Кажете ми,моля ви , алтернатива на попарата като закуска

  • 6 541
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Дъщеря ми обича сутрешната попара,но нещо започна да се мръщи -май й омръзна ,но аз не знам с какво мога да я заменя-помагайте !!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Царевичен и пшеничен грис с масло и сирене, овесени и ръжени ядки.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Овесени ядки със сирене, или с плодове.Кисело, или АД мляко с бисквити, може пасиран кус-кус със сирене.............варианти много.Не може всеки даен да е само попара Sick

# 3
  • Мнения: 143
И аз си помислих,че не може всеки ден попара,но доктора не ми дава алтернативи,затова ви питам вас.Благодаря за отговорите -ще пробвам някои от вариантите които ми предлагате

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз си помислих,че не може всеки ден попара,но доктора не ми дава алтернативи
От сега на там доктора няма да ти изготвя седмични менюта за детето.Трябва сама да почнеш да се интересуваш каква храна може да приема.А ако се колебаеш за нещо се консултирай с педиатъра!

# 5
  • Мнения: 143
Ама доктора ни много държи да спазвам неговите предписания поне докато София навърши годинка!!!Даже  веднъж имахме спор на тема "Мнения на други майки"-той е категоричен ,че не бива да ги слушам!!Аз ,разбира се ,не се съобразих с това както и сега ,по въпроса за попарата-ще действам радикално и ще разнообразя  закуската с други неща !!! Laughing

# 6
  • Мнения: 46 437
Някакъв проблем ли има детето? Защо го ограничава само с попара, аз например дадох 1-2 пъти и реших, че има много по-вкусни и полезни неща от попарата  Sick

# 7
  • Мнения: 1 489
Кус-кус.

# 8
  • Мнения: 1 568
-овесени ядки със сирене и масло
-просо със сирене и масло
-кисело мляко с бисквити
-макарони със сирене и масло
-пудинг др. Йоткер

има много варианти за сутрешната закуска
за мен е нелогично да се дава всяка сутрин попара!

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извинявам се, че се размивам темата, но искам да попитам за пудинга.Изпратиха ми ванилов от БГ и като четах съставките ми се стори че има оцветители.Става ли за малки деца?

# 10
  • Мнения: 3 042
Извинявам се, че се размивам темата, но искам да попитам за пудинга.Изпратиха ми ванилов от БГ и като четах съставките ми се стори че има оцветители.Става ли за малки деца?

Оцветители има в пудинга на др. Йоткер, но оцветители има и в другите нишестета с плодов вкус, с карамелен вкус и т.н. така, че който дава обикновенно  нишесте  може да дава и от този пудинг. Състават и на двете е все царевично нишесте + аромати и оцветители. Изключение правят само натуралното царевично и пшенично нишесте.

# 11
  • Мнения: 2 116
Как се прави кус-кус бързо сутрин? #Crazy Дайте идея

# 12
  • Мнения: 1 568
Как се прави кус-кус бързо сутрин? #Crazy Дайте идея

Предполагам не е по-различно от макароните.
Аз ги слагам в йенската тенджера с вода за 10 минути на макс в микровълновата. Това достатъчно бързо ли е?  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 116
Дано!!! Още утре ще се оптам и ще ви кажа!  newsm78 newsm78 newsm78

# 14
  • Мнения: 146
Може да даваш дом. юфка със сирене и масло. Мойта щерка мнопго я обича. А другите закуски вече са ти ги писали. аз ги редувам и вече не ми се мръщи.... Стига да е огладняла де
Всичко става толкова бързо в микровълновата а и на котлона докато я преобличе6 и сложиш на  гърнето...............
Импровизирайййй

Общи условия

Активация на акаунт