Варна 4

  • 25 850
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, да.. Ще ви отговори Светлето.. Опънала се на шезлонга по прашка, смучи бира, бучи в картофа и похърква самодоволно... Цар!  Joy

# 271
  • Мнения: 143
Айде и аз да се похваля днес открихме вече сезона.За пьрви пьт това лято ходихме на плаж и си искарахме супер Whistling Обаче наистина на тези баби какво им стана бе като ктрьгнали по монокини #Crazy направо да ти стане гадно като ги гледаш Sick .Ифа такива надуваеми столчета гледах в новооткрития магазин "Хиполенд"в Варна. newsm78

# 272
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ау... въй... тц, тц, тц... що така сте ме обсъждали, бре?!?  #Crazy

Срама нямате!

Ми да, на плажа работя, ама друг път!  Mr. Green

КрасТавичке, мол` ти се, нИдей така, имам си вече бански костУм!   bowuu

Аууу, сърдит съм, обиден, възмутен!  Crossing Arms

# 273
  • Мнения: 1 153
Ау... въй... тц, тц, тц... що така сте ме обсъждали, бре?!?  #Crazy

Срама нямате!

Ми да, на плажа работя, ама друг път!  Mr. Green

КрасТавичке, мол` ти се, нИдей така, имам си вече бански костУм!   bowuu

Аууу, сърдит съм, обиден, възмутен!  Crossing Arms

Е може ли такова нещо ,на такива сладурани да се сърдиш Laughing Crazy Mr. Greenхайде казвай без бой Winkче да знам къде следващия път да си пия кафето Wink

# 274
  • Мнения: 36
Здравей те  Варненски мамчета. Можели някои да ми даде тел. на доц. Контрова детски очен лекар?  И ако някои има впечатления от нея нека да ми пише на лични. Много благодаря и поздрави от Плевен.

# 275
  • Мнения: 8 769
Интересно ми е не ви ли е хубаво да ходите на кафетата на плажа да си гледате морето Grinning
Естествено, нали затуй има толкоз кръчми по плажа Mr. Green
Киса, казвай коя ти е кръчмата!  chef

# 276
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: Аурелия link=topic=96355.msg1954054#msg1954054 Киса, казвай коя ти е кръчмата!  chef
[/quote

Тц, не издавам!  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 1 153
 Mr. Greenти не казвай ама ще направя аз издирване Mr. Green

# 278
  • Мнения: 1 629
Брей, Светле, що не казваш за новата работа, а?! Да не ти се изсипем и да изпием бирата, а?! тц, тц, а уж другарчета бяхме Crossing Arms

# 279
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, мога да подам жокер... хъхъх.. Наели за ВЦ-то един катранено-черен, ама сякаш с кюмюр натрил се сциганин (пък мое целулит да има човека, знайш ли?!). Даже е братчед на нашия форумец Кондев, щот усмивката му същата  - 2 зъбо отдолу, 1 отгоре. Ухае на .. неопределено. Sick Ходи по немски бански, подарен от закъсал турист, без дребни за да се изходи. Има големи картали (нокти) по долните крайници, точи си ги на близкия асфалт, а на ръцете ги гризе с охота.  Mr. Green Много интересен тип и голям сваляч. Редовно свирка подир някоъ маце, а по Киса най-обича да зяпа, но това тайно, щот изгоря му душицата...

# 280
  • Варна
  • Мнения: 10 781
О, мога да подам жокер... хъхъх.. Наели за ВЦ-то един катранено-черен, ама сякаш с кюмюр натрил се сциганин (пък мое целулит да има човека, знайш ли?!). Даже е братчед на нашия форумец Кондев, щот усмивката му същата  - 2 зъбо отдолу, 1 отгоре. Ухае на .. неопределено. Sick Ходи по немски бански, подарен от закъсал турист, без дребни за да се изходи. Има големи картали (нокти) по долните крайници, точи си ги на близкия асфалт, а на ръцете ги гризе с охота.  Mr. Green Много интересен тип и голям сваляч. Редовно свирка подир някоъ маце, а по Киса най-обича да зяпа, но това тайно, щот изгоря му душицата...

 Joy

# 281
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Здравей те  Варненски мамчета. Можели някои да ми даде тел. на доц. Контрова детски очен лекар?  И ако някои има впечатления от нея нека да ми пише на лични. Много благодаря и поздрави от Плевен.

Отзиви нямам никакви, зная само, че в Медицински Очен Център "Света Петка" имало много добри специалисти и хапаратури по очния въпрос. Ако искаш да дам телефон там?

От тук взех това ->
Доц. д-р Евгения Димитрова Контрова, Варна, ул. Ц. Гинчев 6, ет. 3, тел. 052/822 044, 2 13 91.
ул. М. Дринов 55. 9002, Варна. България. Тел.: +359 52/
22 30 74. доц. д-р Евгения Димитрова Контрова.

# 282

Общи условия

Активация на акаунт