Зимата омръзна ни вече и мамите от ИБ чакаме пролетта, макар че е още далече

  • 33 191
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 022
Запис... после ще чета!

# 31
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Арвенче, аз знам,че е ниска степен. Много е вероятно и Слав да я е имал, защото и той си беше все обринат около устата. Ще го мислим. Така или иначе ще си и готвя. Лошото е, че тя много обича кисело мляко и кашкавал та ще трябва да се крием като шумкари от нея амааа ще го преживеем някак.
Ще видим и педи какво ще каже в петък и тогава ще решим тук ли ще я заведем на алерголог или в София. Whistling нашата алерголожка нали не им вярва на тия тестове ooooh!

# 32
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Вие ще спазвате диетите, ама и бабата трябва да обработите, че доколкото съм чела за нея, не е от най-съобразителните. Иначе и аз си мисля, че след втората годинка вече ще е отшумяло.

# 33
  • NE
  • Мнения: 10 999
Поспаланчо Забравих да ти благодаря за темата и че си ни включила в списъка. Heart Eyes
Алексчето се обрина от Зеления памперс. Поне обрива е около горната част на памперса.  Thinking Чудя се дали не е от Мустелата, ама то по ред ще ги отмятам май факторите. Tired
Аз си мислих, че Вилито е бял, ама бебето е направо прозрачно.

# 34
  • Мнения: 11 477
Поспаланче, с яслата на баткото сме се договорили да пращаме закуска, от обяда те да му подбират каквото е подходящо за него, а за СЗ сме занесли неговото АМ, с което да му правят кремчета, ако успеем да стигнем до целодневно посещение. При вас лошото е, че и към картоф има. Аз бих ти препоръчала да й спреш алергените за 6 м. и след това да отидете в Токуда на нови тестове - правят 2 вида кожен и 1 кръвен. Пък и Слав може да го тестват.
Бени, нещо сърдечно подозирам около теб....

# 35
  • Мнения: 2 022
Сандричка, да ти е жив и здрав Влади! Весел празник!
Бени, недей да бъдеш мъжът в къщи...товариш се двойно, а колко можеш да понесеш?
Прахи, пак да кажа: голямо удоволствие ми е да те чета. Радвам се, че ви изписват!  Hug

# 36
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Мецан се върна и каза, че го боляло гърлото .. на мое място какво бихте сторили - да го убия от бой и да го пратя при майка му или да не го убивам?!? Нямам сили, честно ви казвам нямам сили ..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Мецко, маска или майка му, както ще ви е най-комфортно. Не започвай да откачаш още, силно се надявам децата да останат здрави.
Какво стана със Здравко? Нямаше ли днес преглед?
Прахче, как е Ивейнката?

# 38
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Меци, при майка му направо според мен.

# 39
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Здравко е ужасно подсечен, доки отмени прегледа, докато закрепим положението, понеже идеята беше да се постави ваксина .. ще гледаме .. Мецан отказа да си ходи при майка си, ще доказва, че не е заразен като си остане вкъщи и видим децата ще дадат ли фира или не .. доказваме кой е прав - аз или той .. когато изляза аз и ако децата оздравеят, ще го унищожа .. просто съм на една идея да сложа край на тоя брак .. не се получава аз да влагам цялото си същество в идеята да опазя децата живи, а той да ми прави сечено, понеже счита, че преекспонирам възможността Ема да направи фатален гърч, който да доведе до умствена изостаналост във вариации на нейната степен /да, епилепсията натам води/ или още по-лошия вариант да ги загубим .. не го обвинявам, че вижда нещо хубаво в живота ни, но просто на мен не ми понася тази му позиция ..

# 40
  • Мнения: 4 087
Ивейнката ни тероризира....добре е значи, не че се оплаквам, но съм мнооого изморена, снощи спа при баща и, защото аз направо припаднах на дивана. Последните няколко дни са ми петно буквално, смятайте на какъв стрес съм била подложена. Вчера ми звъни колежката и ме пита- ти изпрати ли фактурите в петък в Пловдив, при което аз се стреснах, защото последното, което помня е че направих един плик и ги сложих вътре.....и след това вече Ивейн се разболя и това е едва ли не последното, което помня и и казах, че съм забравила и да ги търси на бюрото ми, да бърза да ги пуска/че трябва да ги предадем за ДДС-то и закъснявахме/. След два часа ми звъни колежката и ми казва леко учудена- ти си ги пуснала  ooooh! ooooh! ooooh! вярвайте ми нямам никакъв спомен, явно е било механично в лудницата......

Меци аз бих посъветвала ето това, смятам то ни помогна основно за ангината и гърлото - Ангизол  Peace Peace Много е гадно, ама щом убедих Ивейн да си плакне устата с него, значи все ще оцелее и мъжът ти. Поне това може да направи  Crossing Arms Crossing Arms

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 09:02 от EXACTLYou

# 41
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
mecani дано не се стига да го трепеш... понякога са, ноу коммент братче...
значи когато човек сам си търси, си го получава... за сега удържам да не направи голяма простотия, но не съм 100% от времето с него (не, че и искам де, хаха)... вчера ме влуди, щял да се бие с някви пияни...
днес отива Ема за цял ден на училище, вчера беше на оценка на способностите, казаха че била мн щастлива и се справила добре, ще видим днес като я взема...

# 42
  • Мнения: 11 477
Меци, а той защо реши, че не е заразен?  newsm78

# 43
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Меци,е,това мъжете са големи магарета всичките.Аз,ако бях на твое място заразен,не заразен щях да го нафиркам да отива при майка си по най-бързия начин.
Поспаланче,и аз си мисля,че ще я израсте алергията Бубето.
Прахче,о,тези изказвания на непознати са ми до болка познати.Няма да забравя и аз на една такава лятото как и затворих устата и от тогава не смее да ми дава акъл как да си гледам детето и какво да му давам и какво не да прави по площадките.
Бени,ще свикнеш.Дай си малко време.

# 44
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
днес водих Ема за цял ден на училище, първият учебе ден (дет' се вика, хахха)... забавлявала се е, не е имало истерии, само когато са ги извели си е помислила, че е време за вземане и се е разплакала, че няма кой да я вземе, но всичко друго било наред. Учителката се притесняваше, че утре можело да откаже да дойде, Ема обаче иска, доволна е, харесва й... яла, пила, до тоалетна е ходила, значи вс е ок... сутринта катоотидохме си мислих, че ще е нещо по-празнично, все пак деца на по 4-5 години отиват на училище, но уви - дори бях единствената облечена по-така, повечето с джапанки и кецове, имаше няколко бащи с костюм, но вероятно защото тр да отидат на работа след това, не заради училище. Дори за децата не беше специално, емоционално, може би и така е по-добре, за да не сеизплашат и превъзбуждат.... цветя не се носят също, просто отиваш и оставяш детето в стаята и толкова...

Общи условия

Активация на акаунт