Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 055
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Новото ми синичко бижу  Laughing.



https://ru.aliexpress.com/item/clearance-original-Joyetech-eVic- … 042311.0.0.QPUw0e

 направо е перушинка в сравнение дори с пикото. Дойде точно за 14 дни с холандски пощи. Китаеца беше писал,че е фенерче  Laughing.

# 631
  • Мнения: 18 542
Честито  Laughing
Със здраве да си ползваш фенерчето  Wink

# 632
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Честито, Принцесо.

Това са нашите придобивки- черното бижу е моето, другото на Милото.
Направих и малко компот и- воала.
Сега остава да уцеля и концентрацията на компота спрямо новата техника и да действам.
Стискайте палци да не се изложа пак, щото ако пак стане това- сама ще си шибна два шамара пред огледалото.



На Т22- ката парата и е много по- топла, отколкото на всичко друго, което съм опитвала до сега.

Последна редакция: сб, 05 авг 2017, 15:45 от Уки

# 633
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Уки а честито и на теб и на Милото  Hug. Отличен избор на хардуер макар,че аз ще продължа да ти мрънкам за кайфун,а ти не спирай да пишеш тук. Колко омови са главите на Инокините? При топла пара сваляш една идея мощността. Това са съвсем ново поколение изпарители нямат нищо общо с вивитата,които познаваш.

 А компота ще го нацелиш  Laughing. Като се напушиш два пъти и на третия вече ще знаеш каква концентрация те устройва  Laughing.

 аз в момента съм с нискоомна намотка 0.55 ома и я карам на 17вата. Парата в никакъв случай не е топла.

# 634
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
1.5Ω са главите на Т22, изпарява на 13,7 W. Сваляхме, качвахме мощността- на ММ така си му харесва, на мен ми пари и не ми е готино.
Аз съм с 1.8Ω, изпарявам на 12,0 W в момента. Още не съм експериментирала много...
Следващият изпарител ще ми е Кайфун, но първо искам да отида на някоя среща или да намеря някой, който да ми покаже на живо как да пренавивам, а и ми се иска да дръпна да видя какво му е различното...
А ти ако имаш идване към София- много ми се иска да те видя. Ще ти пратя номер на ЛС

# 635
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 София обикновено е ползвам само за междинна спирка  Laughing и по-далеко от летището рядко стигам ама мога да ти уредя посещение на някоя вейп сбирка  Laughing Калпазаните са готини Миоки ги познава. Ще видиш ще пипнеш ще пробваш и намотки ще ти покажат как се навиват   Joy.

# 636
  • Мнения: 12
мили дами,
начинаеща съм и имам доста въпроси
първо - сдобих се с  IJUST2
изгледах клипчета напълних я и почнах , но въпроса ми е пръщенето нормално ли е
второ - използвах течност с вкус на череша и усещам сладък вкус на устните - така ли трябва да е ?
трето-доста е топла парата , нещо да не бъркам?
извинете за глупавите въпроси но около мен няма използващи тази технология

# 637
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Първо добре дошла в отбора  Hug.

 Не познавам изпарителя- инхалатор е това го знам със сигурност и затова не ми е в полезрението. Пращенето обаче дори на инхалатор не е нормално. Това чудо регулира ли му се мощността да я смъкнеш малко евентуално да падне температурата на парата?
 Сладкия вкус от дрипката е нормален  Laughing. Не е от черешата а от глицерина в течността.

# 638
  • Мнения: 12

това е цигарата
има силиконов пръстен за регулиране на въздуха май Simple Smile
сега по смело пдходих към нея и май не е толкова топла парата , колкото ми се стори в началото SmileySmiley

# 639
  • Мнения: 16
Здравейте преди няколко часа се сдобих с AIO pro и искам да попитам нормално ли е да издава силен шум все едно бълбукане?

Здравейте, вече два месеца съм без тютюн и продължавам да си изпарявам с AIO-то. Благодаря Ви, че в началото ме насочихте. Сега искам да си взема нещо с мод. Какво ще кажете за новите модели на Joytech Unimax или да се насоча по-скоро към бокс мод ? Не разбирам от никакви настройки на модовете, още повече за това какви глави трябва да си купувам за тях и съответната настройка на мощността спрямо главите.

# 640
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Модът е глупава батерия нищо повече. Разликата е,че можеш да променяш мощността както на теб ти е кеф. Не ти трябва висше,за да натискаш две копчета  Laughing. Проблемът обаче е какъв изпарител ще му вземеш  newsm78. Аз лично бих ти препоръчала да зарежеш тия глави и да си вземеш обслужваем. Някак си не ми е комфортно да завися от ръчичките на китайците  Laughing предпочитам сама да си правя нагреватели и да си слагам памуци.

# 641
  • Мнения: 12 280
Здравейте, искам да взема нещо за начинаещ. Не ми се правят комбинации, защото имам сериозни съмнения, че изобщо ще върже. Все пак, виждам по форума, че АIO-то е успешна първа стъпка.  Въпросът ми е към ползващите - дали ще допадне на  пушач, който по силата на навика вероятно ще предпочита като начало по-стегната дръпка. И съответно какви резервни глави да взема - 1.0 / 0.6 или и двете.

# 642
  • Мнения: 18 542
Аз бих си взела 1 ом глави. Не съм пробвала Айо-то, но каквото и да взимаш, гледай да е задължително мтл.  Peace

# 643
  • Мнения: X
При AIO за MTL най-добри са главите 1,5ома MTL Клаптън. Казвам го от опит

# 644
  • Мнения: 12 280
При AIO за MTL най-добри са главите 1,5ома MTL Клаптън. Казвам го от опит

Изобщо го бях изключила като опция - в някои сайтове пише, че 1.5 не са за AIO-то, но явно не е така.

Благодаря за съвета, те ще са!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт