Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 9 тема

  • 139 205
  • 724
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 843
Да, в Ести пък много често правят намаление и поне е сигурно, че продуктите са в срок на годност. Все още от сайтове се снабдявам с козметика за коса, но от Арлен и Рибката - с кодовете, които пускат, не излизат по-скъпо от enzo. Последния сайт ползвам само за нещо, което ми е трудно да открия другаде - мостри на нишови парфюми да кажем, по-редки продукти.

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 12:52 от Аглая Епанчина

# 631
  • Мнения: 31 126
От години пазарувам само от намаления от бутиците. Сайтовете ме загубиха отдавна.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Аз все по-рядко поръчвам вече. Наскоро в Дъглас имаше намаление до 25 процента и нещата излизаха по-евтино или сравнимо с цените от тези сайтове.

Аз от вече почти 2 години пазарувам само така.Отстъпките са добри.В бутиците на Ести можеш и до 40% да получиш. Peace

 Да ама не всички сме в София  Laughing. Забравяте,че София не е България все пак.

# 633
  • Мнения: 338
Здравейте, момичетата, купували ли сте от Enzo парфюми на Avon? Специално за този https://www.enzo.bg/avon/luck-la-vie-parfjumna-voda-za-zheni/ С10лв е под евтин от каталога, в който го и няма в момента.

# 634
  • Мнения: 1 163
Точно на Avon не съм, ама какво да им е - едва ли са имитации.

# 635
  • Мнения: X
Това, че е с 10 лв. по-евтин парфюма почти отпада като оферта като сложиш 6 лв. доставка. Вече наличността в сайта и в каталога е друго нещо.
Иначе и аз не вярвам някой да прави ментета баш на Avon.

# 636
  • Мнения: 338
Благодаря за мненията! Поръчах го от Ензо, ще го сравня като дойде с мостричка , която имам. Да, доставката е ужасна, но пак идва по-евтино, дори с нея, а в случая поръчвам и други неща, та я преглътнах..

# 637
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте, момичетата, купували ли сте от Enzo парфюми на Avon? Специално за този https://www.enzo.bg/avon/luck-la-vie-parfjumna-voda-za-zheni/ С10лв е под евтин от каталога, в който го и няма в момента.

Поръчвала съм оригиналния Luck - нищо му няма, напълно ОК си е. Не съм чувала Avon да имат ментета, то и без това спадат по-скоро към бюджетната каталожна козметика.

# 638
  • Мнения: 53
Днес получих пратката,всичко е ок,но както винаги на нито един продукт няма отбелязан срок на годност.Спиралата,която поръчах мирише лошо,точно на стара спирала.Иначе съм доволна,че четката Clinique sonyc system,има две години гаранция,но то да пази Господ да не се налага,че знам какво ходене по мъките е да си ползваш гаранцията.

# 639
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте, момичета. Искам да ви попитам нещо. Забелязах, че от известно време в ензо се предлага хайлайтърът на Dior. Доколкото ми е известно обаче, се предлага в 4 цвята, а на сайта може да се открие един, обаче не е отбелязан конкретния цвят. Случайно да сте го поръчвали и да имате представа кой цвят от четирите е, или може би нещо бъркам?

https://www.enzo.bg/dior/diorskin-nude-air-luminizer-ozarjavassha-pudra/

# 640
  • Мнения: 2 076
Пазарувала сим от Ензо само , благодарение на темата разбра за Парфимо , ще го пробвам Simple Smile

# 641
  • София
  • Мнения: 1 158
Някой има ли код за намалениу в парфюмо?

# 642
  • Мнения: 3

Marina,
Кои са продуктите, които искаш да поръчаш от Енцо?

На Makeup Revolution

# 643
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз да попитам дали има действащ код за намаление в parfimo? Simple Smile

# 644
  • София
  • Мнения: 4 437
В събота правих поръчка и пробвах с PARFIMO2017. Даде ми 5% отстъпка. Не знам дали ще се получи и при теб, но нищо не пречи да пробваш. Wink

Общи условия

Активация на акаунт