Познахте ли сами пола на бебето?

  • 7 438
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 856
az iskax mom4e ne mojex da si predstavq da e momi4e i Gospod s znae rabotata Simple Smile pi4 ta dranka si imame Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 529
Като разбрах, че съм бременна първата ми мисъл естетствено беше "само да е живо и здраво" и втората "моето МОМЧЕНЦЕ" Grinning  В 17-та г.с. като ме гледа доц. Томова се надявах да ми каже пола със сигурност. Тя обаче каза, че е ок. 95% сигурна, че ще е момиче. Заради вътрешното ми чувство не й повярвах, но взех все пак леко да се пренастройвам за момиче, а и таткото много искаше момиченце. После все не можеше да се види пола на детето, защото не беше разположено подходящо. На сватбата ми в края на 5-ти месец баба ми тайно ми поръсила сол на главата и съм се пипнала за носа - това означавало момче Wink Най-накрая в края на
7-ми месец в СВ. Лазар се разбра, че детето 100% е МОМЧЕ Sunglasses

Вътрешното чувство не ме подведе Grinning

Забравих да кажа, че се надявам следващото дете да е живо и здраво МОМИЧЕ 4470

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Исках момче и бях убедена, че е момче. Лекарите до последно не бяха много, много убедени какво е, все се криеше или си мушкаше петичката отдолу  Grinning . Даже в един момент гинекологът ми реши, че е момиче - аз не повярвах! И така мома, мома, докато тестисите не слезнаха надолу и хоп - момче. Ма аз си знаех през цялото време  Wink .

# 18
  • Мнения: 5 250
Цитат на: Павлина
нъцки, въпреки големите ми надежди за девойка се сдобих с младеж Laughing
другото дано да е момиче Stuck Out Tongue



Присъединявам се и аз към мнението на Павлина  Wink

# 19
  • Мнения: 2 000
Цитат на: asa
Моето шесто чувство не работи, за сметка на шестото чувство на мъж ми.

Първия път като бях бременна, нашият татко беше 100% сигурен , че ще имаме момче. Така и стана.


И при нас така. Аз в един момент имах чувството, че ще е момиче, а в друг момент, че ще е момче. Докато мъжът ми още като разбра, че съм бременна каза - момче ще е, и позна  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 106
Да,аз 100% бях сигурна,че е момиче,въпреки,че всички ми казваха - момче защото корема ми бил остър и незнамси какъв Laughing .Също така и аз сънувах,че раждам много леко и си имам момиченце.Съня ми се сбъдна!

# 21
  • София
  • Мнения: 39 759
ами май не. Ние в началото с мъж ми се бяхме навили за момче и все имена за момченца мислехме. После колегата ми рече "я си представи, че е някое момиченце"  Laughing

# 22
  • Мнения: X
Исках момче, но бях сигурна че е момиче - сега си имам една сладка дъщеричка  Laughing

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Нямах никакви желания относно пола - беше ми все едно... Родителите на таткото обаче постоянно ми натякваха, че за да е доволен трябвало да е момче?!? Аз пък бях сигурна че ще е момиче - въпреки, че всички бабешки методи показваха момче, чувството ми се оказа вярно, още повече че на ехографа в 4 месец казаха -момиче  Laughing

# 24
  • sofia
  • Мнения: 769
Да вътрешно бях сигурна и за двете деца. А и за двете имах сънища. За Второто дете даже имах подсказване в съня как да го кръстя  Grinning .

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: boo
Много исках да имам момиче(та). Когато бях бременна, бях някак почти сигурна, че наистина нося девойка. В първия ден на петия месец се потвърди - за моя радост.
Гинеколожката смяташе, че вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.
Така ли беше при вас?

Аз бях сигурна, че е момче и когато доктора ми каза, че 90% е сигурен, че е момиче се почувствах подведена и излъгана от собственото си усещане. В последствие още 3-ма доктори ми казаха, че е момиче и тъкмо се настроих на тази вълна - ИЗНЕНАДА, той бил малък мъж.
Добре че не си купих розови неща  Grinning

# 26
  • Мнения: 397
При нас таткото искаше момиче, но аз си знаех, че ще бъде момче. А бебчетата са си бебчета, няма значение какви са. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 512
Когато се знаеше , че плодът е един (до 6-я   месец) знаех , че ще е момче. Щом видяха двете кратунки една до друга -тайничкко се надявах едното да е девойка. Резутлатът обаче е двама юнака  Laughing - нищо следващите ще са девойки  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 376
Аз лично нямам опит, който да споделя, но ще споделя опита на майка ми, когато е била бременна с мене: през цялата си бременност е мислела, че носи момче. Същото й казвали и циганките по улицата, и роднини, и кой ли не. Някои гадаели по формата на корема и лицето, други по друго... Но всички казвали ЕДНО И СЪЩО (масова заблуда Laughing ).

Когато обаче тръгвала за родилния дом, майка ми изведнъж си казала: "Какво момче, бе, момиче ще се роди!" Така и станало.

От цялата тази история, не мога да кажа какво излиза - дали инстинктът й я е излъгал или не Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт