Количката - с 3 или 4 колела?

  • 5 297
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 688
Сигурно вече е обсъждано като тема, но пак да попитам: ако избирате по броя на колелата, какви са ви доводите за и против двата варианта? Изобщо, какво ви е водещото при избора на комбинирана количка?

# 1
  • Мнения: 324
Аз много държах на триколка и продължавам да съм им привърженик, НО имат един недостатък. Установих го след като си купихме и взех да возя бебо. При повдигане  на предната и гума, а това се налага сравнително честичко, количката става супер нестабилна. Остава само на една опорна точка и ако не внимаваш може да я обърнеш. Въпреки това, пак казвам, не съжалявам за избора, защото май това е единствения минус и ако сега трябваше да избирам, пак щях да купя триколка

# 2
  • Мнения: 1 209
привет, имам триколка на ТСМ, много е желязна и в пряк и в преносен смисъл, но който ми каже лесен на4ин сама да я ка4а в градския транспорт с бебо вътре и  ще го 4ерпя Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ина4е са по- добри от гледна то4ка на не-друсането, на пове4ето триколки колелата са-по-големи и са с подсилени амортисьори. общо взето не гледам къде возя и минавам навсякъде.

# 3
  • Мнения: 5 622

 Първата количка, която купихме на сина ми, като се роди беше триколка. Страшно ги харесвам! Кенгуру Крузър е нашата. Лятната, обаче е с четири колела, защото няма такива, които се сгъват на чадър и да са с три.

# 4
  • Мнения: 5 391
Аз залагам на 4-риколките Peace

# 5
  • Мнения: 111
Аз много държах на триколка и продължавам да съм им привърженик, НО имат един недостатък. Установих го след като си купихме и взех да возя бебо. При повдигане  на предната и гума, а това се налага сравнително честичко, количката става супер нестабилна. Остава само на една опорна точка и ако не внимаваш може да я обърнеш. Въпреки това, пак казвам, не съжалявам за избора, защото май това е единствения минус и ако сега трябваше да избирам, пак щях да купя триколка
И аз подкрепям това мнение - тва е единствения недостатък. Иначе, трябва задължително да е с предна въртяща гума за да е маневрена.

# 6
  • Мнения: 5 370

 Първата количка, която купихме на сина ми, като се роди беше триколка. Страшно ги харесвам! Кенгуру Крузър е нашата. Лятната, обаче е с четири колела, защото няма такива, които се сгъват на чадър и да са с три.
Маме, има, ама струват мнгоо пари. И не е чадър, ами още по-малко-видях го с очите си. Говоря за КУИНИ ЗАПП-но тя е за по-големко детенце.
По същество-аз съм ТВЪРДО ЗА триколките. Няма по-добър начин за превземане на:дупки, разбити тротоари, бордюри и тем подобни от една триколка с помпащи се гуми.

# 7
  • Мнения: 7 474
4 колела, по-стабилни са !

# 8
  • Мнения: 1 259
4 колела, по-стабилни са !
Peace Триколките не ми допадат на външен вид изобщо!

# 9
  • Мнения: 5 622

 Първата количка, която купихме на сина ми, като се роди беше триколка. Страшно ги харесвам! Кенгуру Крузър е нашата. Лятната, обаче е с четири колела, защото няма такива, които се сгъват на чадър и да са с три.
Маме, има, ама струват мнгоо пари. И не е чадър, ами още по-малко-видях го с очите си. Говоря за КУИНИ ЗАПП-но тя е за по-големко детенце.
По същество-аз съм ТВЪРДО ЗА триколките. Няма по-добър начин за превземане на:дупки, разбити тротоари, бордюри и тем подобни от една триколка с помпащи се гуми.

Да, душа, аз затова казах, че няма, щото за мен много скъпо е равносилно на няма такава количка  Crazy

П.С. Една приятелка има такава, дето ти казваш. Верно се сгъва откачено, става като пакетче  Grinning

# 10
  • Мнения: 4 668
Аз много държах на триколка и продължавам да съм им привърженик, НО имат един недостатък. Установих го след като си купихме и взех да возя бебо. При повдигане  на предната и гума, а това се налага сравнително честичко, количката става супер нестабилна. Остава само на една опорна точка и ако не внимаваш може да я обърнеш. Въпреки това, пак казвам, не съжалявам за избора, защото май това е единствения минус и ако сега трябваше да избирам, пак щях да купя триколка
Не мога да се съглася с това твърдение , какво значи нестабилна ? Аз имам QUINNY Freestyle и мога да твърдя , че по стабилна и проходима количка не съществува . И как така остава на една опорна точка - напротив остава на двете задни колела  newsm78 зависи и каква ти е количката де - от триколка до триколка разликата е от небето до земята .На мен пред очите ми се е обръщала триколка ТСМ , но ... Също така в сравнение с моята не виждам тези с 4 колела какво им е по - стабилното ?

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Допреди няколко дни карах количка с 4 колела- Бертони Имола. Сега имаме лятна триколка на Чиполино. Количките с 4 колела са в пъти по- стабилни от триколките. Излишно е да обяснявам, то се усеща, ако си упротребявал  и двата вида.
И още нещо- с 3 или 4 колела, няма особено значение, важното е предните да са въртящи. Иначе загиваш  Crazy

# 12
  • Мнения: 498
имам 3 колички- 2 триколки и една с 4 колела
ЗА триколките съм и с двете ръце, в пъти по-лесни са за маневриране, за повдигане по бордюри и т. н., определено са по-удобни Hug
Няма да обяснявам пък ако количката е с 4 колела и предните не се въртят какъв ужас настава #Crazy

# 13
  • Мнения: 4 668
Допреди няколко дни карах количка с 4 колела- Бертони Имола. Сега имаме лятна триколка на Чиполино. Количките с 4 колела са в пъти по- стабилни от триколките. Излишно е да обяснявам, то се усеща, ако си упротребявал  и двата вида.
И още нещо- с 3 или 4 колела, няма особено значение, важното е предните да са въртящи. Иначе загиваш  Crazy
Ако критерият ти е е лятна количка Чиполино мога да се съглася , че не е добър вариант ! Но по принцип не съм съгласна !

# 14
  • Мнения: 5 370
Аз много държах на триколка и продължавам да съм им привърженик, НО имат един недостатък. Установих го след като си купихме и взех да возя бебо. При повдигане  на предната и гума, а това се налага сравнително честичко, количката става супер нестабилна. Остава само на една опорна точка и ако не внимаваш може да я обърнеш. Въпреки това, пак казвам, не съжалявам за избора, защото май това е единствения минус и ако сега трябваше да избирам, пак щях да купя триколка
Не мога да се съглася с това твърдение , какво значи нестабилна ? Аз имам QUINNY Freestyle и мога да твърдя , че по стабилна и проходима количка не съществува . И как така остава на една опорна точка - напротив остава на двете задни колела  newsm78 зависи и каква ти е количката де - от триколка до триколка разликата е от небето до земята .На мен пред очите ми се е обръщала триколка ТСМ , но ... Също така в сравнение с моята не виждам тези с 4 колела какво им е по - стабилното ?
Особено пък за този модел съм на 200% съгласна!!!!
Аз имам Фешън, по едно време се чудех дали да продавам, но твърдо реших, че ще си стои за зимата!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт