Черешката на тортата - сезон 8 (Тема #2)

  • 146 010
  • 1 517
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 689
От участниците в предстоящата седмица са ми познати само Драго Драганов и Вили Марковска.  Peace Преди доста години имаше едно кулинарно предаване "От нищо, нещо", Драго участваше там и представи един кекс, който правих няколко пъти и беше сполучлив.  Peace Погледнах в стария тефтер и освен този кекс е правил и руло с картофи (пробвала съм и тази рецепта)и китайска салата.
Залагам на него и Вили.  Peace

# 46
  • Мнения: 4 864
В рекламата гледам как Светлана готви със спуснати кичури над храната... Сякаш ще е по- грозна ако ги върже..

# 47
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Тази седмица залагам на Вили Марковска за победител  Laughing

А аз на Светлана. tooth

# 48
  • Мнения: 15 019
Вързана или не, Светлана все си е грозна Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Вързана или не, Светлана все си е грозна Simple Smile
и тъпа

# 50
  • Мнения: 4 303
Вързана или не, Светлана все си е грозна Simple Smile
и тъпа
Не знам дали е тъпа, но определено не е намерила точния цвят на косата си. Все едно е някоя магистралка.

# 51
  • Мнения: 6 301
Благодаря за темата bouquet

# 52
  • Мнения: 2 742
Тази Светлана не мога да разбера защо постоянно ни я бутат от ефира на Нова? Вип Брадър, На кафе, сега и в кулинарно предаване. Рядко изказвам мнение за умствения капацитет на някого, но подкрепям коментара, че е тъпа. Тя направо е вдлъбната и бавноразвинаща се. Спомням си, че сричаше докато прочете някаква статия в Брадъра м.г. и че се разплака, защото само тя не си включира гримьар в договора. Не мисля, че мястото и е в Черешката. И ми омръзна от подобен типаж участници.

# 53
  • Мнения: 4 255
Грозна не бих я определила, но определено е простоватичка. Но пък е добродушна. Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 8 103
Грозна не бих я определила, но определено е простоватичка. Но пък е добродушна. Laughing


Ооо въобще не е, повярвай ми  Wink

# 55
  • Мнения: 24 276
Марковска дали ще ги покани в дома си?

# 56
  • Мнения: 5 060
Какъв ли ще е позабравеният десерт на Христо Запрянов?
Може би сладък салам или нещо бисквитено?
В една от рекламите им имаше как всички се радват на сладък салам  Wink
Не съм я гледала или пък подсъзнателно съм доловила нещо, ако е бил пуснат ТВ. Тъкмо си мислех да продължавам с догатките за десерта.

И на мен ми е учудваща селекцията на гости.

# 57
  • Мнения: 4 255
Грозна не бих я определила, но определено е простоватичка. Но пък е добродушна. Laughing


Ооо въобще не е, повярвай ми  Wink

С такова впечатление бях останала след участието и в ББ. Може и да греша, де  Laughing

# 58
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не съм впечатлена от тазседмичните участници. Драго, ако не покаже нещо от цирка, не може  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 143
Благодаря за темата. Аз съм все нощна, но ще ви чета с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт