Аватарни игри 36

  • 25 664
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Има време до тогава ще е здрав.Нищо не помага според мен.Давах на малкия предния месец имуностимуланти по схема.В последния ден вдигна температура и сега беше с бронхит. Tired Мисля да си го оставя малко вкъщи да позакрепне.

# 736
  • Мнения: 6 537
Момичета, добро утроо! Peace
Тук съм, вчера бях и аз по пътищата. Crazy
Видях много хубави комбинации, вече имам фаворит. Heart Eyes Отчела съм се и за междинната, така че вече съм в чакане на постове. Mr. Green Mr. Green

# 737
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Випче изчезна ти някъде по тресето  Naughty Липсваш  Heart Eyes
За междинната имам само 8 май бяха комбинации  Crossing Arms

# 738
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз съм готова с играта с 4-те картинки на Hushpuppy.
Дар, ще отваряш ли нова тема?

# 739
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Аз ще я пускам Есме  Peace

# 740
  • Мнения: 6 537
Випче изчезна ти някъде по тресето  Naughty Липсваш  Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ох, че мило. Hug
На периоди съм, ту много заета, то по-малко.

# 741
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
НОВА ТЕМА

# 742
  • SF
  • Мнения: 20 771
Искам да ви покажа алтернативата на комбинацията от интериорната игра, с която щях да участвам. Понеже тази, която в крайна сметка избрах, "набра скорост", много бих искала да чуя мнението на тези, които я харесаха и гласуваха за нея. Мога ли да използвам старата тема, за да не спамя в новата? Само да ви покажа другия ми интериор?


Уф... Късно е. Вече имаме нова тема.  Simple Smile

# 743
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Пускай го,пускай го.

Общи условия

Активация на акаунт