Лакове за нокти - 109

  • 107 679
  • 757
  •   2
Отговори
# 750
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
не мога да намеря темата за нейл-арт /сигурно просто не я виждам  Blush/, за това пускам тук един клип, който много ми хареса - клик
Боже, хората какви неща правят с лекота сякаш, а аз с моите две леви добре, че не се опитвам.

# 751
  • Мнения: 1 306
не мога да намеря темата за нейл-арт /сигурно просто не я виждам  Blush/, за това пускам тук един клип, който много ми хареса - клик
Боже, хората какви неща правят с лекота сякаш, а аз с моите две леви добре, че не се опитвам.
Моите не са съвсем леви, но от няколкото идеи, които съм опитвала да "претворя" вкъщи - нищо дори наподобяващо на крайния резултат от видеото не се получи Joy
Реших, че наличните ми лакове не стават за целта, като пробвах с целия наличен арсенал от марки и накрая просто се отказах да се цапам  Mr. Green

# 752
  • Мнения: 3 723
Права си за лаковете и от тях зависи, пробвах за воден лак с някои става " кръгче" другите потъваваха, една рускиня в клипче каза, че трябвали да са от евтините лакове и по -редки, само на катрин арле се пръскаше както в клипчетата и се отказах

# 753
  • Мнения: X
Момичета имате ли мнение за тази база за нокти?На много добра цена е и се чудя дали да си е взема  Crazy

# 754
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Пак сте показали страшни красоти  Hug

Аз снощи реших да правя нещо, но не стана изобщо това, което исках  Laughing Лакът ми ставаше на балончета, много се изнервих. От една и съща серия със зеления си бях взела розов и корал, но коралът се оказа, че не е толкова плътен, колкото ми се иска, та замазах положението с броката на Есенс. Опитах се да си правя и мраморен лак на единия нокът, ц, не стана  Laughing
Та днес съм лъскаФка, че ме мързеше да се трия.




И да се оплача - купих си отново лак на Есънс от гел серията, някакво блееееедо розово, ми то не става за нищо. Супер рядко и непокривно, имам черно, червено, бордо, циклама и брокат, такова чудо не е било. Не знам какво да го правя и как да го ползвам  newsm78

# 755
  • Мнения: 20 144
Моите не са съвсем леви, но от няколкото идеи, които съм опитвала да "претворя" вкъщи - нищо дори наподобяващо на крайния резултат от видеото не се получи Joy
Реших, че наличните ми лакове не стават за целта, като пробвах с целия наличен арсенал от марки и накрая просто се отказах да се цапам  Mr. Green
Поздравления за упоритостта и ентусиазма, аз пробвах няколко пъти, и оставих на пауза за неопределено време по нататъшните ми опити.  Mr. Green  За това ми стана странно, че на purpletka и е лесно. Simple Smile
Май само един път ми се получи що годе нещо прилично, мисля, че го показвах тук.

# 756
  • София
  • Мнения: 681
Вече ми е лятно. Малко мента с мляко от мен.
Основа и топ на Essence 2 in 1, цвят на O.P.I That’s Hula-rious!, за изсушаване капките на Essence

# 757

Общи условия

Активация на акаунт