Добре дошли, НОЕМВРИЙКИ 2017!

  • 45 539
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 906
При мен пола го видяха в 11-та седмица.

# 736
  • Мнения: 37
Момичета здравейте. Ние все още чакаме да чуем сърчице,прегледа ми е на 21 а не зная дали ще устискам до тогава. Иначе имам един въпрос ако може да ме посъветвате,че яко съм объркана. Значи племенничката ми от днес е със шарка,казват че щом са избили пъпки вече не е заразна а с моето дете бяха тези дни заедно, дали е възможно да се е заразил и има ли някаква опасност и за мен. Моля помагайте. Simple Smile

# 737
  • Варна
  • Мнения: 78

Марияна Стоева - къде ходиш на гинеколог - в Добрич или Варна? Аз също съм от Добрич, но от 10 години живея във Варна Simple Smile
За името на новата тема - подкрепям Ноемврийче, покажи се -момче ли си или момиче bouquet


В Добрич - д-р Милев.С Приятелят ми сме от Добрич и така през седмицата съм студентка-варненка... уикенда съм добричлийка. Обаче съм 4 курс и от две седмици вече нямам лекции и не се следя във Варна защото ходя вече само по изпити .
Относно пъпките в 5 седмица бях като болна от някаква болест имах цирей до цирей болезнени и подкожни, но отшумяха и сега бих казала че от дете не съм имала толкова чисто лице(в 9 седмица съм) 😊😇

# 738
  • София
  • Мнения: 973
Момичета здравейте. Ние все още чакаме да чуем сърчице,прегледа ми е на 21 а не зная дали ще устискам до тогава. Иначе имам един въпрос ако може да ме посъветвате,че яко съм объркана. Значи племенничката ми от днес е със шарка,казват че щом са избили пъпки вече не е заразна а с моето дете бяха тези дни заедно, дали е възможно да се е заразил и има ли някаква опасност и за мен. Моля помагайте. Simple Smile
Здравей, шарката се предава до 21 дена след контакт съд заразения... не е проблем за теб и за бебенцето ако си карала тази шарка. Не съм 100% все пак се консултирай с лекар, да не те объркам нещо!

# 739
  • Мнения: 313
Лисанка, задължително се чуй с лекар. Ако си карала шарката не е опасно мисля.


Момичета, заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=974184.new#new

Общи условия

Активация на акаунт