Августинската дружина премина първата третина

  • 29 262
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 744
И аз го усещам..понякога е пърхаме, понякога е леко бутане..вече съм сигурна, че е то💜

# 736
  • Мнения: 2 475
Сега се замислих за издуването, наистина сякаш за това специално е рано  newsm78 Да не би да е било контракция? С предната Б по това време вече имах и матката ми ставаше на топка и точно се издуваше нагоре надолу.  Thinking Надявам се, че не е такъв случаят, де

# 737
  • Мнения: 4 744
За издуването и аз знам, че е рано, но четох в юлките за някакво момиче,което също в 13-14 имала такова, била с много плосък корем..идея нямам.

Момичета, да се местим в новата темичка 🌞🌞🌞

# 738
# 739
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
и на мен ми се стори , че усещам бебето , даже бях сигурна , но в 12-13 седмица е ЪпсурТ .. казах на Александров абе снощи усетих бебето , възможно ли е , той ме погледна засмя се и каза твърдо не  Mr. Green Mr. Green
оффф аз имам голям проблем със спането на дреб , освен че си мисли ,че нейното място за спане е между нас , показва мама тука , бебе и после тати , ами и спи отгоре ми , трябва да ме държи с едната ръка за косата , а с другата да ме е прегърнала , краката и задължително са някъде по мен качени , както и торса е плътно залепен за мен , става цялата вир вода от пот , но не - трябва да е отгоре ми , баща и я мести като заспи и точно след 5-10 минути скача в кошара с писъци и рев за мама  Confused сега след болницата още по-зле станаха нещата , там пак спахме на едно легло и стреса и дойде много много на нагоре , все се вкопчваше в мен , сега продължава и в къщи да бълнува не не не и да ме търси да се скрие в мен  Sad  направо не знам как ще се оправям , как да я свикна в тази ти ми кошара .. луда работа , а на яслата няма проблеми , там си спи в креватчето , няма мама , няма мляко ..  Rolling Eyes дайте съвети

Общи условия

Активация на акаунт