Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 152
  • 328
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Разработените с грижа и внимание от учените на „Българска роза“ АД Карлово продукти за лице, тяло и коса умело съчетават приятното ухание и уникалните свойства на българското розово масло с действието и на други натурални съставки. Ароматните билки, отглеждани в плодородните почви на България – лавандула, мента, маточина и др., имат силен лечебен ефект и са в основата на екологично чисти козметични изделия, познати и търсени в цял свят. Продуктите са полезни, с чудесни свойства, които предпазват от вредните влияния на околната среда и стреса на съвремието. В състава им присъстват натурални минерали, витамини и антиоксиданти, които имат успокояващо, противовъзпалително и подхранващо действие. Предлагат природна терапия за тялото и душата, като по естествен начин освежават и съхраняват тяхната младост и отлично състояние.



Неблагоприятните ефекти от модерния начин на живот най-често се отразяват първо на кожата. Продуктите на база българско розово масло с най-високо качество са подходящи за всички типове кожа, особено за суха, чувствителна или зряла, като осигуряват приятно усещане за здраве и свежест. Помагат за успокояването на възпаленията и зачервяванията, като действат антисептично, изглаждат текстурата и правят тена сияещ. Имат чудесно хидратиращо влияние и деликатен подхранващ ефект. При редовното им използване кожата става мека, еластична и нежна. Ненапразно още от древността хубостта е сравнявана с цвят на роза.

Ароматерапията с розово масло успокоява и намалява нивото на стреса. Дали ще се потопите в ухаеща на рози вана, докато ароматни свещи добавят магия в отпускащата атмосфера, или ще освежите сетивата си с хубав парфюм от нашите серии, вие ставате жизнени и привлекателни благодарение на натуралните, уникални със своите качества, продукти.

Верни на традициите и стъпили на модерните технологии, нашите продукти са взели най-доброто от силата на природата, топлото слънце на Розовата долина и несравнимите качества на българското розово масло. Усещането за лукс, здраве и радост, което носят, прави ежедневието по-приятно и качествено.

„Българска роза“ АД Карлово е компания с почти 70-годишна история. Разполага със собствена фабрика,което ѝ позволява да контролира от първо лице качеството на изделията. Есенцията се извлича на място и веднага влиза в употреба при създаването на козметика, което запазва свежестта на продукта. Изнася продукция за над 40 страни, сред които държави с дълбоки традиции в козметичното производство - Франция, Италия, Испания и др.

Включете се в играта:

„Българска роза“ АД Карлово цени всеки свой клиент и иска да подари комплект шампоан, крем за ръце и крем сапун от серията Rose на 5-ма потребители на BG-Mamma.  
За да се включите в томболата за наградите, отговорете до 09.02.2017 г. в темата на въпроса: "Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 10:45 от Реклама

# 1
  • София
  • Мнения: 2 090
Здравейте. Разбира се, най-важното за мен са вложените съставки. Внимателно чета целия етикет. Напоследък предпочитам чиста био козметика. Произведените от „Българска роза“ АД Карлово продукти за лице, тяло и коса по нищо не отстъпват на по-скъпата чужда козметика.  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 668
Най-важно за мен е избрания продукт да е съвместим с кожата ми  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 561
За мен е важно в избора на козметика - безвредност, качество, цена и ефикасност.
На първо място слагам естествени и безопасни съставки.
Все повече ме привлича българската козметика, която смятам че не отстъпва на вносната, в някои случаи я превъзхожда.

# 4
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 743
Да е качествена козметиката. Да е препоръчана от сигурен човек. Цената да ме удовлетворява и най-вече кожата ми да се чувства добре!

# 5
  • Мнения: 587
Когато избирам козметика за мен най-важни са съставките, предпочитам натуралните био продукти.

# 6
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Най-важното за мен като избирам козметика е, как действа точно на моята кожа

# 7
  • Мнения: 13 490
За мен е важен състава, предпочитам натуралните  продукти.

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Да е с по- малко химикали, аромата да ми харесва, да попива бързо,да не е мазно и лепкаво.

# 9
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
Първото което гледам е състава и най-вече дали е подходяща за моята кожа.

# 10
  • Мнения: 659
Здравейте,
най - важна е качествената козметика и най - вече българското! Продукт с натурални съставки и доказано качество,която оставя косата чиста след първото измиване с шампоан! yes

# 11
  • София
  • Мнения: 778
Чета много внимателно етикетите. Избирам продукти с възможно най-малко химия.
И предпочитам българската козметика-не отстъпва по нищо на "водещите" чужди марки.
Всеки закупен български продукт стимулира родното производство-това също е важно да се знае.

# 12
  • Мнения: 851
Най важното за мен е продукта да е хипоалергичен и с натурални съставки

# 13
  • Мнения: 1 380
Напоследък най-важото за мен, при избора на козметика, е да са възможно по натурални, с по-малко химия, без парабени. Винаги чета етикетите.
Харесвам продуктите на Българска роза Карлово, защото имат много приятен натурален аромат и съставки.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 110
Важно е да е подходяща за моята кожа, също и да има добро съотношение цена/ качество.

Общи условия

Активация на акаунт