Всеки ден за мен е 14. Февруари, ОКТОМВРИйчето щастлива ме прави! -7 тема

  • 20 894
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 294
Хаха,Поли,той твоя поне се е сетил и бодлива китка да ти вземе,а моя на миналия 8 март нищо  Sad.Е такъв скандал му спретнаха...На мама може да вземе,а за жената не!Цветя се били подарявали само на майките  #2gunfireОще му държи влага щом за годишнината ни ми подари огромен букет с куриер на работата и от тогава не пропуска никакъв повод.Ясно трябва да ги побутнеш малко та да им дойде акъла  Joy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Добро утро
Напоследък се записвам по 1-2 пъти на тема,ама не мога да ви насмогна.
Ние на 14ти миналата година сме си създали детенцето и тя днес става на 1г.  Heart Eyes
Аз имах малко премеждия с кърменено.Запушени канали,че и блистер.Голям зор и много болка.Сега вече съм добре
Весел празник на празнуващите и винаги бъдете влюбени и щастливи Hug

# 47
  • Мнения: 1 242
Хаха,Поли,той твоя поне се е сетил и бодлива китка да ти вземе,а моя на миналия 8 март нищо  Sad.Е такъв скандал му спретнаха...На мама може да вземе,а за жената не!Цветя се били подарявали само на майките  #2gunfireОще му държи влага щом за годишнината ни ми подари огромен букет с куриер на работата и от тогава не пропуска никакъв повод.Ясно трябва да ги побутнеш малко та да им дойде акъла  Joy

 hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 1 426
Честит празник на всички! Бъдете обичани и обичайте!  Hug
Поли, разчувства ме!  Hug
Ние миналата година бебеправихме днес и ми беше едно трепетно на вечерята.  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 744
Нека има любов, щастие и здраве на този хубав празник  bouquet

Лид и бамбинестото иска да седи, голям зор, голямо набиране. Върти се само от корем по гръб и от гръб до лежане на страни, явно и така скоро ще се обърне.
Растат си малките сладурковци, като си спомня какво ревящо мъниче ми беше преди четири месеца  Heart Eyes
Надявам се скоро да ти се оправи безсъннието и да си спинкаш по цяла нощ със сладкия бебок  Heart Eyes


# 50
  • Мнения: 1 118
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан, момичета!
Миналата година по това време аз вече бях бременна. Даже бебчо летя за пръв път в корема на мама със самолет, защото посрещнахме празника в Италия, в Болоня. Днес ще е просто една делнична вечер, нищо специално. Но пък сме вече 2+1, а какво по-голямо щастие от това.

# 51
  • Мнения: X
Да попитам вашите набират ли се да сядат. Моето много зор дава, ама ми се струва рано.

# 52
  • Мнения: 19 687
Пош, това коментираме последните страници - всички се набират  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 269
Честит празник на всички момичета! Нека винаги се чувствате влюбени и много щастливи!
Нима е възможно друго, особено с малките съкровища до вас! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 54
  • Мнения: 1 242
Споделете майчета, какво ще приготвите за вечеря  newsm78

# 55
  • Мнения: 19 687
Прасешки шишчета. Класика Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 242
Яж си ги  Crossing Arms Много се клещят между зъбите Whistling

# 57
  • Мнения: 19 687
Има конци за зъби, бре!

# 58
  • Мнения: 1 117
Момичета, зада тръгне малката на ясла на 2 години кога трябва да я запиша и как нищо не ми е ясно ? Свекърва ми е учителка в квартала ще ползвам ли точки? От София съм

# 59
  • Мнения: 2 288
Вие сте романтично настроени!!!   Heart Eyes
Свекървата още ни е нч гости и от неделя не спира да готви, вече има два вида супа, зеле, чушки, картофи и още нещо   newsm78, а, грах и някакъв миш маш. Аз само вървя след нея и слагам врелите манджи в буркани, а тя ми обяснява, как сме щяли да си ги хапнем на обяд  Shocked.
ММ е на работа довечера, та ще си лягам рано  Mr. Green
Е, купих му една плюшка  Rolling Eyes, колкото да има нещо, та после Патето да си играе с нея  Embarassed
Навън времето е чудничко!
Днес пак дадох картоф с АМ, отново след ядене, ама какво да правя, та, толкова се ентусиазира, че си грабна лъжицата и започна да си я облизва. Оф, дано не й докарам колики.
Много се разписах, ама съм сама на разходка и ми е скука.

Общи условия

Активация на акаунт