Кога спряхте да гладите дрешките?

  • 2 934
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Didorani
Гладя всичко което съм изпрала, не само детското но и нашето- бельо, чаршафи, чорапи също. Обичам да гладя, и ми е приятно когато дрехите са изгладени(нищо че мъж ми все ми се подиграва че  "строявам" дрехите като войници)


същото!Даже благоверният отказва да спи на негладен чаршаф  Confused .

# 16
  • Мнения: 8 769
Цитат на: irenka
Кога спряхте да гладите дрешките?И изобщо спирали ли сте?

Не съм спирала да гладя нито бебешки, нито наши дрехи. Всчко под ютията! 1ironing

# 17
  • Мнения: 2 807
Още гладя - скоро ще направи 1 1/2 годинка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 629
Не се бях замисляла, че трябва да гладя бебешки дрешки, но щом казвате  1ironing Но не мисля, че ще го правя много дълго Embarassed

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Оня ден  Grinning . Писма ми по фотьойлите да висят купища бебешки дрешки чакащи гладене, тъкмо изгладя една камара и хоп следващата пералня изсъхнала. Сега в гардероба, в отделението на бебчо, половината дрехи са сгънати и прилежно изгладени, другата половина са сгънати негладени. Е, "вадят" ми очите като отворя да взема нищо, на няколко пъти щях да ги изкарам и пак да гладя, но се въздържах  Wink . Сега ще гладя само дрешките за излизане, те повечето са на закачалка и някоя блузка или панталонче, ако са много измачкани.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Всичко се глади вкъщи, без значение на кого е.
Обичам изгладени дрехи, особено на дъщеря ми - и лигавниците и бодитата и чорапите - всичко минава под ютията. В никакъв случай не е изнежена от гладене.
Обичам всичко нейно да е перфектно изгладено все едно е купено току що от магазин.
На тази тема съм болна просто.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 215
До рая на 6-тия месец някъде гладех и от двете страни. А сега само от външната. Едни са ми такиви красивички кат оса изгладени. Т.е. вече не гладя заради дезинфекция или заради кожата на бебето, а защото ми е по-приятно и по-красиво да носи изгладени неща.

# 22
  • Мнения: 2 274
ВСИЧКО на ВСИЧКИ се глади + бельото ...е, наскоро престанах да гладя чорапите! Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 187
Аз все още ги гладя всички дрешки.

# 24
  • Мнения: 1 437
още гладя

# 25
  • Мнения: 1 187
Аз гладя всички дрехи в къщи, независимо дали са на детенце или на нас с таткото. Всичко гладя само без чорапите.

# 26
  • Мнения: 46 484
И аз това се чудех! Ето ти още мнения от дир-а!

# 27
  • Мнения: 3 562
Цитат на: boo
...аз мразя да гладя.

И аз  Naughty 1ironing
Единственото нещо, което мразя повече от гладенето е прането на ръка  Sign Exclamation
На въпроса - вече не гладя за дезинфекция  Wink


П.П. ДА ЖИВЕЯТ АВТОМАТИЧНИТЕ ПЕРАЛНИ
 wash  wash  wash  wash  wash

# 28
  • Мнения: 2 000
Спрях когато Митко стана на 2 месеца, но аз и нашите дрехи не гладя.

# 29
  • Мнения: 185
Цитат на: Erica
На 6- ия месец. Това ми е най- омразното задължение.

Същото - с първото дете. Сега с второто като беше на 1 месец тъкмо се засилих да спра, но няколко пъти прибирах с прането й разни мухи и миризливки, та се сетих защо се гладят бебешките дрешки.  Simple Smile   Но сега откакто пуснаха парното суша дрехите й вътре, така че спрях да ги гладя. А колкото до нас - НЕ ГЛАДЯ почти нищо!!! Ненавиждам това задължение!!!

Общи условия

Активация на акаунт