здравейте,имам един въпрос някой знаели нещо за 3-то раждане със секцио.

  • 1 199
  • 24
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 2 978
Какво точно да знае?

# 3
  • Мнения: 2 274
Ами сигурно как протича, по-тежко ли е - такива въпроси има жената.
Каквото и да ти отговорят аз ти желая най-лекото секцио и прекрасно бебче!   bouquet

# 4
  • Мнения: 35 951
имам приятелка с 3 - няма разлика от с 2 Simple Smile
всичко е въпрос на лекар

# 5
  • Мнения: 8 917
Не мисля, че има разлика Naughty

# 6
  • Мнения: 4 978
от мои приятелки с 3-то секцио знам, че няма разлика
но лекарите съветват да е и последно

# 7
  • Мнения: 5 103
Няма проблеми , с мен ражда жена с 3то секцио, и разреза се прави пак на същото място .
Момичето се чувстваше добре, каза че на-много боли първото, но това си е нейно мнение де.

# 8
  • Мнения: 5 183
Моя позната роди третото си дете със секцио преди месец. Трите и раждания са били със секцио. Няма някакви оплаквания. Каза даже 4е третото секцио минало най-добре и по-бързо се възстановила и отношението на персонала било по-добро ... но не знам дали това се дължи на факта, 4е третото й е в 4ужбина ...

# 9
Благодаря на всички.Ако някой знае още нещо нека да пише моля.Мисля че този път ме е страх повече от ппедишните 2 секцио.Дали е нормално?

# 10
  • София
  • Мнения: 143
а някой знае ли колко време трябва да е минало между второто секцио и съответно следваща бременност и трето секцио?

# 11
  • Мнения: 292
Стискам палци - третото е като второто - според моя гинеколог, а на мен лично второто ми беше по-леко от първото, като не малка част за това изигра и упойката - спинална / епидурална - много по-леко и бързо се възстановява човек. Препоръчвам го на всеки, дори и да си го плаща - около 100 лв., определено са най-добре инвестираните ми средства Simple Smile

# 12
  • Мнения: 535
Няма проблеми , с мен ражда жена с 3то секцио, и разреза се прави пак на същото място .
Момичето се чувстваше добре, каза че на-много боли първото, но това си е нейно мнение де.
А разреза не се ли прави на друго място,а не пак на старото?Аз поне така съм чувала! newsm78   УСПЕХ! Пожелавам ти леко раждане! Peace

# 13
  • Мнения: 292
Разреза се прави на същото място - поне този, който виждаме върху кожата, за по-долните пластове не съм питала. Иначе, както каза моя лекар, ще заприличаме на скрин с няколко чекмеджетеа  Joy Joy

# 14
  • Мнения: 712
като не малка част за това изигра и упойката - спинална / епидурална - много по-леко и бързо се възстановява човек. Препоръчвам го на всеки, дори и да си го плаща - около 100 лв., определено са най-добре инвестираните ми средства Simple Smile

 newsm10

И аз съм много доволна.
Мисля, че няма разлика второ или трето - важен е докторът!

Общи условия

Активация на акаунт