На море в Турция - тема 47

  • 233 042
  • 823
  •   3
Отговори
# 165
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Здравейте,аз за първи път ще почивам в Турция и малко съм изплашена.Аз съм и с две деца на 10 и 8 години.Резервирала съм хотел Онура холидейз вилидж 4 звезди в Бодрум.Ако някой е ходил там,ще се радвам да сподели отзиви.

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Въобще не ме притеснява положението в Турция. Даже ме е яд, че хора, които имат възможност да почиват там, се отказват, а аз, която втора година няма да имам възможност да отида, не бих и се замислила и бих хукнала веднага.

V_90, учудих се, че Бодрум не ти е харесал. За мен е страшно красив курорт.  Благодаря и за мнението за хотела, защото съм му хвърлила око

# 167
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Аз съм резервираЛа за 11.07.този хотел в Бодрум и питам дали е хубаво там,как е обстановката в Бодрум?За първи път реших да почиваме в Турция,но впредвид с политическата обстановка малко ме хваща страх.

# 168
  • Мнения: 432
Въобще не ме притеснява положението в Турция. Даже ме е яд, че хора, които имат възможност да почиват там, се отказват, а аз, която втора година няма да имам възможност да отида, не бих и се замислила и бих хукнала веднага.

V_90, учудих се, че Бодрум не ти е харесал. За мен е страшно красив курорт.  Благодаря и за мнението за хотела, защото съм му хвърлила око
О напротив, съжалявам, ако така е прозвучало от поста ми. Хареса ми.
Не съм ходил на друг плаж освен на този на хотела, може на останалите да не е било така.
Колкото до строителството, просто се бях настроил от снимките, както винаги правя, но там има много обработка и просто на живо всичко изглеждаше по-старичко, не толкова бяло, но това е нормално. Иначе имаше спиращи дъха гледки. Особено във въпросния пазарен ден, за който разказвах си хванахме маршрутка, но на връщане с нея се объркахме и не слязохме навреме, при което се наложи да обиколим половината курорт. Но си заслужаваше понеже такива прекрасни гледки се откриваха пред нас, доста е застроено, но въпреки това природата е навсякъде. Така че си ми хареса, не е Санторини както казах, но за тази цена е страхотно.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 88
Здравейте на всички,
ние също ще почиваме за първи път в Турция и съжалявам, че не сме го правили до сега.
Аз лично съм голям фен на Турция,по конкретно Истанбул, била съм не веднъж.
С две деца сме, имам някакви притеснения относно политическата обстановка по скоро затова да няма неприятно напрежение във въздуха Wink, ако мога така да се изразя,отколкото за нещо друго.
Имаме резервация за Aquasis deluxe resort and spa в Дидим от 17,06 до 24,06.
Надявам се да си изкараме добре.
Ако не се чувстваме комфортно, ще си седим в хотела и това е, а иначе имам запланувани доста места за посещения.
Очаквам с нетърпение първите отзиви на почиващите по рано.
Хубав ден!

# 170
  • Мнения: 36
Има ли някой резервация за  Aurum Spa & Beach Resort 5*, Дидим  преди 02,06?

# 171
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Има ли някой резервация за Бодрум,хотел   Bodrum Onura holiday villidge?

# 172
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Има ли някой резервация за Бодрум,хотел   Bodrum Onura holiday villidge?
6 мнения по-нагоре. Предполагам, че хотела е същия. Peace

# 173
  • Мнения: 308
Някой ще се престраши ли да иде на море в Турция тази година и изобщо някъде извън страната, с оглед на политическите кризи, атентати и войни?? Аз още го обмисля, честно казано, малко ме е шубе

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Някой ще се престраши ли да иде на море в Турция тази година и изобщо някъде извън страната, с оглед на политическите кризи, атентати и войни?? Аз още го обмисля, честно казано, малко ме е шубе
Разбира се, че ще се престрашат! Хората не са спрели да пътуват, а повечето от нас вече имат не една резервация за това лято в Турция. Излишно ми се струва да се нагнетява напрежение. Днес повече от всякога никой не е застрашен от атентати и размирици, където и да е по света.
Аз лично пожелавам страхотно и незабравимо изкарване на почивката в Турция на всички престаршили се и с нетърпение ще очаквам да споделят впечатленията си! Peace

# 175
  • Варна
  • Мнения: 3 940
Атентати ставаха в Ню Йорк , Лондон , Париж , Мадрид , Брюксел ...................
Туристите нито спряха , нито намаляха. В Гърция миналата година имаше 2 мил. повече туристи от 1915 въпреки кризата.В Турция въпреки , че бяха доста по малко миналата година почиваха 250 000 българи.И тази година за там туроператорите отбелязват спад , но за сметка на това за Гърция повечето места са заети , а и голям подем на другите дестинаций.

# 176
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте на всички,
ние също ще почиваме за първи път в Турция и съжалявам, че не сме го правили до сега.
Аз лично съм голям фен на Турция,по конкретно Истанбул, била съм не веднъж.
С две деца сме, имам някакви притеснения относно политическата обстановка по скоро затова да няма неприятно напрежение във въздуха Wink, ако мога така да се изразя,отколкото за нещо друго.
Имаме резервация за Aquasis deluxe resort and spa в Дидим от 17,06 до 24,06.
Надявам се да си изкараме добре.
Ако не се чувстваме комфортно, ще си седим в хотела и това е, а иначе имам запланувани доста места за посещения.
Очаквам с нетърпение първите отзиви на почиващите по рано.
Хубав ден!
Здравейте, ние миналата година бяхме там октомври и хотела е страхотен, има маршрутки за града тръгващи от входа на комплекса. Пазара не си заслужава особено пътя, накрая на града е и е голяма "циганиика", иначе градчето е спокойно и много приятно.
Весело изкарване

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 162
Хора, другата седмица с мъжа ми сме намислили едно бързо бягство без децата до Кападокия ( 2 дни) и Анталия (2 дни). Притесняваме се, естествено от терористична и политическа гледна точка, защото трябва да минем по магистралата през Истанбул и през моста на Босфора. Някой, ако има някакви съвети, ще бъдат оценени Simple Smile

Някой знае ли как се постъпва при някакъв сериозен случай - атентат или някакви размирици? Освен да си вдигнеш багажа и да си тръгнеш, други какви съвети бихте дали - имаме ли консулство и къде е то и прочие полезна информация? Винаги е полезна подобна информация в днешните размирни времена.

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 23:04 от saved_

# 178
  • Мнения: 5 057
Saved, в сайта на Външно министерство има контакти на наши посолства и консулства в целия свят. Мисля, че информацията там би ти била полезна.

Ние ще си пътуваме. Както горе е написано - атентати в цяла Европа. В някои от градовете съм била и седмици след атентатите. Не знам, може би аз съм твърде безразсъдна, но съм на мнение, че тези неща не бива да ни спират. Просто на място съм по-внимателна, бдителна и тн.

И така - 40 дни до нашето море  Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 7
Хора, другата седмица с мъжа ми сме намислили едно бързо бягство без децата до Кападокия ( 2 дни) и Анталия (2 дни). Притесняваме се, естествено от терористична и политическа гледна точка, защото трябва да минем по магистралата през Истанбул и през моста на Босфора. Някой, ако има някакви съвети, ще бъдат оценени Simple Smile

Някой знае ли как се постъпва при някакъв сериозен случай - атентат или някакви размирици? Освен да си вдигнеш багажа и да си тръгнеш, други какви съвети бихте дали - имаме ли консулство и къде е то и прочие полезна информация? Винаги е полезна подобна информация в днешните размирни времена.
Да знаеме вземете си каски ,противогази..................и най-добре щом сте толкова притеснени НЕ пътувайте,до консулството надали ще стигнете ако Ви се случи това което си мислите. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт