За вкуса на миналото

  • 178 353
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 22 036
На мен пък ми е странно, когато хората не разбират символиката.

# 1 096
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
На мен пък ми е странно, когато хората не разбират символиката.

 Peace Хората цитират бананите като пример как всеки аспект от живота ни беше контролиран и без избор, вкл. какво и кога ще се яде.  Не мисля, че е толкова трудно да се разбере.

# 1 097
  • Мнения: 8 520
На мен пък ми е странно, когато хората не разбират символиката.

 Peace Хората цитират бананите като пример как всеки аспект от живота ни беше контролиран и без избор, вкл. какво и кога ще се яде.  Не мисля, че е толкова трудно да се разбере.
Този контрол отново се завръща,ще правите едикакво си  ,иначе спираме парите от ЕС.Ще приемате бежанци ,щото парите ви спираме.Ето и в Македония даже не са в ЕС ,а наглите европолитици се налагат кой да управлява.Нищо не се е променило ,контрол подслушване,е имаме си банани😁

# 1 098
  • SF
  • Мнения: 21 164
На мен пък ми е странно, когато хората не разбират символиката.

 Peace Хората цитират бананите като пример как всеки аспект от живота ни беше контролиран и без избор, вкл. какво и кога ще се яде.  Не мисля, че е толкова трудно да се разбере.

Аз също не разбрах, кое не разбраха за бананите.
За малините и черешите по-ясно ли беше?

# 1 099
  • Мнения: 22 036
Ходи в темта за имигрантите.

# 1 100
  • SF
  • Мнения: 21 164
Какво да търся там? Не съм имигрант.

# 1 101
  • Мнения: 22 036
Какво да търся там? Не съм имигрант.


Извинявай, не беше за теб Simple Smile.

# 1 102
  • Мнения: 12 662
Когато светът беше пълен с автомобили, при нас се чакаше 20 години.  Който може, ще направи паралел с бананите.

# 1 103
  • Мнения: 15 960
Чакаше се за нови, иначе стари можеше да си купиш. Както и сега основно се купуват стари, само че от  Европа.

# 1 104
  • Мнения: 12 662
Да, и ябълки можеше да си купиш, но не банани.

# 1 105
  • Мнения: 15 960
А в другите страни от соц-лагера, да речем ГДР, Полша, Унгария имало ли е банани редовно, че ми стана интересно?

# 1 106
  • Мнения: 7 847
А в другите страни от соц-лагера, да речем ГДР, Полша, Унгария имало ли е банани редовно, че ми стана интересно?

Не. Само по празници.

# 1 107
  • Мнения: 15 960
 Peace
Зачудих се да не би нашите да са се престаравали.

# 1 108
  • Мнения: 22 036
Ходих в Чехия 88 и ми се видя рая на света.

# 1 109
  • Мнения: 15 960
Ами така знам и аз, специално за тези страни, че бяха доста по-заредени и богати магазините.

Общи условия

Активация на акаунт