Аборт и забременяване!!!

  • 1 401
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте!!!Искам да попитам след аборт,колко време е необходимо да забременееш пак и трябвали да приемаш някакви хранителни добавки или витамини с фолиева киселина?Аборта си го направих на 10.01.2017 година по мое желание,защото страдам от Биполярно афективно разстройство, сегашен епизод - маниен с психотични симптоми и получих криза и като забременях пиех литии и ми казаха,че плода може да се увреден със сърдечни съдови заболявания и за това реших с мъжа ми да го махнем за наше съжаление.Преди да забременея имах ПКЯ пих диане 35 и сиофор 850мг и еутирокс 25мг защото имах и малко проблем с щитовидна жлеза всичко мина излекувах се.След това приемах Инофолик 4/5 месеца заедно с диането,спрях диането продължих с Инофолика 1 месец пих 10 дена дуфастон,дойде ми цикала всичко беше наред и след това забременях от първия път. Надявам се и сега да стане така,много искам.Благодаря ви предварително за отговорите Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 597
Здравей Илиана , аз също претърпях аборт през Юни 2016 . Лекарката ми каза поне 3 цикъла след аборта да се пазим . Ние ги отложихме на 6 месеца и от миналия месец подновихме опитите , но не стана от първия път . Мисля , че е добре да приемаш поне фолиева киселина предварително и да не приемаш други лекарста щом започнете да опитвате отново .

Късмет  Peace

# 2
  • Мнения: 16
Здравей Илиана , аз също претърпях аборт през Юни 2016 . Лекарката ми каза поне 3 цикъла след аборта да се пазим . Ние ги отложихме на 6 месеца и от миналия месец подновихме опитите , но не стана от първия път . Мисля , че е добре да приемаш поне фолиева киселина предварително и да не приемаш други лекарста щом започнете да опитвате отново .

Късмет  Peace
Не е станало от първия път,ама е станало нали?

# 3
  • Мнения: 3 597
Не , не още .

# 4
  • Мнения: 16
А някакви изследвания правила ли си си?

# 5
  • Мнения: 3 597
Само цитонамазка и микробиология . Имам и хормонални от мината година - ок са . Други по-специални не съм правила .

Общи условия

Активация на акаунт