Охлаждаща възглавница на ТЕД- мнения

  • 13 954
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 677
Здравейте
някой има ли наблюдения за тази възглавница на ТЕД
http://matraci.bg/vazglavnitsi/vuzglavnici-ted/vazglavnitsa-adry-cool-ted-bed
има ли ефект от охлаждането или е поредния блъф

Моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 63
Здравейте
някой има ли наблюдения за тази възглавница на ТЕД
http://matraci.bg/vazglavnitsi/vuzglavnici-ted/vazglavnitsa-adry-cool-ted-bed
има ли ефект от охлаждането или е поредния блъф

Моля споделете  Hug
Изглежда добре. Аз имах една друга на ТЕД, уж охлаждаща. Ами, честно да ти кажа не охлаждаше, но пък беше удобна Simple Smile
Виждала ли си я в магазин на живо?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 677
да преди време беше на промоция в Кауфланд и я огледах....
но ми трябва нещо което да не ми запарява главата при сън...защото с всички с мемори пяна, които пробвах така става....

# 3
  • Мнения: X
Такава възглавница се продаваше за 45 лв във Фантастико. Онлайн съм я виждала за около 40 лв, но не си спомням къде.

# 4
  • Мнения: 2 681
Взех я за ММ, май от Фантастико за 40 лв.
Лятото той твърдеше, че не го охлажда.
Но забелязах, че калъфката не е мокра от пот сутрин.
Иначе му е удобна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 677
Такава възглавница се продаваше за 45 лв във Фантастико. Онлайн съм я виждала за около 40 лв, но не си спомням къде.
Да и аз съм я намерила за 45...но струва ли си ...дали охлажда за да я взема....

# 6
  • Мнения: 527
Ние имаме от мемоари пяна и мога да кажа, че е топло на главата от тях. Даже скоро питах във Въпроси всякакви как омекват че купихме една нова, но тя беше много твърда. Та, установихме, че омеква от топлината защото през деня я държа на парното, което е много топло. А за тях не се препоръчва пране, т.е. задържат вода и не могат да се отцепят. Това го обяснявам, не за да си пиша просто, а защото според мен не е подходяща за човек, на когото му е топло, според мен пухена е по-добре. Дано да ти е от полза.Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 3 677
Да си призная от повече от година имам този проблем....изхвърлих си старата възглавница/кой дявол ме накара/ защото беше станала на топчета
Тя най- вероятно е била памучна и я имам от доста години....
От тогава смених над 5 вида и сега съм с една от парченца мемори пяна....не е твърда ,удобна ми е но ми се спарява главата с нея лятото....Цяла нощ я въртя,махнах и оригиналния калъф и съм я сложила в две бели ,памучни и чак тогава в калъфката ,която ще ползвам...и пак е топло....
Като видях тази, реших че е моето решение,но ако е твърда ,на става....имам вече две ортопедични които стоят за гости....ако купя и тази мъжа ми ще ме убие вече  Crazy
п.с - и пухена пробвах....а ми и тя си стои така....

# 8
  • Мнения: 3 788
Приятели си бяха купили лятото и бяха много доволни, той особено, защото много се потеше и каза, че не се поти с тая възглавница. Аз лично съм с анатомична с памук и съм доволна откъм потене, но пък нещо ми се сплеска наскоро и е за смяна отново...
Главата ми е много голяма и много тежи явно  Laughing ooooh!

# 9
  • Мнения: 527
Да си призная от повече от година имам този проблем....изхвърлих си старата възглавница/кой дявол ме накара/ защото беше станала на топчета
Тя най- вероятно е била памучна и я имам от доста години....
От тогава смених над 5 вида и сега съм с една от парченца мемори пяна....не е твърда ,удобна ми е но ми се спарява главата с нея лятото....Цяла нощ я въртя,махнах и оригиналния калъф и съм я сложила в две бели ,памучни и чак тогава в калъфката ,която ще ползвам...и пак е топло....
Като видях тази, реших че е моето решение,но ако е твърда ,на става....имам вече две ортопедични които стоят за гости....ако купя и тази мъжа ми ще ме убие вече  Crazy
п.с - и пухена пробвах....а ми и тя си стои така....


Ако искаш съвет си купи с мемоари пяна , но на Мани флекс. Аз единствено тях признавам. Всичко друго е боклук, спо ред мен. Но вземи по-мек вариант, а не твърда. Идеята ми е да видиш къде я има и във физически, и в интернет магазин. Т.е. отиваш да я видиш на живо, ако ти хареса я поръчваш по интернет, спиш на нея поне една седмица, и ако не ти хареса имаш възможност да я върнеш. Според закона имаш 14 дни да я върнеш. Така е най-лесно, според мен.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 677
Определено попрочетох и в темата за възглавниците....надали ще е някакво чудо...но може да направя така...да я поръчам и да я пробвам седмица( лошото е че сега е студено) и ако не ми е ок я връщам....

# 11
  • Мнения: 527
Определено попрочетох и в темата за възглавниците....надали ще е някакво чудо...но може да направя така...да я поръчам и да я пробвам седмица( лошото е че сега е студено) и ако не ми е ок я връщам....


Ако я поръчаш мека, а не твърда като нас от Икеа, няма да имаш проблем със студеното.  На Мани флекс възглавницата все едно спиш на облак!

# 12
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Имах такава, спах една вечер и я подарих на майка ми. На мен не ми пасна на вратлето и гърба и се събудих скована. Според майка ми няма нищо охлаждащо.

# 13
  • Мнения: 1
Аз от една година ползвам такава. Първите няколко вечери ми беше малко странно, защото винаги съм спал на тези възглавници, който си мачкаш както искаш. След това свикнах и съм доста доволен. Даже се принудих да купя и на приятелката ми, защото иначе нямаше как да се добера до моята :Д. Що се отнася до охлаждането и него го има. Е след като лежиш известно време гелът под главата ти се затопля и спира да охлажда, но решението е просто. Преместваш главата малко в страни :Д и пак си в играта. Купувай смело, пробвай и ако не ти хареса връщаш. Но моето мнение е, че няма да се налага връщане.

# 14
  • Мнения: 35
Здравейте! Аз използвам такава възглавница може би повече от година и не я заменям за нищо на света. Най-после открих моята възглавница. Според мен охлаждащият гел се усеща, повече в началото, когато легнете. След това специално аз свиквам и не ми прави впечатление. Факт е обаче, че през лятото спя спокойно, без да ми се изпоява врата. Препоръчвам я!

Общи условия

Активация на акаунт