Обезкосмяване по време на бременност

  • 2 122
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте мами
Наближава лято  тази тема все повече ме вълнува
Безопасно ли е да се използва депилатоар за краката
Консултирах се с няколко гинеколожки и всички ми лазаха различно
потърсих инфо в интернет и там открих че няма достатъчно доказателства и затова се препоръчва избягване на премахване или изрусяване на косми по време на бременност
Ама като не мога да го търпя тоя епилатор  Embarassed много ми е чувствителна кожата То и от депилатоара може да сее алергизира и направо не знам какво да правя  newsm78
Моля за съвет

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 877
Аз действам с епилатора без проблем по краката и ръцете, а за триъгълник ходя всеки месец на кола, за сега нямам проблем.

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз действах с епилатора и Жилета. Peace

# 3
  • Мнения: 2 910
Аз също използвах епилатор.
След като имаш противоречиви мнения за депилатоара, а епилатора не ти понася, защо не ходиш на кола маска или пък си прави сама Peace

# 4
  • Мнения: 209
Май към епилатора вървят нещата
Трай бабо за хубост Crazy

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Мен ми се струва, че единственното с което може да ти навреди епилатора за обезкосмяване на краката , е ако кожата ти стане по чуствителна по време на бременност и се появят обривчета и такива неща.
Иначе не виждам нищо лошо аз си действам с епилатора.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Кола маска си правех.С епилатор като, че ло по-бързо изникват  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 125
Кожата наистина става много чувствителна, но болката не е толкова ужасяваща. Продължавай да правиш това, което си правила преди да забременееш.
Аз лично ходих на кола-маска до последно. Peace

# 8
  • Мнения: 2 956
Аз лично ходих на кола-маска до последно. Peace

 Peace И аз

# 9
# 10
  • Мнения: 163
През цялото време съм си правила коло маска навсякъде само в 9ия месец преди да влязя в болницата се обръснах на триъгълника

# 11
  • Мнения: 2 663
Правех си навсякъде кола маска,но при мен всякаш кожата беше станала по-малко чувствителна и почти не ме болеше

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз до последно се справях с космите с епилатора - навсякъде. Е, да към края на бременността малко трудно се "виждах", но.... Joy

# 13
  • Мнения: 35 873
аз съм се почиствала с епилатор, но ако не можеш да търпиш, най-добре браснач; а кола?

# 14
  • Мнения: 549
с епилатора, а на края при козметика

Общи условия

Активация на акаунт