Помагат ли Ви ...

  • 2 945
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 652
Нашто слънце го гледа свекърва ми, докато съм на работа де.  И дума не дава да се издума за ясла. Нашите са на 500 км и е трудно, но са готови да го вземат (ако го дадем с мъжа ми).
И съм безкрайно признателна.
Без баби е трудно (особено при 2-5 год деца).

# 16
  • Мнения: 4 406
мммм, дааа!!!
моята майка е на повикване- преди 3 години стратегически си купихме апартамент в същия вход, но на горния етаж от баба, та сега тя взема десетина стълби по стотина пъти на ден" за да гушка внучето". така и така няма работа, ще го гледа и занапред да може мама и тати да носят парички за бебчо \ И ВТОРОТО В ПРОЕКТ ЗА СЛЕД 3 ГОДИНИ)

# 17
  • Мнения: 3 562
И двете баби са по на 150 км.
Никой не ни помага. Тук няма на кого да я оставя за 2 минути Sad
Но за да компенсираме ходим на гости на бабите  Laughing
И те щастливи, и мама доволна  Laughing

# 18
  • Мнения: 17 394
Да- родителите ми, свекърва ми. С други  думи не отказвам помощ и после да се бия в гърдите:" Аз сама......." Нека не се приема като заяждане!

# 19
  • Мнения: 2 006
Никой-сами се гледаме даже и тати го няма в момента Sad

# 20
  • Мнения: 17 394
Цитат на: Deni
мммм, дааа!!!
моята майка е на повикване- преди 3 години стратегически си купихме апартамент в същия вход, но на горния етаж от баба, та сега тя взема десетина стълби по стотина пъти на ден" за да гушка внучето". така и така няма работа, ще го гледа и занапред да може мама и тати да носят парички за бебчо \ И ВТОРОТО В ПРОЕКТ ЗА СЛЕД 3 ГОДИНИ)


Ха-ха ,и ние тъй.

# 21
  • Мнения: 5 500
Ако не работех, нямаше да имам нужда. Но, ситуацията е друга. Майка ми го гледа от 7 1/2, сега е на 15 месеца. Като на пълен работен ден е Wink .На друг не го давам.

# 22
  • Мнения: 3 200
Да, свекърва ми много ми помага

# 23
  • Мнения: 883
Веднъж в седмицата я оставям на майка ми за 3 часа и то от скоро.

# 24
Ами не. Няма и кой. Малко са ни далечко роднините. С тати сами си ги гледаме

# 25
  • Мнения: 4 358
Никой не ни помага, с мъжа ми сами гледаме Оги.

# 26
  • Мнения: 3 634
И ние сме си сам самички... майка ми от време на време (дали ще да е и 2 пъти в годината) го взима за няколко дни, а свекървата е толкова заета със самата себе си и с останалите си внучета, че няма време за нас (ще й се върне на нея някой ден туй де).
Финансово също сме оставени да се оправяме как можем, и така и правим. Обаче нещо започва да ме гложди туй нещо, понеже бабите си правят оглушки сега като трябва да се купуват нови неща за новото внуче... не им пука и това си е.

# 27
  • Мнения: 46 403
Няма никой наблизо, но така ми е по-спокойно! И моите родители и тези на мъжа ми, живеят в провинцията! До скоро оставяхме бебка на леля й /сестрата на мъжа ми/, но тя се сгоди във Франция и замина да правят племенничета Grinning . Когато е нещо наистина спешно и не можем да вземем София с нас я оставяме при едни познати, които живеят наблизо и имат бебе с 2 месеца по-голямо от нашето. Но ги използвам наистина в краен случай, защото ми е малко неудобно Embarassed

# 28
  • Мнения: 128
Сами ги гледаме, но родителите ни са на 10хил. километра от нас Sad Ако имаше как да ги оставим  yes  да, с удоволствие бихме си починали, а и на бабите им е много мъчно за тях.

# 29
  • Popovo
  • Мнения: 571
Сами си се гледаме, бабите ни са далеч.

Общи условия

Активация на акаунт