Колко често по голяма нужда?

  • 1 502
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте!Търсих,търсих и не намерих такава тема,а и никакво инфо по въпроса.Малката(вижте лентичката на колко е) не ходи всеки ден по голяма нужда,доста често има запек,а вече си има изразен вкус и почти нищо не мога да и дам насила,за да я разхлаби.Не говоря за лекарства,а за храни.Даже сок от круша отказва да пие,не и допада.Компот от сливи също не ще.И по принцип яде неща,които може би я запичат-ябълки,банани,ориз,макарони,доста хляб.Опитвам се да разнообразявам менюто й,обаче просто не яде нищо различно от това,притеснявам се вече с това ходене до тоалетната веднъж на 2 дни,и то барабонки.Дали е нормално?И може ли до голяма да си остане с такъв стомах?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз имам такива притеснения с голямата ми дъщеря- запекът и продължава по 4-5 дена ooooh! И крушите не помагат. И Дуфалак не й действа  Whistling Абе ужас е!

# 2
  • Мнения: 723
Дъщеря ми е по-малка,но откакто е на година,ходи през ден.Много рядко ходи всеки ден,а понякога през 2.И тя яде предимно запичащи неща,манджи почти не иска...Какво да направя и аз не знам.Сок от круша и сливи пие,но ефект няма.

# 3
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
При нас се получава същото направо толкова трудно се изаква,че започва да плаче и дори гъзето се разранява и я боли.Аз като видя,че не може или не е акала взимам малко душ гел и го слагам в дупето после мажа с крем дори не усеща така се облекчава работата.Иначе нито сокове нищо не помага,тя пие всякакви но не я разхлабват,а с лекарства не пробвам така коремчето се учи да мързелува и така завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт