Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 75
Здравейте  каже те и аз как да кандидатствам за кредит

# 76
  • Бургас
Здравейте, понеже вече в няколко коментара пишете, че са ви уредили фирми посредници, моля някой да ми пише на лс координати на сериозна и коректна фирма, която съдейства за кредит с лошо цкр. Нужни са ми 10000лв Надявам се някой да се отзове, защото така излиза, че и коментарите са ви лъжливи. Благодаря

# 77
Здравейте , може ли координати на хората , които са ви уредили за кредит срещу комисионна или на  такива , които познавате .

# 78
Моля,пишете и на мен,ако наистина има такъв вариант.

# 79
Моля,пишете и на меарта н,ако наистина има такъв вариант.

Пишете и аз искам да тегля кредит  до 20000 лв

# 80
  • Бургас
Никой нищо не пише, нито отговаря. Моля ако нещата, които пишете са реални да ги потвърдите. Благодаря

# 81
Много е голяма комисионната, но аз пък попаднах на хора които искат предварителна такса, и след пет дни отиваш в банката и си получаваш парите, много лесничко ми се струва, дали не е само за предварителната такса???? Още се надявам да попадна на човек който е усвоил такъв кредит макар че точно такъв ми даде телефона на който звънях.....незнам...ако намерите коректни, пишете
хората вече се пазят знаете ли колко много рискуват да голями са комисиионните но мен точно такива ме оправиха с 35 процента след усвояването на кредита Simple Smile  просто хората рискуват работата си помислете малко никой няма да се навие да ви оправи за по малък процент освен хора с 35 процента е сигурна работата другите всичките са просто измамници схемата им е такава че ако в месеца имат 20 човека да се вържат на таксата примерно 80 лева това прави 1600 лева замислете се предварителна такса никъде няма ако е сериозна работата
Моля пишете ако сте се уредили за кредит.. Повече информация за този човек и ние имаме спешна нужда от кредит с лошо цкр сме и двамата и за да не запорират ни трябва малко помощ.. Моля ви дайте ни името и номера за контакт

# 82
Не мога да разбера хората, които са намерили начин и са се отървали от тази спирала, а сега не желаят да помогнат и дори изобщо не отговарят!
Нали уж и вие сте били в това положение съвсем наскоро. Би следвало да сте наясно колко е трудно и колко измамници има. Защо не желаете да помогнете на хора, които в момента се опитват да се оправят и какво толкова Ви коства да дадете един контакт?
Наистина просто не го разбирам!!!
Бъдете здрави, ако намеря начин със сигурност ще го споделя!

# 83
  • Бургас
Мисля че хората, които твърдят, че са си оправили положението са от схемата с измами. Изчетох много в нета, направо е невъзможно отпускане на кредит с лошо цкр и необслужвани кредити. Тук се дава някаква надежда, но щом няма никакъв отговор и контакт, си е чисто и просто измама. И аз съм в затруднено положение, писах на някои от хората, но никой не отговори.

# 84
И аз търсех,звънях.Само измамници.

# 85
Аз също се интересувам от кредити с лошо ЦКР. Ето тук https://kreditenexpert.com/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82- … 1%86%D0%BA%D1%80/ пише, че се отпускат такива кредити, но не знам доколко информацията е достоверна. При всички положения ми се струва, че няма кой да отпусне голям кредит, ако има необслужвани заеми. Според мен максимум 1000 -2000 лв. биха отпуснали. Ако някой има опит с някоя фирма, моля да сподели спешно понеже ми предстои пътуване по медицински причини и ми трябват пари

# 86
Бях в такава спирала, пълен кошмар....намерих хора , фирма която ми уреди банков кредит и сега спя спокойно
Другото хубаво е , че НЕ ми взеха и стотинка предварително, не давайте никакви пари предварително,  ако ви искат значи са мошеници

# 87
А може ли да ни кажете откъде изтеглихте кредита.. Кой ви помогна, че и ние да спим спокойно? И ние сме затрупани много с кредити и имаме лошо цкр и не знаем какво да правим...

# 88
А може ли да ни кажете откъде изтеглихте кредита.. Кой ви помогна, че и ние да спим спокойно? И ние сме затрупани много с кредити и имаме лошо цкр и не знаем какво да правим...

И аз искам да тегля кредит 

# 89
  • Варна
Може ли координати?
Аз съм много доволна от фирмата която ми съдейства за банков кредит, а при мен положението беше трагично....
Никакви пари не ми искаха предваритено, дано всички се уредят, защото кошмара е голям.....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт