За вкуса на миналото

  • 178 354
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
ММ от там купува само сладко от зелени и зрели смокини.Ще му кажа да търси и купи шипков мармалад,мерси че сподели Hug

# 1 231
  • Мнения: 22 036
Пилешкият чипс се прави на хартия във фурна. Нарязана и овкусена кожата се подрежда в тавата,отгоре се слага още един лист хартия,притиска се и се пече до хрупкавост.Не пръска  Naughty

Аз го обичам пържен  Crossing Arms.

# 1 232
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
MG, говори ми още.... На 100% съм убедена, че лятото ще отида до Македония за сирене, извара и мармалад...
Шоколада им бива ли го?

# 1 233
  • София
  • Мнения: 24 839
MG, говори ми още.... На 100% съм убедена, че лятото ще отида до Македония за сирене, извара и мармалад...
Шоколада им бива ли го?

Защо не дойдеш тук, в петък на Севлиевския пазар- от масло, през сирене и извара, мляко и сладка, и мармалади.......фантастични, направени от домашно гледани овце, крави ,кози, а мармалада от шипки, брани в Балкана.

# 1 234
  • Мнения: 8 520
ММ от там купува само сладко от зелени и зрели смокини.Ще му кажа да търси и купи шипков мармалад,мерси че сподели Hug
Пробвайте и мармалада от сливи ,ябълки и праскови ракошен е,ще пиша на коя марка е
За смокините лятото като отидем ,ще си взема,добре ,че ме подсети

# 1 235
  • Мнения: 8 520
MG, говори ми още.... На 100% съм убедена, че лятото ще отида до Македония за сирене, извара и мармалад...
Шоколада им бива ли го?


Да ти кажа шоколада ,по скоро не.Но за палачинки взимаме от техния  течен шоколад- бял и кафяв.Последният път ни бяха останали динари и искахме да ги изхарчим ,та взехме за детето бисквити от едната страна с шоколад ,бяха чудни.И аз прегреших  с тях няколко пъти😁

# 1 236
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Шоколада им бива ли го?




Какво по- различно съдържа македонският шоколад ? Наистина ми е интересно.

# 1 237
  • Мнения: X
MG, говори ми още.... На 100% съм убедена, че лятото ще отида до Македония за сирене, извара и мармалад...
Шоколада им бива ли го?

Защо не дойдеш тук, в петък на Севлиевския пазар- от масло, през сирене и извара, мляко и сладка, и мармалади.......фантастични, направени от домашно гледани овце, крави ,кози, а мармалада от шипки, брани в Балкана.
Същото на пазара в Кюстендил, но в събота.

# 1 238
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
MG, говори ми още.... На 100% съм убедена, че лятото ще отида до Македония за сирене, извара и мармалад...
Шоколада им бива ли го?

Защо не дойдеш тук, в петък на Севлиевския пазар- от масло, през сирене и извара, мляко и сладка, и мармалади.......фантастични, направени от домашно гледани овце, крави ,кози, а мармалада от шипки, брани в Балкана.

На 2000 км от България ще ми е малко трудно Simple Smile но лятото ще обикаляме и ще дойдем и там, стига да не е далеч от Пловдив.

# 1 239
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409

Шоколада им бива ли го?




Какво по- различно съдържа македонският шоколад ? Наистина ми е интересно.

Идея нямам, но от детските си години помня този в стъклените чаши, двуцветен. Беше много вкусен, роднини ни носеха от Берово и се надпреварваме да ядем

# 1 240
  • София
  • Мнения: 4 242
Спомням си чистенето на ориз. Досадно занимание, беше пълен с люспи и увредени зрънца.

# 1 241
  • Мнения: 5 462
Спомням си чистенето на ориз. Досадно занимание, беше пълен с люспи и увредени зрънца.
hahaha Joy
В Турция продължават/според техните сериали/ с това досадно занимание. hahaha

# 1 242
  • Мнения: 8 520
И леща се чистеше.Ориз не чистя

# 1 243
  • Мнения: 14 618
Подсетихте ме,че наистина ориза беше пълен с боклуци.Аз пък не харесвам македонският течен шоколад.По едно време го имаше в ''Хранкомерс''.Също вафли и бисквити.Може още да си го продават,но откакто затвориха магазина на бул.Дондуков нямам впечатления още ли е така.

# 1 244
  • Мнения: 54 391
А някой спомня ли си първият течен шоколад, в тубички, като паста за зъби?
Много гаден вкус имаше. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт