Черешката на тортата - сезон 8 (Тема #2)

  • 146 014
  • 1 517
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 429
            
от 6 февруари в „Черешката на тортата“



В понеделник главният редактор на „Плейбой“ Христо Запрянов
посреща гостите си вкъщи, където ще ги изненада с позабравен десерт, приготвен с помощта на неговата тъща.
Той залага на сигурното с отговарящо на уменията му в кухнята меню и няма да рискува със сложни рецепти. Не пропускайте да видите и защо шеф Манчев определя като смело решението на Ицо да поднесе гулаш като основно - точно в 20.00 ч. по NOVA.






Вили Марковска ще подготви деликатно меню във вторник. Красивата актриса смята, че всяко ястие трябва да се приготвя с много любов и желание, за да стане вкусно.
Отношението ѝ към детайла ще проличи в готвенето, подредбата на масата, както и във външния вид на Вили. Шеф Манчев ще се осъмни в една от съставките в салатата, но гостите ще одобрят решението ѝ да експериментира.





Галин ,,Момчето без сърце''

В сряда поп-фолк изпълнителят Галин посреща гостите в своя дом, за да завоюва кухнята с помощта на един от най-близките му хора. Освен продукти ще му се наложи да напазарува прибори и съдове за хранене, поради липса на такива вкъщи.
Той ще поднесе непретенциозни ястия, които обича да хапва и в ежедневието си, а с личното си отношение към подаръците определено ще успее да впечатли гостите си.





Светлана Василева посреща компанията в ресторант и ще разчита на помощник-готвач. Вярна на себе си, приготвя ястия, които никога преди не е готвила. Тя ще сюрпризира гостите си не само с необичайно блюда, но и с неподправен чар, различен от създадения ѝ вече образ. Ще успее ли да разбие клишето, в което са я поставили медиите, гледайте точно в 20.00 ч. в четвъртък по NOVA.






Вълшебен край на седмицата ще организира Драго Драганов в петък вечер, когато ще разтвори и душата, и вратите на дома си. Приказна циркова стая, десерт и специални изненади ще предизвикат фурор и ще върнат кулинарните авантюристи в детството им, изпълнено с игри и прекрасни спомени.

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 21:01 от Mari_Mar

# 31
# 32
  • Мнения: 3 157
Цитат
Шеф Манчев ще се осъмни в една от съставките

# 33
  • Мнения: 11 566
Симпатично ми звучат участниците, изключая Светлана Василева. А дано.

 bouquetза темата!

# 34
  • Мнения: 3 546
Да не ви изпусна пак.  Hug
От тази седмица познавам само Драго чая и Светлана. Ще ми е интересно да ги видя какво ще сготвят.
За миналата, според мен Тачо си заслужи победата.

# 35
  • Мнения: 1 336
И според мен победата на Тачо беше заслужена.

# 36
  • Мнения: 631
 bouquet за темата!

# 37
  • Мнения: 9 171
Светле тъпото..с готвач

# 38
  • Мнения: 1 286
Цитат
Шеф Манчев ще се осъмни в една от съставките



 Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 060
Какъв ли ще е позабравеният десерт на Христо Запрянов?
Може би сладък салам или нещо бисквитено?

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Или негърско дупе  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 22 944
Мерси за темата.  bouquet Само този Христо не го бях чувала изобщо. Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 4 192
Какъв ли ще е позабравеният десерт на Христо Запрянов?
Може би сладък салам или нещо бисквитено?
В една от рекламите им имаше как всички се радват на сладък салам  Wink

# 43
  • Мнения: 7 033
Цитат
Шеф Манчев ще се осъмни в една от съставките


 Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 255
Записвам се и аз в темичката! Интересен е тазгодишния сезон. Добре са комплектовани участниците и се създават приятни вечери. В кулинарно отношение забелязвам доста завишено ниво. Браво на всички от миналата седмица, макар да смятам, че Цонева също заслужаваше победата.
Тази седмица залагам на Вили Марковска за победител  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт