Мъж Козирог - 2

  • 65 508
  • 806
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 603
Като типична Девичка да побутна темата малко. Въпросът ми е следния - какво има предвид мъж Козирог, ако иска трета среща?
Малко инфо за младежа - запознахме се миналата година, но реално късно започнахме да се опознаваме с него, намерихме много общи хобита и черти от характерите си, той ми казва, че не е срещал момиче, което да говори на теми, към които той се интересува. все още си играем на криеница и това леко започна да ме дразни. много е скромен, организиран и много точен човек. особено точността му е уникална. сам идваше при мен да си бъбрим без да съм му се натрапвала. даже гледах да го избягвам отначало.
А какво означава трета среща, щом често сте си бъбрили...заедно работите ли?

Не, ходим в една и съща библиотека, а там съм една от най-познатите от моя курс. Той всеки ден ходи там и така. И третата среща мина доста добре.

# 226
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Това е капана на Козирога, не знаеш какво му е в главата и това те побърква.
В повечето случаи в главата му има точно толкова, колкото си мислиш, че има. Романтични помисли от типа "Ах, дали в необятната козирожка душа не се крие някой нов свят?! Я да разровя да намеря съкровището"....забрави!!!. Не, че не е възможно да срещнеш такъв Козирог, но шансът примерно е 1:50. В останалите 49 случая ще се натъкнеш на скучна и еднопластова личност. Това не е капан, не го правят с умисъл. Просто са си такива.

Капаните на Козела са манупулациите от типа студенина, сръдни, скандали, агресия....Неща, които да те накарат да търсиш вината в себе си или да замълчиш....къде от срам, къде от страх, къде на принципа "по-умният отстъпва" и "мир и любов да има"....

Искат спокойствие , работа и секс, от време на време може и да хапнат.

Тук в моята глава се появяват следните въпроси:
Как да съм сигурна, че ме обича ? Как да знам, че утре няма да тръгне след друга, която ще е интересна?
Ти си описала какви са му интересите в живота. Ако са задоволени - няма да офейка. Козирогът е консервативна зодия и трудно сменя статуквото, тъй като може да му докара сътресения. Grinning Срещат се и плейбои тук- там, но си им личи от пръв поглед. Моят екс ми казва, че къде сега да търсел нова жена, да се опознавали, пък дали ще си паснат. С мен си бил свикнал. Пък, ако наистина не срещнел някоя нова и аз не се върна при него...щял на дърти години да се върне при другата бивша Joy Поне да му готвела и перяла, ако друго не могат да правят Laughing Падам на такава Козелска логика. Хем консерва, хем мързел....

# 227
  • София
  • Мнения: 874
Категорично не съм съгласен. Бившият ти просто си е бил диво балканско чедо със съответното мислене. Съгласен съм, че в партньорски план не сме от най-забавните, но пък според мен е много важно един мъж да носи отговорност за семейството си. А това с шеги, закачки и ходене по дискотеки не става.

# 228
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Съгласен съм, че в партньорски план не сме от най-забавните, но пък според мен е много важно един мъж да носи отговорност за семейството си. А това с шеги, закачки и ходене по дискотеки не става.
Т.е. един мъж не може да бъде едновременно сериозен и майтапчия?! Хем работлив, хем да се забавлява в свободното си време?!

# 229
  • София
  • Мнения: 874
Може, ама аз не познавам такъв от нито една зодия. Перфектни хора няма, всеки си има кусури.

# 230
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Може, ама аз не познавам такъв от нито една зодия. Перфектни хора няма, всеки си има кусури.
Това е така. Но да бъдеш забавен тип след 18ч и добър служител преди 18ч., да знаеш кога да се гърбиш и кога да си дадеш на душата - не значи да си перфектен. Нито, че са взаимоизключващи се характеристики на един и същ човек. По крайностите рядко някой си пада и накрая винаги си ги бие в главата 😁

# 231
  • Мнения: 15
Аххх, как плюете по най-яката зодия Grinning Ето малко инфо "от кухнята":
-Винаги съм си търсил жени с чувство за хумор. Грам не ми дреме външния вид (държа само да няма мустаци), но държа като се приберем вкъщи да се ебаваме и да пада яко смях.
-Трудво създаваме връзки. Проблемът е там, че за да създам сериозна връзка, трябва много добре да проуча половинката и да знам, че мога да й се отдам и да задоволя потребностите й. Не си падам и не се впускам във връзки без бъдеще. Докато пък опознавам кандидат-половинката, изведнъж навлизам във friend зоната и винаги си патя от нея. Обичам секса и редовно го правя с различни мацки(по за 1 нощ или повече), но с нито една от тях не създавам връзка. Но...трябва време за по-сериозни неща и може би е такъв и случаят с мацката, която питаше в един по-горен пост.
-Обичаме и за нищо на света не си даваме свободата. Поне аз... няма шанс някоя мацка да ми казва къде и с кого да излизам след работа, какво да правя и т.н. За съжаление всичките ми сериозни връзки досега са ме задушавали в това отношение. Миналото лято в петък след работа реших с един приятел да се.метнем до слънчака и тръгнахме спонтанно примерно Simple Smile)
За секса- досега никоя не ми се е оплакала поне Grinning
-За интелекта- имам претенции, че е доста над средното ниво Simple Smile И да, грубоват съм, но мисля че е по-добре, отколкото нежен Grinning
-Аз лично имам макс чувство за хумор и не мисля, че съм сдухат. Даже напротив- развеселявам цялата компания.
С няколко думи- време и лично пространснво

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 09:39 от lz90

# 232
  • София
  • Мнения: 874
Звучиш ми дървеняшки Joy Мацки, купони, пътувания, ама козирозите сме си тегави партньори и подобно на везните една жена обърне ли ни повече внимание - не е интересна. Т'ва е малко тъпо. И си обичаме свободата, ама малко не обичаме да я даваме на партньорите/ките. Абсолютно са прави хората, че в любовните отношения сме едностранчиви и задръстени. С приятели навън сме други. А за смеха вкъщи... нема да коментирам. Прекалено сме сериозни и на гаджетата ни хич не им е до смях.

# 233
  • Мнения: 171
Интересно ми е какъв е козирога като баща, някой ще сподели ли?

# 234
  • Мнения: 15 619
Асене, надявам се, не се учудваш, че козирог звучи дървено.Grinning А че той, самият, може да мисли, че е твърде разчупен и свободолюбив,` ми не пречи.

# 235
  • София
  • Мнения: 874
Дървари сме в отношенията с любимите хора, спор няма. С приятелите и в работата сме доста по-разчупени и гъвкави.

Като баща козирогът е вероятно един от най-добрите. Символът на бащата в астрологията е точно козела, майката - рак. Като баща козирогът е грижовен, отговорен и учи детето на добри обноски, дава свобода.

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Интересно ми е какъв е козирога като баща, някой ще сподели ли?
Аз пак същата песен да си изпея 😂,но моят Козел е най-прекрасният баща на света! Нежен,обгрижващ,с огрооомно търпение да учи, обяснява и успокоява детето.
Храни я,къпе я,сменя памперси, играе си неуморно с нея. Винаги измисля нещо забавно ,ако пожелае да гледа телевизия или телефона.
Просто боготвори дъщеря си. Другият месец чакаме втората си дъщеря и както писах преди няколко поста,той е просто на 7то небе!
Що се отнася до това , че си обичат свободата... вероятно в това отношение не са по-различни от останалите зодии . Било то мъже или жени, всеки обича да е свободен да прави каквото си иска.
Първите месеци от нашият брак ,имаше 2,3 случая в които наистина сам си решава да отиде с приятелите си ергени на плаж по мъжки докато аз съм на работа ,а той почива. Ами много лесно се справих с това. Той вечерта отива на работа,а аз заедно с него се приготвям със секси блуза ,тясна еластична секси пола до под коленете и сандали на високи токчета и го моля да ме свали до плажната ивица , защото ще вечерям с приятелки и ще ходя на бар. 😂
И като започне: Ама ти така, как! И тогава се споменава плажът с приятелите , лицето му придобива мъртвешки вид и през половин час ми звъни да ме проверява.
Излиза от работа по-рано за да ме прибере, защото по някое време съм си пийнала и съм се развеселила повечко ( това естествено преувеличено за пред него).
И така ... желанието му за мъжки плаж с приятелите ергени мигом се изпари.
Имаха уговорка за следващия ден пак да ходят,но така и не отиде.
Прилагам му различни хитринки без да му вдигам скандали и се правя на незаинтересована и му гледам майтапа.
Така го отучих от много вредни мъжки навици (вредни за мен).
И това мисля важи за повечето мъже независимо от зодията.

# 237
  • Мнения: 15
.

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 20:35 от lz90

# 238
  • Мнения: 15 619
Самонадеяността е първия прът в колелото на живота ви. Това е към последния потребител, демонстриращ козирожка самонадеяност. Когато грешите и си правите на себе си мръсотия, обикновено сте най-самонадеяни и мислещи, че сте много умни... Не сте за всичко.

# 239
  • София
  • Мнения: 874
О, споко. Той е на 28. След 2 години като му се завърне Сатурн и му кацне на наталния ще се промени много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт