Лубриканти за забременяване

  • 26 083
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Виж сега, дори да изтече нещо то ще си влезе където трябва в хода на играта. Не се притеснявай за тези неща. Това не е лекарство все пак, че толкова да го мислиш колко ще изтече и колко ще остане. То просто осигурява максимален комфорт и за разлика от другите лубриканти няма спермицидно действие.

# 61
  • Мнения: 121
Здравейте, момичета,

малко да раздвижа темата. Пробвахме с pre-fert за два месеца (не стана), но тъй като свършва се чудя дали да не взема conceive plus този път? За кой от двата сте чували по-добри отзиви? Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 571
Трети месец ни е с conceive plus ....т.е два месеца няма резултат. След две седмици ще видим дали е помогнал Simple Smile
Иначе е по -Добър от този който е в тестовете за О .
За pre-fert  нищо не мога да кажа .
Успех Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 592
Aз доколкото разбирам всеки лубрикант на Водна основа върши работа ?
Понеже в тестовете за ОВУ има луб. на Спортекс.

Ако е така , мисля да си купя някой за 20 лева. Просто е много 40 лева за Консийва... а и не го намирам изобщо.
От кои сайтове го купувате? bouquet

# 64
  • Мнения: 2 571
Кой е този от 20 лв 🤔
Консийв идва към 25/30 лв
А на Спортекс имам 3 опаковки 😣😏 (от тестовете за О) не ми е ОК с този лубрикант, въпреки че и той е на.водна основа.
Консийв го поръчах от кондоми

# 65
  • Мнения: 121
Този от тестовете и на мен не ми е приятен, веднъж го пробвах само. Аз съм взимала Преферт, за около 42 лева. Търсих сега Conceive по аптеките, но безуспешно. А повечето аптекари дори не знаят, че съществуват лубриканти, подпомагащи зачеването Rolling Eyes Thinking

# 66
  • Мнения: 864
Консийв го поръчах от кондоми

това онлайн магазин ли е? Rolling Eyes може ли линк?

# 67
  • Мнения: 1 592
Da, сайт за кондоми  Grinning.

http://kondomi.bg/lubrikant-za-zachevane-conceive-plus/lubrikant … -conceive-plus-75

Аз говоря за тази тубичка от 75 мл., че е 40 лв. и ако ми вземат и 5 в. за доставка...

Има и други луб. на водна основа - мен ме притеснява, че ги продват от секс-шоп и не искам да ме гледат странно в офиса на доставчика . Нали винаги има описание - и на доставчик какво пише- секс шоп, лубрикант ?  Rolling Eyes

https://www.sexwell.bg/gel2o-lube-aqua-erotic-200ml

# 68
  • Мнения: 2 571
Мая, вземи малкото мл..... Няма цяла година да го ползвате. ..месец /два максимум и после Б 😉
А от кондоми като ми го изпратиха ...По абсолютно нищо не можеш да разбереш какво е ...... на подател .....примерно Иван Иванов. ... а не  кондоми или секс шоп.

# 69
  • Мнения: 1 592
Мая, вземи малкото мл..... Няма цяла година да го ползвате. ..месец /два максимум и после Б 😉
А от кондоми като ми го изпратиха ...По абсолютно нищо не можеш да разбереш какво е ...... на подател .....примерно Иван Иванов. ... а не  кондоми или секс шоп.

Мерси !  bouquet
Ами ние правиме инвитро и по принцип исках да пробваме по естествен път с лубрикнт между стимулациите, така че .... може и цялото количество да замине. Не се надявам на успех особено- просто да има помощ. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 571
И ние подадохме документи 😏 още номер нямам ...И м/у другото с лубрикант.  Малко ни е еякуланта и се надявам гелчето да им помогне 🍀
Успех ти желая 🍀

# 71
  • Мнения: 1 592
Успех и на вас !  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, колко време преди секс слагате лубриканта и ако има любовна игра, няма ли наистина опасност да изтече изцяло? Колко количество слагате от дозата за един път и на кой ден от цикъла започвате опитите с него?

# 73
  • Мнения: 2 571
И аз се притеснявах от изтичане и за това  след любовната игра слагах дозата 🙄
Още на първия път след Ц започнах.
На тези в тестовете за О пише , че трябва месеци да се ползват 😐

# 74
  • Мнения: 98
Момичета, да ви попитам дали някой наскоро е купувал conceive plus, не го намирам в аптека в София, а онлайн в  kondomi и  farma.bg пише, че продуктът не е наличен.

Общи условия

Активация на акаунт