Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Здравейте,дали бихте разяснили повече за тези хора които са помогнали за кредитите?

# 16
Здравейте незнам дали тук трябва да пиша или в друга тема.за това се извинявам предварително,но въпроса ми е следния.искам да попитам дали някой е чувал за иван зердев.или по точно дали някой е усвоил кредит с негово съдействие става вапрос за кредит с лошо цкр от банка

# 17
Някой ползвал ли е услугите на посреднници за банкови кредити и има ли такива които са доволни? Аз попаднах на хора които ми искат предварителна такса от 80 лв, това нормално ли е или е поредната измама?

# 18
  • Пловдив
Не е нормално. Нормалните посредници работят без такса от клиента - нито предварителна, нито последваща.

# 19
Става въпрос за съдействие за кредит с лошо ЦКР, там мисля , че има такса от 10% но след усвояване на кредита....но предварителни такси....

# 20
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
Не би трябвало да ви искат такса.

# 21
Получихте ли някакъв отговор,защото и аз съм в същото положение, обърнах се към такива посредници но ми искат предварителна такса от 80лв която да бъде изпратена по ИЗИПЕЙ, страх ме е да не попадна на поредните измамници. Ако имате някакви идеи ще ви бъда благодарна

# 22
Такса предварително не плащам освен на самата банка,има един зердев който урежда кредити ,пише че след усвояване взема 10%комисионна,иначе предварително не .НО незнам дали е истина или е измамник

# 23
До сега не съм попаднала на човек който да е усвоил такъв кредит, явно всичко е измама, или хората се страхуват да пишат

# 24
Аз също не съм попадал на някой ккойто е усвоил.Аз се обаждах на една жена която урежда кредит с лошо цкр.Каза ми така ,не вземам предварително никакви такси,идвам с вас в банката вие си кандидатствате а ние само ви заличаваме цкр то.След като усвоите кредита което ставало на сто процента,и си взема парите и превеждам по сметка комисионна,само дето комисионната и бе много голяма и не ме устройва тя бе в размер на 35%.съгласен съм да дам комисионна но толкова много не.дано някой който е усвоил от такива дето уреждат да пише

# 25
Много е голяма комисионната, но аз пък попаднах на хора които искат предварителна такса, и след пет дни отиваш в банката и си получаваш парите, много лесничко ми се струва, дали не е само за предварителната такса???? Още се надявам да попадна на човек който е усвоил такъв кредит макар че точно такъв ми даде телефона на който звънях.....незнам...ако намерите коректни, пишете

# 26
Ползвах услуги на фин.псредници срещу комисионна и ме уредиха за кредит от банка, естествено срещу комисионна

# 27
Искат да им преведа 80лв по изипей и това било всичко. Не взимат никакви други пари, това било всичко и след три дни парите щели да ми бъдат по сметката.....много странно.нали????

# 28
  • Бургас
Кои точно посредници ви уредиха с кредит, може ли да споделите(може и на лично) и ако някой знае вариант за вземане на 10000 с лошо цкр, да сподели.

# 29
Още не съм попаднала на хора, и аз търся ноооо...ако вие попаднете на такива ..пишете

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт