ТРЕТИ клас - 3 тема

  • 55 652
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Потвърждавам за левичарите - много по-бързо се изморява ръката. Андриан може да пише много хубаво, стига да иска Twisted Evil. Поне е четливо.

# 46
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Основния проблем не ми е толкова грозното писане, въпреки че може да пише и по-хубаво, но явно не иска, а разсеяността и великото мотане. Знам, че и е наследствено по бащина линия  Mr. Green, но ме влудява. Не може да си толкова моткав, че да пишеш 5 часа по 3 предмета. И да не си помислите, че има купище домашно по тия предмети? Нееееее... по страница 2 най - много да са. А знам, че може да не се мота, защото като реши да се стегни се справя прекрасно. Ядосвам се, че въпреки непрекъснатото повтаряне тя винаги не е разбрала нещо или не го е прочела правилно. Оценките от двата теста за 4 1/2 не защото не знае сбърканите въпроси, а защото няма кой да прочете, както трябва условията  #Cussing out. Пробвах с лишаване от таблет, телевизия, телефон излизане за развлечения, но не виждам нещо да я притесни и да се стегне. Аз ли бъркам някъде с подхода  newsm78. Според всичко е заради магарешкия инат и това, че съм била мека Мария според ММ  Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 1 262
По ЧО освен уча.се ползваме и това:
http://kostadin.eu/книги/
Peace

# 48
  • Мнения: 2 478
НЕ мога да я разбера тази система за учене на английски в училище. За мен език не се учи така, но коя съм аз да давам акъл на училищните програми. Но децата се объркват....днес се връщахме до to be и местоимения. Но пък в петък ще имаме родителска среща и специално ще питам. Пфу!

# 49
  • sf
  • Мнения: 10 137
Ето ме и мен! Благодаря за темата!
Нищо ново иначе. Мързи го да гледа моя. Учи, колкото дават в училище и това е. Футбол, плуване, друго не го интересува. Лятото мисля да го записвам на френски,че баща му крои някакви планове да работи там.

# 50
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Мина днес състезанието по английски. Доволен е, бил се справил и не било трудно. Ще видим дали е така. Но беше много щастлив, че получи сертификат за участието. Grinning

# 51
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И нашите състезания минаха. На първото в училище отиде с голям кеф, а се прибра с плач. Нищо не била разбрала, на половината въпроси нищо не написала, защото не ги разбрала и не са ги учили, сега щяла да се изложи и все в тоя дух. Едвам я навих да иде на следващото. Влезе притеснена, но излезе усмихната, супер лесно било, всичко си написала. И двете са на Кеймбрич, аз подозирах, че ще са еднакви, но явно преподавателя избира от няколко. Училището им е с разширено изучаване на чужди езици и се питам госпожата как така е избрала вариант с материал, който не е преподаван все още  newsm78. Да ви питам оценките онлайн ли трябва да се проверят и след колко време излизат?

# 52
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Доколкото разбрах трябва да получим по мейл резултата, но ще бъде най-рано в края на месеца. Моят се яви в школата, нямам идея дали в училището са провеждали състезанието.

# 53
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Пък ние с Калоян вчера карахме сноуборд  Grinning И на двамата ни беше за пръв път, и "карахме" е доста силно казано, но добре се повъргаляхме в снега. На него му хареса повече от ските и твърди, че пак ще кара. Надявам се!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 885
НЕ мога да я разбера тази система за учене на английски в училище. За мен език не се учи така, но коя съм аз да давам акъл на училищните програми. Но децата се объркват....днес се връщахме до to be и местоимения. Но пък в петък ще имаме родителска среща и специално ще питам. Пфу!
И аз не мога да я разбера тази схема, но и учителите нямат влияние върху съдържанието на учебника. Мога само да помагам на детето.
Той ходи на състезанието по английски на Longman още на 21 януари, досега нямаме резултат.

# 55
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035

ние пък бяхме на московската олимпиада  Blush
 Mr. Green страшна забава беше.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 19 294
Мен много ме е яд, че моята дъщеря май изпусна състезанието по английски. Така и не получихме инфо в дневника кога ще е. Сигурно е било в някой ден, в който е отсъствала. Искаше ми се да видя как се справя.
 Какво имате предвид със системата за учене на английски? Кои са недостатъците?
Да направим сравнение Mr. Green

Тази събота карах щерката да ми чете на глас и установих, че чете с лошо произношение. Някои думи са неразпознаваеми (slave-суейв).

Добри, интересни задачи ли е имало?

# 57
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 020
Ние забравихме за изпита по английски вчера, но защото се забавлявахме много добре  Grinning

# 58
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Скрит текст:
Мен много ме е яд, че моята дъщеря май изпусна състезанието по английски. Така и не получихме инфо в дневника кога ще е. Сигурно е било в някой ден, в който е отсъствала. Искаше ми се да видя как се справя.
 Какво имате предвид със системата за учене на английски? Кои са недостатъците?
Да направим сравнение Mr. Green

Тази събота карах щерката да ми чете на глас и установих, че чете с лошо произношение. Някои думи са неразпознаваеми (slave-суейв).
Добри, интересни задачи ли е имало?

на Московската винаги са интересни  Peace
ето ги

не знам как учат английски. отказала съм се да гледам за да не се ядосвам.  Blush
след като миналата година изкара най-много точки на "Аз общувам с Европа" ми стана ясно, че има нещо много сбъркано.

# 59
  • Мнения: 19 294
О, много бързо са ги пуснали. Браво!
Сега схванах, че забавата сигурно е била ирония, ама моят мозък още спи.

А колко часа задържаха децата да не излизат?
Да знам поне дали да съжалявам, че не пуснах щерката. Щяхме да пътуваме и не бях сигурна ще успеем ли да тръгнем навреме.

Състезанията на СБНУ са за самочувствие Mr. Green При нас вече не се провеждат БЕЛ и мат., но на рисуване моята редовно ходи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт