Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 719
  • 808
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте Simple Smile
Исках да пусна поръчка през asda groceries, но не ми изкарва колко ще е доставката до адрес в Лондон. ето това ми изписва: About our pricing
You will be charged the price of all items on the day that your order is checked out, including any offers available to you when you place your order. Our prices and offers may change on a daily basis but the prices and offers of items you order will be fixed at checkout.

Някой има ли идея колко г/д излиза доставката, искаше ми се да поръчам памперси и АМ? Благодаря предварително!

# 766
  • Мнения: 504
antoniyafire, цената на доставката е различна в зависимост от деня и часовия диапазон. Има един бутон book home delivery - там се появява график с дните от седмицата и часовете, в които искаш да ти се случи доставката. Напоследък като поръчвам най-евтиния вариант е 2 паунда, но трябва да поръчаш няколко дни по-рано. Петък, събота и неделя е по-скъпо, стига го 4-5 паунда.

# 767
  • София
  • Мнения: 128
antoniyafire, цената на доставката е различна в зависимост от деня и часовия диапазон. Има един бутон book home delivery - там се появява график с дните от седмицата и часовете, в които искаш да ти се случи доставката. Напоследък като поръчвам най-евтиния вариант е 2 паунда, но трябва да поръчаш няколко дни по-рано. Петък, събота и неделя е по-скъпо, стига го 4-5 паунда.

Благодаря. Аз го видях това, и си избрах ден и часови диапазон за 2 паунда, но при финализирането на поръчката ми изписа надписа, който цитирах по-горе. Също така, исках да попитам как мога да обеденя поръчка от asda george и asda groceries, защото са два отделни сайта и две отделни кошници или става автоматично ?

# 768
  • Мнения: 4 021
antoniyafire, цената на доставката е различна в зависимост от деня и часовия диапазон. Има един бутон book home delivery - там се появява график с дните от седмицата и часовете, в които искаш да ти се случи доставката. Напоследък като поръчвам най-евтиния вариант е 2 паунда, но трябва да поръчаш няколко дни по-рано. Петък, събота и неделя е по-скъпо, стига го 4-5 паунда.

Благодаря. Аз го видях това, и си избрах ден и часови диапазон за 2 паунда, но при финализирането на поръчката ми изписа надписа, който цитирах по-горе. Също така, исках да попитам как мога да обеденя поръчка от asda george и asda groceries, защото са два отделни сайта и две отделни кошници или става автоматично ?
Не можеш да ги обединиш. Идват по отделно, ако въобще гросърито дойде.

# 769
  • София
  • Мнения: 128



Благодаря за информацията. Мислех да ползвам услугите на превозвач от Англия до България. Четох някъде назад по страниците в темата, че asda groceriers не приемала плащане с бг дебитна карта. Това все още ли е така или има промяна?

# 770
  • Мнения: 504

Благодаря за информацията. Мислех да ползвам услугите на превозвач от Англия до България. Четох някъде назад по страниците в темата, че asda groceriers не приемала плащане с бг дебитна карта. Това все още ли е така или има промяна?
Плащам с кредитна карта, до се нямам отказана поръчка, последната от преди 2 дни - изпълнена е.
Що се отнася до надписа, който ти се е изписал искат да кажат, че понякога към датата на доставка някои от поръчаните артикули може да ги няма (на мен ми се е случвало, много е важно да си избереш опцията да не ти изпращат заместващ продукт). В такъв случай ти връщат парите за тези артикули, които не са налични. Другия случай, който описват в съобщението е, че към датата на доставка може някой артикул да е на друга цена, но теб ще те таксуват по цената, която е била към датата на поръчка.

# 771
  • София
  • Мнения: 23 162
Има някакви понамалени неща, но са скромно количество и няма много размери.

# 772
  • Мнения: 1 772
а някакво след коледно намаление правят ли, харесала съм си чаршафи, но ако правят намаление е по-добре да изчакам

# 773
  • Мнения: 1 721
Наистина имаше намалени нещица, благодаря за информацията. Обикновено винаги е имало голямо намаление точно около Коледа.

# 774
  • София
  • Мнения: 23 162
И в хоум секцията има намаления, гледах точно чаршафи разни.

# 775
  • Мнения: 10 328
а някакво след коледно намаление правят ли, харесала съм си чаршафи, но ако правят намаление е по-добре да изчакам
Друго намаление скоро едва ли - това малко ли е?

# 776
  • Мнения: 1 772
Не бях видяла че има такова намаление, снощи влезнах и поръчах чаршафи и хавлии...само да видим кога ще дойдат...

# 777
  • Мнения: 10 328
Не бях видяла че има такова намаление, снощи влезнах и поръчах чаршафи и хавлии...само да видим кога ще дойдат...
След 3 януари - пише го при плащане...
Значи в България около 10-12 Simple Smile)

# 778
  • Мнения: 4 681
https://direct.asda.com/george/kids/coats-jackets/paw-patrol-mac … 5,default,pd.html
Материята на това яке туп "мушама" ли и или шушляк?

# 779
  • Мнения: 1 095
Шушляк с тънка поларена подплата.

Общи условия

Активация на акаунт