Мнения за Профи Турс / Profi Tours

  • 9 378
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте! Надявам се някой да е ползвал услугите на Профи турс и да може да ми помогне с повече информация. Харесала съм екскурзия до Италия на Профи Турс (предлагана в сайта nasamnatam.com)
И би било много полезно ако някой сподели дали е ползвал техните услуги, доволни ли сте, имало ли е някакви проблеми?
Благодаря предварително!  Hug


Отбелязвам,че намерих подобна тема, която е заключена и нямам право да публикувам/ коментирам в нея, затова пуснах нова.

# 1
  • Мнения: 97
Два пъти съм пътувала с тях до Испания-самолетна почивка.Всичко беше ОК.

# 2
  • Мнения: 10 491
И за два пъти до Испания, без проблеми.
Отвори им сайта и резервирай директно, не през насамнатам

# 3
  • София
  • Мнения: 4 730
Аз съм пътувала с тях, всичко беше ок.
Пакетът беше на Бохемия.

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,
миналата година ползвахме техните услуги за почивка в Южна Италия - Соренто.
Всичко беше перфектно-хотела по настаняването,организацията,екскурзоводите.
С удоволствие, бихме пътували  отново с тях.

# 5
  • Мнения: 4
Не ги препоръчвам! Бях с тях до Палма де Майорка. Нямат представител - никой не ни чакаше. Вместо двойна стая за двама , както по договора, получихме малка стая с едно персон и половина легло. Няма на кого да се оплачеш...

# 6
  • Мнения: 1
Не ми трябват и три дни за да видя претупаната организация на Профи турс. На екскурзия в Португалия съм и нямам търпение да се прибера. Екскурзиите са супер пришпорени, ранни ставани много преди изгрев слънце. Възможността да закусиш и да тръгнеш без напрежение е нулева. Пътуванията изобщо не са съобразени с пиковите часове на движение и се губи изключително много време в пътуване. Безсмислени почивки на места където няма какво да се види. Екскурзоводът не изчаква по трудно предвиждащите се възрастни или множеството, което иска да разгледа нещо, което му е направило впечатлени, което пък води заглушаване на аудио устройствата и невъзможност да се чуват презентациите на гида. Изключително некомпетентно организирани маршрути.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 012
Ние преди няколко дни се върнахме от Португалия и останахме много доволни.Най ранното тръгване за 7 дни беше в 8 часа.Но за нас не е проблем и без това не спим до късно.Да програмата е натоварена,но това си го пише преди тръгване и всеки трябва да е подготвен за ходене а не някой все едно са тръгнали на ревю.И постоянно да мрънкат.Сега очаквам предложенията им за догодина.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 22:53 от slavei4e

Общи условия

Активация на акаунт