ЕЛП 56 - Зарезанска, Валентинова, проШНУРована

  • 34 483
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
На новата среща няма да присъствам. Много работа, ама много!

Ремонтът, който правя ей-тъй, помежду другото у нас, е чудовищен! В сърцето на колибата е зейнала язва, в която има варов разтвор, кофи, цимент, гипсокартони, тухли и прах, прах, прах. Комунакацията между жизнено важни възли е нарушена. За да се изпикая, простете, нощем например, ставам от леглото, възлизам през прозореца на покривчето на входа към мазето. Там препълзявам около три метра всред лепкави мушката и облаци комари, скачам съвсем като десантчик, обикалям къщата откъде комшиите, ей тъй, облечен в спално одеяние, орахатявам се и поемам по обратния път. Като вали е много освежаващо. Обмислям да си купя гърне.

След баня правя всичката тази променада запасан около екватора с пъпешово жълта хавлия. Комшиите веч1е приказват.

От три дена ползвам едни и съща чиния за всичко (за ядене, де). Всичката посуда е затрупана в някой кашон.

Абе няма как, ама представяте ли си, ако кухнята ми стане грозна!

# 406
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
Simple Smile Simple SmileSimple Smile
защо когато мъжете трябва да свършат нещо, каквото и да е то,  все реват?

# 407
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз съм ОК за 27ми.

# 408
  • Мнения: 3 784

Вижте, тук са ме хванали в кадър за малко - на 0:18!


Когато за пръв път видях тази реклама по телевизията, точно за ЕЛП се сетих. Simple Smile

Атти, мисля, че от стихотворението за еличката разбрах всичко, освен пень. Какво е?

Куркума, трябва да се преименуваш на Командос.

# 409
  • София
  • Мнения: 5 654
Това е пън, Ники Simple Smile

Рекламата - нали, нали? Всички са ни заснели там Simple Smile

# 410
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Народе елпейски, ако някой от вас има фейсбучена, телефонна или каквата и да е връзка с Розето - нека я помоли да си прочете личното съобщение тук във форума. проводих ѝ разни неща от взаимен интерес и ще е жалко, ако не ги види. Моля!

Прекарасна вечер е днешната - топла, тиха, щурчова. Бях предвидил едно съвсем ученическо количество биричка да пийна, но то изчезна от само себе си някак, оросявайки ме съвсем бегло. Наздраве!



# 411
  • София
  • Мнения: 5 654
Казах на Розата да си види ЛС-то  Peace

Много жега, брейй, чак се наложи да пия един голям джин с тоник. Два пъти.

# 412
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Аттевна, благодаря!

Има хора, които твърдят, че в жегата на човек не му се яде. Или поне не му се ядат пържоли.

Или аз не съм човек, или тия бъркат.

# 413
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
Бъркат.
Истината е, че на човека не му се готви, а на другите човеци им се яде. и на него де, но друг да готви. Simple Smile
На полусъединител съм. Simple Smile

# 414
  • София
  • Мнения: 5 654
27-ми?

# 415
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ъхъ. Час?

# 416
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Говори ми. В Казанлък правят ( срам ме е да кажа правим, щото не мога да се кача на покрива) покрив Преди няколко съботи се събудих от бодрия шум от пропаднал синков крак в детската. И съответното люпене на таван.

След баня правя всичката тази променада запасан около екватора с пъпешово жълта хавлия. Комшиите веч1е приказват.

Какво ? Да не би да критикуват цвета на пищимала? Simple Smile

# 417
  • София
  • Мнения: 5 654
Ами пак 18 делено на 30?

# 418
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
от ремонта на покрива спечели синковеца.
вече е горд собственик на череп от белка (или невестулка или котка или пор) и няма търпение да го занесе в училище да се похвали на децата.
имам подозрения какъв ще е ефекта. Simple Smile

# 419
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Моите отроци бяха съвършено щастливи да разглеждат донесени от мен погадки от сова - с всичките видове мишешки кости вътре.

Допускам вариант, при който мога да мина да изпия един айрян с вас, ама ще е след 9 часа, ако още сте там.

Наскоро ходих на китайски ресторант и викам на китайката, дето ни гледаше умно с тефтер в ръка: два айряна. А тя се върна за няма и минута и носи две запотени бири "Ариана". Правилно! Кой пие айрян в кръчма зер! Източна мъдрост и наблюдателност!

....
След баня правя всичката тази променада запасан около екватора с пъпешово жълта хавлия. Комшиите веч1е приказват.
Какво ? Да не би да критикуват цвета на пищимала? Simple Smile

За всичко приказват. Хавлията е с малко внезапен цвят за консервативната ни махала, в която пешкирите са обикновено ъъъ...абе сивкави и изтлели до прозирност. И за надекваториалната зона приказват, растяла била, и даже за субекваториалната.

Общи условия

Активация на акаунт