същият или по- големият размер?

Вече трета година ще сме с такова яке. Умалени са с номер. Вземи размер 5-6.
Чакам същото, но в следващия размер.

# 638
  • Мнения: 18
Здравейте,
Правила съм доста поръчки от George, но тези дни опитах за първи път от Groceries. Първо ми даде грешка, след това уж мина  поръчката, а на следващия ден получих имейл,че поръчката ми е отказана и да се обадя на call центъра им. След 15минутен разговор ми казаха, че понеже съм сложила адреса на Габриели ми е отказана поръчката и блокиран акаунта (понеже на този адрес имало регистрирани над 200 потребители). Обясних им защо е така,че са превозвач и т.н, но казаха,че няма да ми отблокират акаунта, политиката била такава.
Моля, тези от вас, които поръчват от groceries да ми кажат кой превозач използват и имали ли са такива проблеме.
Благодаря предварително!

# 639
  • София
  • Мнения: 438
За първи път поръчах с превозвач и естествено разделиха поръчката на две пратки, като зададох доставка на следващия ден, за да пътуват заедно в един курс. Според тракинг номерата на Yodel и имейлите им - двата пакета са доставени днес при превозвача, а според превозвача - габиели са получили само един пакет, на който ми пратиха снимка. Какво да правя сега - писах през контактната форма до Асда да ми пратят proof of delivery за първия пакет, но на втория пише - 1 от 1, което ме притесни. Възможно ли е Yodel да са препакетирали заедно двата пакета?
Ако имаш 2 тракинга, имаш 2 пакета... Йодел не препакетират. 1 от 1 пише, защото са с отделни тракинг.
Ако днес от Йодел са доставили 100 пакета в склада им - може за момента да са обработили само единия.. Не ги доставят на човек, а на адрес. И ако има 30-40 човека за доставка на тоз ден - изсипват всичко и после ги разделят.
Общо взето така се случва.

Е да, ама не. Засега нямам потвърждение от превозвача. Те твърдят, че са получили само един пакет (двата пакета са регистрирани в сайта им с отделни номера по техния тракинг номер). От Асда поискали proof of delivery от техния превозвач и докато получат документа прекратявали случая. Ще изчакам да дойдат пратките в бг и ако я няма пак ще пиша на Асда. Не ми върви и това е!

# 640
  • Мнения: 10 384
Изчакай да ти дойдат в бг и да сортират... Ще се намерят, ако пише, че са доставени по тракинг.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Духи пухи, като видях цифри и реших, че вЕрно даваш код Laughing

Аз се отчитам с доставена поръчка от Гросърито. Дано и занапред да нямам проблеми. Stuck Out Tongue

С кой превозвач?

Извинявам се за късния отговор. С Габиели Hands V

# 642
  • Мнения: 6
Здравейте,
Правила съм доста поръчки от George, но тези дни опитах за първи път от Groceries. Първо ми даде грешка, след това уж мина  поръчката, а на следващия ден получих имейл,че поръчката ми е отказана и да се обадя на call центъра им. След 15минутен разговор ми казаха, че понеже съм сложила адреса на Габриели ми е отказана поръчката и блокиран акаунта (понеже на този адрес имало регистрирани над 200 потребители). Обясних им защо е така,че са превозвач и т.н, но казаха,че няма да ми отблокират акаунта, политиката била такава.
Моля, тези от вас, които поръчват от groceries да ми кажат кой превозач използват и имали ли са такива проблеме.
Благодаря предварително!


При мен се получи същото..., но и аз ползвам Габиели Angry

# 643
  • Мнения: 3 638
Пускат ли коледни костюми за бебе момче като на Дядо Коледа пълен комплект? Вече има за момиченца, а за момче не виждам. Харесала съм в Мадъркер един за моя хубавец, обаче нещо не ми се дават с доставката 20 паунда  Tired

# 644
  • Мнения: 3 213
Коледни има в Али Експрес за смешни пари с безплатна доставка. Е, не пращят от качество, но колко време ще се носят ?

Общи условия

Активация на акаунт